Oorstekers WG 585/000 met briljanten 1.50ct W/SI,4.2 gr.
6 Zilveren tafellepels, 5 lepels van J.van den Broek,Amsterdam 1833 en 1 lepel van J.H.Tarner 1879. Alle model Hollands glad 363gr.
Zilverkleurige chocoladekan met houten handvat. Duits ca. 1890 zeer fraai gedecoreerd met mythologische voorstellingen.H29cm.,Ø20cm.
Kristallen flacon met zilveren dop ca. 1890, amandelgeslepen.10x4.5x3.5cm.
Kristallen amandel geslepen kaasstolp. Eind 19e eeuw. onderkant stolp min. chip.
Bronzen sculpture, voorstellend: vrouwelijke boeddha, op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw
Bronzen sculpture, voorstellend: buste jonge man op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw
Bronzen sculpture, voorstellend: meisje zit op tak, op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw