Diese Webseite verwendet Cookies

02. Januariveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Jacoba Surie
Startpreis 500 EUR

Jacoba Surie (1879-1970 Amsterdamse joffer), aquarel op papier, stilleven met potten, 49x59cm. Cond.: U

Berthy
Ergebnis: 125 EUR

Barokschilderij 18e eeuw
Startpreis 350 EUR

Barokschilderij 18e eeuw, olieverf op paneel, personen met ezel. 25,5x36cm. Cond.: G

Barokschilderij 18e eeuw
Startpreis 300 EUR

Barokschilderij 18e eeuw, olieverf op paneel, Athene in het hemelrijk, 23x18,5cm. Cond.: G

Pieter Scheen, blauw
Startpreis 100 EUR

Blauwe P.A. Scheen Lexicon met fotoafbeeldingen van schilderijen. Cond.: G

Kubistisch schilderij 30-er jaren
Kein Mindestpreis

Ongesig. kubistisch schilderij 30-er jaren, figuur met muis. 100x70cm. Cond.: G

Nico Vrielink, de vrouw
Startpreis 1.100 EUR

Nico Vrielink 2007, olieverf op linnen, de vrouw van Nico Vrielink 30x40cm. Cond.: U

Kubistisch schilderij, naakte figuur
Kein Mindestpreis

Ongesig., kubistisch schilderij 30-er jaren, naakte figuur. 100x60cm. Cond.: G

v.d. Linden, vaas met orchideen
Kein Mindestpreis

Kubistische schilderij, 2 figuren
Kein Mindestpreis

Kubistische schilderij 30-er jaren, olieverf op linnen, twee figuren. 90x100cm. Cond.: R

Evert Moll
Ergebnis: 550 EUR

Evert Moll (1878-1955 Den Haag), vrouw in boot (jeugdwerk), 34x18cm. Cond.: U

J. Beermann
Kein Mindestpreis

J. Beermann 1991, acryl op papier, abstracte compositie. 50x70cm

Adriaan Philipus La Riviere
Startpreis 1.100 EUR

Adriaan Philipus La Riviere (1857 Rotterdam - 1941) olieverf op linnen 39x30cm. Cond.: M

J. Beermann
Kein Mindestpreis

J. Beermann 1989, acryl op papier, abstracte compositie. 50x70cm. Cond.: U

Italiaanse aquarel op papier, verliefd paar
Ergebnis: 10 EUR

Ond. gesig. Italiaanse aquarel op papier 19e eeuw, verliefd paar 17x13cm. Cond.: U

Oud Hollands stilleven
Startpreis 150 EUR

Ongesig. oud Hollands stilleven met fruit en porselein 50x60cm. Cond.: U

G.H. Boussard, 4x houtskool op papier
Kein Mindestpreis

4x G.H. Boussard midden 20e eeuw(was lid van de Cercle d'Art d'Anderlecht), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 27x19cm. 28x38cm. 27x36cm. 27x35cm. Cond.: U

Oud Hollands landschap met figuren
Startpreis 150 EUR

Ongesig., olieverf op linnen, oud Hollands landschap met figuren 50x60cm. Cond.: G

W.C. Rip
Startpreis 1.100 EUR

Willem Cornelis Rip (1856 -1922 Den Haag), aquarel op papier, poldergezicht met molens 50x37cm. Cond.: U

Hollands wintergezicht
Startpreis 150 EUR

Ongesig. Hollands wintergezicht, olieverf op linnen, 50x60cm. Cond.: G

G.H. Boussard, 3x houtskool op papier
Kein Mindestpreis

G.H. Boussard midden 20e eeuw(was lid van de Cercle d'Art d'Anderlecht), 3x houtskool op papier, vrouwelijk naakt 24x31cm. 21x42cm. 27x38cm. Cond.: U

Arien Roban
Startpreis 200 EUR

Gesig. Arien Roban, olieverf op linnen, Amsterdam bij avond, 50x60cm. Cond.: G

Wilde bomen
Ergebnis: 50 EUR

Ond. gesig. olieverf op paneel, wilde bomen, 45x37cm. Cond.: G

Hollands stadsgezicht
Startpreis 120 EUR

Evert Rabbers
Ergebnis: 425 EUR

J. Boussard
Ergebnis: 100 EUR

H.C. Kranenburg
Startpreis 275 EUR

H.C. Kranenburg, olieverf op linnen, polderlandschap 50x60cm. Cond.: G

Alexander Gerardus Dieperink, carnavalsmaskers
Ergebnis: 125 EUR

G.H. Boussard, 3x olieverf op papier
Kein Mindestpreis

G.H. Boussard midden 20e eeuw(was lid van de Cercle d'Art d'Anderlecht), 3x olieverf op papier 41x54cm. Cond.: U

