Aardewerken beeld gesig. C.R. 1980, vrouw met brons patina 63x31x19cm. Cond.: U
7 Religieuze beeldjes ca. 1900, metaal compositie. ca. 5cm. Cond.: G
Grote dubbele marmeren buste van een jongens en meisjes hoofd, omstreeks 1930
Groot houten beeld voorstellende smid met hamer en tang ca. 1800 zeer zeldzaam
Groen gepatineerde zwaar bronzen lamp met kinderen en paddestoelen(fijn gedecoreerd). gesig. Wever. 38xØ23cm. Cond.: U
Bronsachtig beeldje van een vrouw ca. 1900. (metaal met bronspatina) 10x5x5. Cond.: G
Bronzen sculptuur van een staande vrouw bij zuil vastgeketend aan een ketting eind 20e eeuw. Gesig. Captive 13x13x40cm.
Zware bronzen plaquette met Breugheliaanse voorstellingen 2e helft 20e eeuw. 35x30cm.
Ongesig. bronzen beeldje vrouw met zwaan (brons vuurvergulde patina) ca. 1900. 5x8x8cm. Cond.: G
2 Aziatische figuren van tropisch hout. 1x waterbuffel 1x danser. Cond.: G