Zilveren vestzakhorloge ca. 1800, William-West, snek savonette. Geen orig. minutenwijzer sleutel ontbreekt
Kliphanger GG 750/000, met een fijne chocobruine tahiti parel 13.5mm,en briljanten 0.14ct,W/SI, 5.1 gr.
Klaas Bernink, litho op papier, boerderij in de winter. 42x61cm. Cond.: G
Aquarel 19e eeuw, romantische school op papier, Italiaans landschap. 60x49cm. Cond.: R
Notenhouten 1-gewichts regelateur Weens model met gedraaide zuiltjes en open gestoken kap. ca. 1890 goedlopend.
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, koeien in weiland 32,5x22cm. Cond.: U
Akoya parel collier, 2-rijig, sluiting WG 585/000 met smaragd en 16 diamanten 0.12 ct. W/SI parels champagne-goud kleur Ø6.5 mm, L41 cm
Oorstekers WG 585/000 met briljanten 1.50ct W/SI,4.2 gr.
Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978), olieverf op paneel, rivierlandschap. 50x44cm. Cond.: G
Gesig. Daniels, olieverf op paneel, mager brug Amsterdam 25x20cm. Cond.: U