Alexander Gerardus Dieperink
Ergebnis: 125 EUR

2 Religieuze prenten Ary Scheffer
Kein Mindestpreis

Leo Lechevailier
Ergebnis: 30 EUR

Leo Lechevailier, aquarel op paier, Yseut la Blonde, 26x40cm. Cond.: G

Schilderij Hulk
Ergebnis: 800 EUR

Litho van Otto Eerelman
Ergebnis: 25 EUR

Otto Eerelman, litho op papier, windhond, 28x21cm. Cond.: G

Evert Jan Ligtelijn
Startpreis 660 EUR

Evert Jan Ligtelijn (1893 Amsterdam), olieverf op paneel, mediterraan landschap 40x50cm. Cond.: U

Prent van een meisje met pop
Ergebnis: 30 EUR

Ongesig. Prent van een meisje met pop, 17x23cm. Cond.: G

A. Ersfeld
Startpreis 150 EUR

Bloemstilleven ovaal
Startpreis 80 EUR

Ongesig. olieverf op paneel, bloemstilleven ovaal 12x17cm. Cond.: U

Ets P.A. Nijgh
Ergebnis: 20 EUR

Hollandse winter met molen
Startpreis 85 EUR

Ongesig. olieverf op paneel, Hollandse winter met molen 18x24cm.

paneel
Startpreis 100 EUR

Olieverf op paneel, Boot op zee,ond. gesign., 26x15cm.

Hollandse winter
Ergebnis: 135 EUR

Ongesig. olieverf op paneel, Hollandse winter 18x24cm. Cond.: U

Hollandse school, bloemstilleven
Startpreis 220 EUR

Winter met knotwilgen
Startpreis 80 EUR

Ongesig. olieverf op paneel, winter met knotwilgen 18x24cm. Cond.: U

Milly van Duivenbode
Kein Mindestpreis

Pastel, Milly van Duivenbode(Amsterdam 1901), stilleven Cond.: U, 48x36cm

Meisje met pap
Startpreis 80 EUR

Ongesig. olieverf op paneel, meisje met pap 18x24cm. Cond.: U

schilderij
Startpreis 100 EUR

Hollands standsgezicht
Startpreis 50 EUR

Ongesig. olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht 18x24cm.

8 etsen en prenten
Startpreis 40 EUR

8 etsen en prenten Cond.: R

Hollands stadsgezicht
Startpreis 60 EUR

Joop Stierhout
Ergebnis: 920 EUR

Wintertafereel met paard en gespan
Startpreis 85 EUR

Ongesig. olieverf op linnen, wintertafereel met paard en gespan 18x24cm. Cond.: U

Schilderij R. Deggen
Kein Mindestpreis

Gesigneerd R Deggen, vrouw met paard

Hollandse winter
Startpreis 125 EUR

Ongesig. olieverf op paneel, Hollandse winter 24x18cm. Cond.: U

Olieverf op linnen
Startpreis 100 EUR

A. Mary, jachttafereel
Startpreis 125 EUR

Gesig. A. Mary, aquarel op papier, jachttafereel 30x40cm. Cond.: U

olieverf
Kein Mindestpreis

Olieverf op linnen, Gesig. M.Ren 1975, 100x75cm. Cond.: U

Belgisch interieur
Startpreis 125 EUR

Olieverf op paneel, Belgisch interieur moeder met kind 24x18cm. Cond.: U

Freek v.d. Berg, my fair lady
Startpreis 1.100 EUR

Freek van den Berg 1918 Amsterdam (genoemd een der laatste fauvisten), aquarel op papier getiteld My Fair Lady. 37x54cm. Cond.: G

Muziek makende kinderen
Ergebnis: 100 EUR

Schilderij H.C. Bogman
Startpreis 500 EUR

Gesig. Jaap van Kregten, winter met knotwilgen
Ergebnis: 100 EUR

Henk v.d.Ven
Kein Mindestpreis

Bloemen plukkende kinderen
Startpreis 150 EUR

Ongesig. olieverf op paneel, bloemenplukkende kinderen 30x40cm. Cond.: U

Cor Noltee
Startpreis 550 EUR

Oostenrijks landschap
Startpreis 150 EUR

Ongesig. ca. 1900, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap Cond.: G

olieverf A. Franke
Ergebnis: 180 EUR

Olieverf op paneel, abstract, A. Franke 178x133cm.

