Alexander Gerardus Dieperink 1901 Amsterdam, Gouche op papier, carnavalsmaskers. 13x16cm. Cond.: U
E. van der Ven, olieverf op linnen, bloemstilleven, 1866-1944 Laren, cond.Redelijk, 50x60cm
Antiek schilpad beursje met zilveren monuren en voorstelling van driemaster zeilschip. Engeland 19e eeuws.7.5x5.5cm.
2 Antieke opaline petroleumlampen. 1x lichtblauw opaline, handbeschilderd met guirlandes 50xØ18cm. Cond.: G. 1x blauwgroen opaline, handbeschilderd met distels 44xØ16cm. Cond.: G
Kavel met zeer veel horlogeonderdelen. Doos met honderden horlogeglazen, verschillende doosjes met tandwieltjes, balansstaafjes in allerlei soorten en maten. Ziet er erg netjes uit.
4 Eetkamerstoelen ca. 1920 Chippendale stijl. Massief mahonie op gebogen poten uitlopend in klauwen. Schelpvormig kroontje met blauwe mohairstof
Bronzen ronde stationshanglamp rondgebogen geraveerd glas en 4 fittingen 70xØ28cm.Klein stukje glas onderin is weg.(niet storend)
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, "Bruggetje" 30x40cm. Cond.: G
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, landschap met knotwilgen 30x40cm. Cond.: G
Ronde zilveren schaal 800/000 (B.W.G. ) ca. 1920 gedecoreerd met bloemen en hamerslag motief. Ø20 H4.5cm
Zilveren vestzakhorloge ca. 1890 ,Waltham Mass. sleutelopwinding. met secondenwijzer Incl. sleutel
Antiek verzilverde samovaar met deels ivoren kraantje. Gem. Meriden B. (Britannia) Company 1893. In erg goede staat, bewerkt met bloemendecor. 30x20x41cm.
Johannes Theuns (1877 - 1961 Breda), olieverf op paneel, oude man met alpino pet 17x22cm. Cond.: U
Porseleinen buste van een vrouw begin 19e eeuw. Duits gemerkt. kleine beschadiging. 12,5x7x6cm.
Klein rond ruitkristallen karafje met zilveren dop ca. 1900. H.10cm, Ø8cm
Hanger GG585/000 met goudtopaas in navetteslijpsel, briljant 0.02ct TW/SI
Wim Helden(1892-1966 Hattem), olieverf op linnen, landschap. 18x24cm. Cond.: U
J. Boussard Belgische school, olieverf op paneel, Belgische boerderij. 40x30,5cm. Cond.: G
Ongesig. olieverf op paneel, muziek makende kinderen 24x18cm. Cond.: U
Gesig. Jaap van Kregten, olieverf op paneel, winter met knotwilgen 40x26cm. Cond.: G
Ongesig.(ca. 1930), olieverf op linnen, naakte vrouw. 58x70cm. Cond.: G
Monogram C.J.H., olieverf op paneel, vrouwelijk naakt bij het raam. 18x24cm. Cond.: G
Salvador Dali, litho op papier met goudopdruk, paard met naakte vrouw 35x50cm. Cond.: U
Olieverf op linnen, gesig. Wetering- de Rooy, voorstellend: landschap, cond: goed, 30x40cm.
Tiffany-stijl staande lamp met blauwe kap op bronzen voet, 1 fitting 60xØ40cm.
3 Stolpen met houten voet ca. 1900. 50xØ18cm., 53xØ21cm. en 48xØ18cm.
Vergulde spiegel met facet geslepen spiegel ca. 1930 Frankrijk. Boven een uitgesneden kroon met bloemdecor. 77x142cm.
Eikenhouten rolluikkastje ca. 1920. Van notenkleurig beukenhout.
Engelse Windsor armleunstoel van kastanjehout, 19e eeuw. 56x45x114cm.
2 Notenhouten armleunstoelen in Louis Quinze stijl met blauwe stof 95x58x48cm.
Engelse eikenhouten armleunstoel Georg III ca 1800. Met uitneembaar kussen 59x50x96cm.
2 Notenhouten armleunstoelen in Louis Quinze stijl met blauwe stof 95x58x48cm.
Antieke Chineese plaquette. Bijzonder mooi uitgewerkt natuursteen. 26x20cm.
Twee Delftsblauwe kastvazen gemerkt v. Duijn (schade). Rond 1860. Vogel beschadigd
Chinese Satsuma porseleinen lamp begin 20e eeuw. Incl originele kap en fitting. 45xØ25cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur van een haan op marmeren sokkel eind 20e eeuw. 20x14x33cm.
6 Zilveren tafellepels, 5 lepels van J.van den Broek,Amsterdam 1833 en 1 lepel van J.H.Tarner 1879. Alle model Hollands glad 363gr.
Minitrix 12434 E-lok BR E03 EP.III modeltrein creme/rood in bruin houten kistje. nieuw. Cond.: U
Grote altaarbijbel uit 1929 met Latijns schrift en gezangen. zgn. Missale Romanum met lederen omslag in goede staat.
19e Eeuws mahonie juwelenkistje met bronzen klauwpootjes. compleet. 22x13,5x14cm. Cond.: G
Wortelnoten halve-maan tafel met 2 lades ca. 1970. Met bronzen delen en intarsia. 65x35x73cm.
Massief noten armfauteuille in Louis Seize stijl ca. 1880 op gedraaide poten. 57x61x83cm.
Jugendstil vruchtenhouten kastje met prachtig snijwerk ca. 1900 68x41x17cm.
3 Capucijner chinese kop en schotels 18e eeuws. Kop: 4xØ7,5cm. Schotels: 2xØ9,5cm.
Metalen spoorweghorloge Golana ca. 1930. Zwitserse ankergang met secondenwijzer,
Pendant ongesig. olieverf op paneel. 1x landschap met herderin en schapen, 1x landschap met figuren en paarden. Cond.: G
Frans boek ca. 1900 Jugendstil. L'univers et L'Humanite premier volume, Editeur: Paris Bong.
Antieke petroleumlamp van opaline glas ca. 1900. Handbeschilderde voorstelling van een schommelende vrouw. Cond.: G
Mahoniekleurige halve maantafel van iepenhout. is ook uit te klappen tot ronde tafel eind 20e eeuw. 91x46x70cm. (Ø91cm uitgeklapt).
6 Theekopjes China 18e eeuws. ca. 1750. Beschilderd met landschapsdecor. 3,5xØ6cm.
Art Deco bloemenmeisje compositie, met druiven in een korf. Met sokkel (sokkel licht beschadigd). 29x20cm.
2 cloisonné vazen Asien ca. 1960 op houten voet gedecoreerd met vlinders en bloemen, 24x28xø14 cm.
3 Antieke vazen met glas en zilver. alledrie met beschadigingen (Jugendstil). 2 maal 23xØ7,5cm. 1maal 14xØ11cm. Cond.: S,
(Overlay)
2 Jugendstil porseleinen vazen gemerkt A.F. 21xØ12cm. Cond.: U