Alexander Gerardus Dieperink 1901 Amsterdam, Gouche op papier, carnavalsmaskers. 13x16cm. Cond.: U
E. van der Ven, olieverf op linnen, bloemstilleven, 1866-1944 Laren, cond.Redelijk, 50x60cm
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, "Bruggetje" 30x40cm. Cond.: G
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, landschap met knotwilgen 30x40cm. Cond.: G
Johannes Theuns (1877 - 1961 Breda), olieverf op paneel, oude man met alpino pet 17x22cm. Cond.: U
Wim Helden(1892-1966 Hattem), olieverf op linnen, landschap. 18x24cm. Cond.: U
J. Boussard Belgische school, olieverf op paneel, Belgische boerderij. 40x30,5cm. Cond.: G
Ongesig. olieverf op paneel, muziek makende kinderen 24x18cm. Cond.: U
Gesig. Jaap van Kregten, olieverf op paneel, winter met knotwilgen 40x26cm. Cond.: G
Ongesig.(ca. 1930), olieverf op linnen, naakte vrouw. 58x70cm. Cond.: G
Monogram C.J.H., olieverf op paneel, vrouwelijk naakt bij het raam. 18x24cm. Cond.: G
Salvador Dali, litho op papier met goudopdruk, paard met naakte vrouw 35x50cm. Cond.: U
Olieverf op linnen, gesig. Wetering- de Rooy, voorstellend: landschap, cond: goed, 30x40cm.
Grote altaarbijbel uit 1929 met Latijns schrift en gezangen. zgn. Missale Romanum met lederen omslag in goede staat.
Pendant ongesig. olieverf op paneel. 1x landschap met herderin en schapen, 1x landschap met figuren en paarden. Cond.: G
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Watermolen van Haaksbergen" 24x30cm. Cond:U.
Naar J.H. Mastenbroek, olieverf op paneel, werkers op de kade. 32x15cm. Cond.: G
Olieverf op linnen, ond. gesig. stilleven met gemberpot. 49x38cm.
Olieverf op linnen, gesig. W. Roelofs, jr., watergezicht cond.Goed, 36x28.5cm
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen,"De Dinkel in de winter" 30x40 cm. Cond:U
Gesig. A. van Dijk, olieverf op linnen, landschap met brug en rivier (Belgie). 35x45cm. Cond.: R
Gesig. Robbers, olieverf op linnen, landschap met bomen 40x80cm. Cond: G
Onduid. gesig. pastel op papier, stilleven met aardewerk. 48x33cm. Cond.: G
Olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, ond. gesig.100x60cm
Olieverf op linnen, gesig. J. Pletser, landschap met korenschoven, 50x60cm
Gesig. Johannes 1950, olieverf op linnen, Boerenhoeve. 40x60cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met koeien, 60x80cm. Cond: G
J.R. Wequalin, aquarel op papier, vrouwelijk naakt. 40x55cm. Cond.: G
Gesig. A. Sleeswijk olieverf op linnen, boerenhoeve met drenkput. 50x70cm. Cond.:U
Gesig. Hockeren '45, olieverf op linnen, boerderij met bomen. 40x50cm. Cond.: G
Ongesig. olieverf op linnen, Poldergezicht met molen. 30x40cm. Cond.: R
Gesig. E. Klausen, olieverf op paneel, Rivierlandschap met boerderij. 24x18cm. Cond.: R
A.S.G.Steinhage, batik op zijde, clowns. 32x63cm. Cond.:G (oude aankoopprijs : 3.720 gulden).
G. Hofer, litho op papier, bloemstilleven ovaal. 82x38cm. Cond.: G
Leo Lechevailier, aquarel op paier, Yseut la Blonde, 26x40cm. Cond.: G
Ongesig. Prent van een meisje met pop, 17x23cm. Cond.: G