Diese Webseite verwendet Cookies

02. Januariveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Imari schotel
Ergebnis: 30 EUR

grote Imari schotel ø40cm. Eind 20e eeuw

Imari bord
Startpreis 80 EUR

Japans Imari bord, decor bloemen en een vogel, ø31cm.

Meissen bord
Startpreis 100 EUR

Meissen bord, Ø27cm.motief rote rose omstreeks 1900

5 delig kaststel
Kein Mindestpreis

5 Delig kaststel met botendecor Delft (1 vaas met schade)

2 siervazen
Ergebnis: 250 EUR

2 Kantonees siervazen gekleurd. China 19e eeuw.H23cmx Ø12cm

Serviesje
Ergebnis: 75 EUR

Delfts blauw knobbelvaas
Startpreis 550 EUR

Delfts blauw porseleinen knobbelvaas gem. Porcelyne Fles ca. 1930., H 60cm.

Ivoren beeldje
Startpreis 350 EUR

Ivoren beeldje(antiek) van een Chinese vrouwfiguur met lotusbloem 19e eeuw.H 24cm

Keramiek vaasje
Ergebnis: 80 EUR

Aardewerken pot
Startpreis 40 EUR

Aardewerken pot met hindeloopen beschildering 19e eeuw. H18cmx Ø11cm

Eiken beeld Christus
Startpreis 400 EUR

Eiken religieus beeld met voorstelling van "De Zegende Christus". Hollands/Vlaams 19e eeuws.58x26x6cm

Aardewerken kruik
Startpreis 120 EUR

Chinees bruinglazuur aardewerk oliekruik 18e/19e eeuw,H 21cmxØ15 cm

Keramiek beeld
Startpreis 300 EUR

Gekleurd keramiek beeld van vrouwfiguur in avondjurk. Gem. Royal Duse ca. 1930,H22x19x26cm

Ivoren voorplaat
Kein Mindestpreis

Antiek ivoren voorplaat van een sieradendoos. Beschilderd met erotische scene Japan ca. 1910. Gesig. op de achterzijde moeilijk leesbaar. 11x6,5cm.

2 palmhouten beeldjes
Startpreis 200 EUR

2 Palmhouten Japanse vrouwenfiguurtjes ca. 1900,H 15-16cm xØ 5.5cm

Keramiek kunstwerkje
Kein Mindestpreis

kunstwerkje van keramiek van Iman Dijkstra. Langwerpig fantasietje in open venster. Aanschafprijs in 1980: 1800 gulden

2 Vazen
Startpreis 60 EUR

Twee Frans porseleinen vazen, met schade 30cm. Eind 19e eeuw

Siervaas met bloemen
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen zwartkleurige siervaas met bloemen-, planten- en vogeldecor 19e eeuw.(beschildering van latere datum)

Pors. figuur
Ergebnis: 90 EUR

Porseleinen figuur Thuringen begin 20e eeuw, gesig. Renard.

2 Pijpvazen
Kein Mindestpreis

2 Pijpvazen Bing en Grondahl Kopenhagen ca. 1930 H:16,5cm.

tegel met dodovogel
Ergebnis: 700 EUR

Tegel met schaap
Startpreis 250 EUR

Delftsblauw aardewerk tegel met schaap Holland 17e eeuw.13x13cm

Tegel met ridder
Startpreis 190 EUR

Delftsblauw aardewerk tegel met ridderfiguur Holland 17e eeuw.13x13cm

tegel met konijntje
Startpreis 190 EUR

Delftsblauw aardewerk tegel met kandelabers en konijntje Holland 17e eeuw.13x13cm

