Jacoba Surie (1879-1970 Amsterdamse joffer), aquarel op papier, stilleven met potten, 49x59cm. Cond.: U
Barokschilderij 18e eeuw, olieverf op paneel, personen met ezel. 25,5x36cm. Cond.: G
Barokschilderij 18e eeuw, olieverf op paneel, Athene in het hemelrijk, 23x18,5cm. Cond.: G
Blauwe P.A. Scheen Lexicon met fotoafbeeldingen van schilderijen. Cond.: G
Ongesig. kubistisch schilderij 30-er jaren, figuur met muis. 100x70cm. Cond.: G
Nico Vrielink 2007, olieverf op linnen, de vrouw van Nico Vrielink 30x40cm. Cond.: U
Ongesig., kubistisch schilderij 30-er jaren, naakte figuur. 100x60cm. Cond.: G
Kubistische schilderij 30-er jaren, olieverf op linnen, twee figuren. 90x100cm. Cond.: R
Evert Moll (1878-1955 Den Haag), vrouw in boot (jeugdwerk), 34x18cm. Cond.: U
Adriaan Philipus La Riviere (1857 Rotterdam - 1941) olieverf op linnen 39x30cm. Cond.: M
J. Beermann 1989, acryl op papier, abstracte compositie. 50x70cm. Cond.: U
Ond. gesig. Italiaanse aquarel op papier 19e eeuw, verliefd paar 17x13cm. Cond.: U
Ongesig. oud Hollands stilleven met fruit en porselein 50x60cm. Cond.: U
4x G.H. Boussard midden 20e eeuw(was lid van de Cercle d'Art d'Anderlecht), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 27x19cm. 28x38cm. 27x36cm. 27x35cm. Cond.: U
Ongesig., olieverf op linnen, oud Hollands landschap met figuren 50x60cm. Cond.: G
Willem Cornelis Rip (1856 -1922 Den Haag), aquarel op papier, poldergezicht met molens 50x37cm. Cond.: U
Ongesig. Hollands wintergezicht, olieverf op linnen, 50x60cm. Cond.: G
G.H. Boussard midden 20e eeuw(was lid van de Cercle d'Art d'Anderlecht), 3x houtskool op papier, vrouwelijk naakt 24x31cm. 21x42cm. 27x38cm. Cond.: U
Gesig. Arien Roban, olieverf op linnen, Amsterdam bij avond, 50x60cm. Cond.: G
H.C. Kranenburg, olieverf op linnen, polderlandschap 50x60cm. Cond.: G
G.H. Boussard midden 20e eeuw(was lid van de Cercle d'Art d'Anderlecht), 3x olieverf op papier 41x54cm. Cond.: U
Leo Lechevailier, aquarel op paier, Yseut la Blonde, 26x40cm. Cond.: G
Otto Eerelman, litho op papier, windhond, 28x21cm. Cond.: G
Evert Jan Ligtelijn (1893 Amsterdam), olieverf op paneel, mediterraan landschap 40x50cm. Cond.: U
Ongesig. Prent van een meisje met pop, 17x23cm. Cond.: G
Ongesig. olieverf op paneel, bloemstilleven ovaal 12x17cm. Cond.: U
Ongesig. olieverf op paneel, Hollandse winter met molen 18x24cm.
Ongesig. olieverf op paneel, winter met knotwilgen 18x24cm. Cond.: U
Pastel, Milly van Duivenbode(Amsterdam 1901), stilleven Cond.: U, 48x36cm
Ongesig. olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht 18x24cm.
Ongesig. olieverf op linnen, wintertafereel met paard en gespan 18x24cm. Cond.: U
Gesig. A. Mary, aquarel op papier, jachttafereel 30x40cm. Cond.: U
Olieverf op paneel, Belgisch interieur moeder met kind 24x18cm. Cond.: U
Freek van den Berg 1918 Amsterdam (genoemd een der laatste fauvisten), aquarel op papier getiteld My Fair Lady. 37x54cm. Cond.: G
Ongesig. olieverf op paneel, bloemenplukkende kinderen 30x40cm. Cond.: U
Ongesig. ca. 1900, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap Cond.: G
Jurien Marinus Beek (1879 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met brug 60x80cm. Cond.: G
2 pentekeningen, kruis met vlinder, Julie D, gesig teteng le 8 december 1831
Sepia teken, ond. gesig, landschap, opgehoogd met wit cond.Goed, 21x29cm en 32x24cm
Markestein (Pseudoniem voor Knikker), olieverf op linnen, "eendekooi" 30x40cm. Cond.: U
Jan Harm Weijns (Zwolle 1864 - 1945 Rotterdam), olieverf op paneel, interieur met vrouw in kledendracht 18x25cm. Cond.: U
Jaques Witjens (1881 - 1956 Buenos Aires), olieverf op paneel, poldergezicht 29x23cm. Cond.: U
Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, kip 27x19cm. Cond.: U
Ongesig. olieverf op paneel, jachthond met dode eend 20x24cm. Cond.: G
Ongesig. Hollandse school, olieverf op paneel, vuurtoren bij nacht 24x30cm. Cond.: U
Georgius Heerebaart (1829 - 1915 Amsterdam), olieverf op paneel, romantisch landschap met figuren 25x20cm. Cond.: U