J. Salmony
Kein Mindestpreis

Gesig. J. Salmony, aquarel op papier, portret. 30x46cm. Cond.: M

Polderlandschap
Ergebnis: 50 EUR

Kabouter 30-er jaren
Ergebnis: 1.900 EUR

Olieverf A. franke
Kein Mindestpreis

Olieverf op paneel, abstract, A. Franke 30x122cm.

Jurien Marinus Beek
Startpreis 330 EUR

Jurien Marinus Beek (1879 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met brug 60x80cm. Cond.: G

2 pentekeningen
Kein Mindestpreis

2 pentekeningen, kruis met vlinder, Julie D, gesig teteng le 8 december 1831
Sepia teken, ond. gesig, landschap, opgehoogd met wit cond.Goed, 21x29cm en 32x24cm

Markestein, eendenkooi
Startpreis 550 EUR

Markestein (Pseudoniem voor Knikker), olieverf op linnen, "eendekooi" 30x40cm. Cond.: U

Afrikaanse kunst
Startpreis 10 EUR

Gouache Afrikaanse kunst, ond. gesig. Cond.: U, 30x35 cm

C. Cornelisz, strandgezicht
Ergebnis: 300 EUR

Schilderij Nico Zwiers
Kein Mindestpreis

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stilleven 50x70cm

Jan Harm Weijns, vrouw in kledendracht
Startpreis 275 EUR

Jan Harm Weijns (Zwolle 1864 - 1945 Rotterdam), olieverf op paneel, interieur met vrouw in kledendracht 18x25cm. Cond.: U

Litho op papier, zilverreigers
Ergebnis: 20 EUR

Ongesig. litho op papier, zilverreigers 24x31cm.

gravure
Ergebnis: 30 EUR

gravure. G van Scharenburg, winterlandschap. cond.: goed, 43x28cm.

Vrouw met poes
Kein Mindestpreis

Ond. gesig. olieverf op paneel, vrouw met poes 13x18cm. Cond.: G

Jaques Witjens, poldergezicht
Startpreis 440 EUR

Jaques Witjens (1881 - 1956 Buenos Aires), olieverf op paneel, poldergezicht 29x23cm. Cond.: U

E. van der Ven
Ergebnis: 125 EUR

Daniels, magere brug Amsterdam
Ergebnis: 250 EUR

Onbekend olieverf op linnen
Ergebnis: 110 EUR

Ongesign, olieverf op linnen, kerkinterieur 60x80cm.

Anton Heyboer, kip
Ergebnis: 330 EUR

Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, kip 27x19cm. Cond.: U

Jan Toorop, maria met kind
Ergebnis: 140 EUR

Schilderij hond
Startpreis 60 EUR

Ongesig. olieverf op paneel, jachthond met dode eend 20x24cm. Cond.: G

C. ten Kate
Kein Mindestpreis

2 x landschappen C. ten Kate, olieverf op paneel 35x27cm pendant

Hollandse school, vuurtoren
Startpreis 175 EUR

Ongesig. Hollandse school, olieverf op paneel, vuurtoren bij nacht 24x30cm. Cond.: U

Olieverf op linnen
Ergebnis: 50 EUR

Jean Martin
Ergebnis: 150 EUR

Jean Martin, olieverf op linnen,klaprozen, cond.U 40x50 cm

Olieverf op linnen
Ergebnis: 60 EUR

Georgius Heerebaart
Startpreis 2.200 EUR

Georgius Heerebaart (1829 - 1915 Amsterdam), olieverf op paneel, romantisch landschap met figuren 25x20cm. Cond.: U

Prent
Kein Mindestpreis

Ingelijste prent Nico Vrielink 50x70cm.

Frans Hoos, boerenhoeve
Ergebnis: 135 EUR