Antieke notenhouten koffiemolen met Jugendstil beslag 26x16x17cm. Zandloper 19e eeuw van notenhout met glas. 22x11x11cm.
2 Delig tinnen roomstel. Suikerpot en melkkannetje Engels ca. 1900.Kannetje H9, suikerpotje H 10.5cm
Open haard set met geelkoperen knoppen. O.a; pook, tang,schepje, blaasbalgje en 2 bakken. 1x 18e eeuws olielampje
Art Deco boog (pijlenboog in originele kist), div. pijlen metaal, boog metaal. Kist heeft fineer-schade.
1x Minitrix 2048 DB 212-216-6. 1x Minitrix 2046 E44 011. Beide in doosje van Minitrix met het correcte modelnummer.
5 Minitrix Profi Club wagons in originele verpakking als nieuw: 2x 15177, 2x 15320, 15340
Oude bijbel in doosje begin 20e eeuw, prachtige gekleurde bladzijdes met gouddecor 20x20x4cm. Cond.: U
Bijzonder fotoalbum met prachtig gedecoreerde bladzijden. (deel van de sluitig mist) 30x24x6cm. Cond.: G
3 Spaarpotten Art Deco Fobrux geemailleerd. H: 1x 14,5cm, 2x 13,5cm.
3 delen blik 1e helft 20e eeuw. 1x speeldoosje U.S. Zone Germany 16x12Ø12cm. 1x Eureka chocoladeblik 27x17x3cm. 1x Van Nelle After Dinner Mints. 38x26x10,5cm. Cond.: R
8 Minitrix personenwagons in originele verpakking, de volgende modellen: 3015, 3016, 3018, 3019, 2x 3078, 3090, 3106.
Olieverf op paneel, fruitstilleven, ongesign. Cond.U, 20x25cm, dient als sleutelkastje,48x44 cm.
Massief messing setje geheel gegoten en gegraveerd ca. 1930. 1x dienblad 36x24cm. 1x tafelbel 14xØ10cm. 1x tabakspot 12xØ10cm.
Verzilverde 3 armige kaarsenstandaard op voet H.50cm
1x Jugendstil mahonie boekenstandaard 26x12x3cm. 1x antieke muizenval van mahonie 16,5x6x8cm.
Oude broodtrommel begin 1900 met decor van bladeren, meikevers en eikels. goudbruin/groen. 38x6,5x14cm. Oude spaarpot van blik "Nugget saves money" 9xØ6cm. Cond.: G
Japans sieradendoosje in de vorm van een piano, met speeldoos. 2e helft 20e eeuw. Lakwerk handbeschilderd.
Jugendstil notenhouten wandrek met koper beslagen en blauw glas. Mooie kwaliteit 35x23x7cm.