Tegel met bloemdecor
Startpreis 170 EUR

Delftsblauw aardewerk tegel met bloemdecor Holland 17e eeuw.13x13cm

Tegel met damhert
Startpreis 170 EUR

Delftsblauw aardewerk kandelabertegel met damhert. Holland 17e eeuws.13x13cm

Tegel met manfiguur
Startpreis 110 EUR

Delftsblauw aardewerk tegel met manfiguur. Holland 17e eeuws.13x13cm

2 tegels met bloempotdecor
Startpreis 140 EUR

2 Delftsblauw aardewerk muurtegels met bloempotdecor Holland 17e eeuws.13x13cm

Muurtegel, mannen met degens
Startpreis 80 EUR

Delftsblauw aardewerk tegel met afbeelding van 2 duellerende manfiguren met degens Holland 18e eeuws.13x13cm

2 Japanse borden
Ergebnis: 60 EUR

2 Japanse borden ca. 1900 met vlinders en vogels(Kantonees). 2,5xØ24cm.

Chinees bord 8 kantig
Ergebnis: 70 EUR

Chinees 8-kantig bord met bloemmotief ca. 1760 2xØ21,5cm.

Fam Rose
Kein Mindestpreis

Chinees Fam Rose bord ca. 1750 met bloemdecor 2,5xØ23cm.

3 kop en schotels
Ergebnis: 90 EUR

Rijstekom VOC schip
Kein Mindestpreis

Rijstekom (V.O.C. schip) ca. 1680-1720. 5xØ11,5cm.

Japanse schaal
Ergebnis: 60 EUR

Japanse schaal met gecontourneerde rand ca. 1910. 25,5x15,5x6cm

4 Chinese kop en schotels
Kein Mindestpreis

Chinees figuur
Kein Mindestpreis

Chinees figuur ca. 1910 polychroom beschilderd. H: 22cm.

Chinees figuur
Kein Mindestpreis

doos tegeltje
Ergebnis: 30 EUR

Doos met diverse tegeltjes

2 bronzen siervaasjes
Startpreis 400 EUR

Imari schotel
Ergebnis: 108 EUR

Japanse Imari schotel, met gecontouneerde rand, ø26cm.

Bronzen knoppenvijzel
Startpreis 120 EUR

Bronzen knoppenvijzel met stamper Hollands biedermeier ca. 1860, 12x12x20cm

Imari schaal
Startpreis 150 EUR

Japanse Imari schaal met open rand, ø37cm.

Bronzen kandelaar
Startpreis 200 EUR

Bronzen kandelaar in barokstijl Frankrijk 18e/19e eeuw.,H45cm xØ15cm

Bronzen portret
Startpreis 775 EUR

Imari bordje
Ergebnis: 60 EUR

Imari bordje 18de eeuws met bloem-decor, ø21 cm.

Keramiek dame
Startpreis 250 EUR

Keramieken beeld van een dame. W. Kamp geglazuurd. Cond.: U, 35.5x20x10 cm

Bronzen kloosterbel
Startpreis 200 EUR

Bronzen kloosterbel Vlaams 18e eeuw.,10x Ø10cm

3 Imari bordjes
Ergebnis: 200 EUR

3 Goud imari bordjes 18de eeuws met bloem-decor,ø22 cm.

Bronzen portret
Startpreis 120 EUR

Imari bordje
Startpreis 40 EUR

Imari bordje ø21 cm., met geschulpte rand

Bronzen beeld, manfiguur
Startpreis 1.100 EUR

3 delig kaststel
Kein Mindestpreis

Groot 3 delig kaststel van Petrus Regout Maastricht H. 30cm.

Houten beeld Christus
Startpreis 275 EUR

3 Delig kaststel
Kein Mindestpreis

3 Delig kaststel Delfts Blauw met boten decor

Dekselvaas A.K.
Startpreis 300 EUR

Delfts polychroom aardewerk dekselvaas gemerkt A.K. 19e eeuw.H 43x Ø23cm

Wedgwood
Ergebnis: 360 EUR

Vaas en sierobject
Startpreis 150 EUR

Glazen vaas en sierobject Kosta Boda

Schaal
Startpreis 40 EUR

Glazen kunstschaal Rogila. met blauwe glasstenen

Schaal
Startpreis 80 EUR

Blauw glazen schaal Kosta Boda

2 Vazen
Startpreis 130 EUR

2 Glazen vazen blauw kunstglas Kosta Boda

Diversen kristal
Kein Mindestpreis

2 Karaffen
Ergebnis: 45 EUR

2 kristallen karaffen met zilveren hals. incl. stolp.

