Delfts blauw porseleinen knobbelvaas gem. Porcelyne Fles ca. 1930., H 60cm.
Ivoren beeldje(antiek) van een Chinese vrouwfiguur met lotusbloem 19e eeuw.H 24cm
Aardewerken pot met hindeloopen beschildering 19e eeuw. H18cmx Ø11cm
Eiken religieus beeld met voorstelling van "De Zegende Christus". Hollands/Vlaams 19e eeuws.58x26x6cm
Chinees bruinglazuur aardewerk oliekruik 18e/19e eeuw,H 21cmxØ15 cm
Gekleurd keramiek beeld van vrouwfiguur in avondjurk. Gem. Royal Duse ca. 1930,H22x19x26cm
Antiek ivoren voorplaat van een sieradendoos. Beschilderd met erotische scene Japan ca. 1910. Gesig. op de achterzijde moeilijk leesbaar. 11x6,5cm.
2 Palmhouten Japanse vrouwenfiguurtjes ca. 1900,H 15-16cm xØ 5.5cm
kunstwerkje van keramiek van Iman Dijkstra. Langwerpig fantasietje in open venster. Aanschafprijs in 1980: 1800 gulden
Chinees porseleinen zwartkleurige siervaas met bloemen-, planten- en vogeldecor 19e eeuw.(beschildering van latere datum)
Delftsblauw aardewerk tegel met ridderfiguur Holland 17e eeuw.13x13cm
Delftsblauw aardewerk tegel met kandelabers en konijntje Holland 17e eeuw.13x13cm
Delftsblauw aardewerk tegel met bloemdecor Holland 17e eeuw.13x13cm
Delftsblauw aardewerk kandelabertegel met damhert. Holland 17e eeuws.13x13cm
Delftsblauw aardewerk tegel met manfiguur. Holland 17e eeuws.13x13cm
2 Delftsblauw aardewerk muurtegels met bloempotdecor Holland 17e eeuws.13x13cm
Delftsblauw aardewerk tegel met afbeelding van 2 duellerende manfiguren met degens Holland 18e eeuws.13x13cm
2 Japanse borden ca. 1900 met vlinders en vogels(Kantonees). 2,5xØ24cm.
Bronzen knoppenvijzel met stamper Hollands biedermeier ca. 1860, 12x12x20cm
Bronzen kandelaar in barokstijl Frankrijk 18e/19e eeuw.,H45cm xØ15cm
Keramieken beeld van een dame. W. Kamp geglazuurd. Cond.: U, 35.5x20x10 cm
Delfts polychroom aardewerk dekselvaas gemerkt A.K. 19e eeuw.H 43x Ø23cm
2 Houders met glazen onderzetters. Eenmaal met 12 stuks, eenmaal met 10 stuks. Midden 20e eeuw
Tegeltableau," Die pleit om de koe, geeft er een toe". Begin 20e eeuw
6 Aardewerk kastkommen Petrus Regout, landschapsdecor( waarvan 2 beschadigd)