Wijnproever glas
Kein Mindestpreis

Speciaal wijnproeverglas. 50-er jaren

G.Cardinale
Kein Mindestpreis

9 x Petrus Regout
Startpreis 70 EUR

9 Petrus Regout bordjes, van het model" Castello"

2 Houders en onderzetters
Ergebnis: 10 EUR

2 Houders met glazen onderzetters. Eenmaal met 12 stuks, eenmaal met 10 stuks. Midden 20e eeuw

Divers glaswerk
Ergebnis: 10 EUR

5 Glazen , vaasjes en 6 onderzetters

5 Delen kristal en glas
Ergebnis: 15 EUR

5 Delen kristal en glas

3 vaasjes
Kein Mindestpreis

3 Chinese vaasjes, blauw 20e eeuws, 1 met schade

4 schalen
Startpreis 60 EUR

4 Japanse rijstschalen

2 Karaffen
Startpreis 30 EUR

2 Karaffen van kristal, de stolp iets beschadigd

2 Vazen
Startpreis 80 EUR

2 Porseleinen apotheker vazen

Tegeltableau
Startpreis 200 EUR

Tegeltableau," Die pleit om de koe, geeft er een toe". Begin 20e eeuw

Tegeltableau
Startpreis 50 EUR

Tegeltableau met Larens interieur. Begin 20e eeuw

Servies
Startpreis 90 EUR

55 Delig servies met bloemdecor

Serviesgoed
Startpreis 200 EUR

Chinese lamp
Ergebnis: 5 EUR

Porseleinen chinese lamp met zijden kap

3 Wandborden
Startpreis 35 EUR

Drie polychroom porseleinen wandborden, Ø 23 cm

Kastkommen
Startpreis 50 EUR

Twee gekleurde aardewerken kastkommen Maastricht

Kastkommen
Startpreis 50 EUR

6 Aardewerk kastkommen Petrus Regout, landschapsdecor( waarvan 2 beschadigd)

4 Diverse bordjes
Startpreis 20 EUR

4 Diverse aardewerken bordjes, waarvan 2 Makkums

Beeld
Ergebnis: 40 EUR

Samak buste van een vrouw

Schaal
Startpreis 20 EUR

Glazen design schaal ø 46cm.met 3 ballen

Vaas
Ergebnis: 100 EUR

Een blauw Chinees porseleinen vaas, 60 cm met schade

3 Delig kaststel
Ergebnis: 22 EUR

3 Delig kaststel
Kein Mindestpreis

3 Delig kaststel met vogels en bloemen

Serviesje
Startpreis 20 EUR

Aardewerk serviesje, 4 kop en schotels suiker en melk kannetje en kom

Familie rose
Kein Mindestpreis

2x Familie rose ,Kantonees, schotels met 2 kommen

2 Soepkommen
Startpreis 10 EUR

2 Petrus Regout soepkommen, licht beschadigd

Vaas
Kein Mindestpreis

Engelse vaas met vlinder- en bloemmotief

Mokkaservies
Ergebnis: 20 EUR

Mokkaservies 6 delig, Knester Thuringen

Porseleinen koffiekannen 4x
Ergebnis: 10 EUR

Diverse porseleinen kannen 4x

servies
Ergebnis: 15 EUR

Serviesje Weimar porselein, koffiekan,suiker en melk blauw

Chinese borden 2x
Startpreis 80 EUR

Chinese borden 2x, 18de eeuws, ø24cm. licht beschadigd

meisje op tak
Ergebnis: 60 EUR