2 Tropisch houten beelden van Aziatische figuren 1x kakatoe 1x hert.
3 Tropisch houten Aziatische figuren. 1x Boedha 2x Bustes.
Oud Afrikaans beeld van tropisch hout en een rokje van touw. Cond.: G
Raoul Larche (1860-1912 Frankrijk) bronzen figuur van een staande vrouw, mooie patina. 31x10cm.
Louis Kley (1833-1911 Frankrijk). Bronzen beeldje van een zittende dame op stoel met bloem, mooie patina. 30x10x16cm.
Art Deco bloemenmeisje compositie, met druiven in een korf. Met sokkel (sokkel licht beschadigd). 29x20cm.
Rene-Paul Marquet. 1875 Frankrijk. Hollands meisje brons met ivoren handen en gezicht. 17x10x9cm. Bijzonder mooi stuk
Antieke Chineese plaquette. Bijzonder mooi uitgewerkt natuursteen. 26x20cm.
Beeld vrouwenfiguur Art Deco.(kleine beschadiging). 35x24x11,5cm. Cond.: G
2 cloisonné vazen Asien ca. 1960 op houten voet gedecoreerd met vlinders en bloemen, 24x28xø14 cm.
Bronzen kunstwerk1e helft 20e eeuw. Jakob en de engel met etiket Fri Heil. 26,5x18,5x6cm. Cond.: U
Antieke Aziatische bronzen dansende boeddha. 6x8x3,5cm. Cond.: U
Bronzen jongetje ca. 1900 (vermoed. Weens). 7x2,5x1,5cm. Cond.: G
Borstbeeld. Origineel nagietsel van Auguste Rodin(1840-1917) in kunststof, daarna brons gepatineerd met origineel certificaat. Edition museumsgalerie 391/499. 54x30cm.
Aardewerken beeld gesig. C.R. 1980, vrouw met brons patina 63x31x19cm. Cond.: U
7 Religieuze beeldjes ca. 1900, metaal compositie. ca. 5cm. Cond.: G
Spekstenen Mariabeeld gesig. Charles Maillard 1876 Frankrijk. N.D. de Lourdes. 37x9x8cm. Cond.: U
Grote dubbele marmeren buste van een jongens en meisjes hoofd, omstreeks 1930
Groot houten beeld voorstellende smid met hamer en tang ca. 1800 zeer zeldzaam
Groen gepatineerde zwaar bronzen lamp met kinderen en paddestoelen(fijn gedecoreerd). gesig. Wever. 38xØ23cm. Cond.: U
Bronsachtig beeldje van een vrouw ca. 1900. (metaal met bronspatina) 10x5x5. Cond.: G
Bronzen sculptuur van een staande vrouw bij zuil vastgeketend aan een ketting eind 20e eeuw. Gesig. Captive 13x13x40cm.
Bronzen olifant met ivoren slagtanden gem. Austria. begin 1900. 6x6,5x0,5cm. Cond.: U
Zware bronzen plaquette met Breugheliaanse voorstellingen 2e helft 20e eeuw. 35x30cm.
Ongesig. bronzen beeldje vrouw met zwaan (brons vuurvergulde patina) ca. 1900. 5x8x8cm. Cond.: G
2 Aziatische figuren van tropisch hout. 1x waterbuffel 1x danser. Cond.: G
2 Aziatische beeldjes van tropenhout. 1x vrouw, 1x buste van een vrouw. Cond.: G
Aziatisch tropisch houten beeld, voorstellend vrouw met mand. Cond.: G
Ivoren buste(antiek) van een Afrikaanse vrouw. fijn uitgewerkt. gesig. Dambi Lapes. Met console 24x10x10cm. Cond.: U
Etui met ivoren schrijfgerei 19e eeuws. (7 voorwerpen). Cond.: G
Antiek ivoren figuur, portret van een meisje, mooie kwaliteit. 20x10cm. Cond.: G
Chinees antiek ivoren groep, zeldzaam (mooie kwaliteit), diverse kleine voorwerpen. 11x10x7cm. Cond.: U
6 Delen antiek ivoor. 5x messenleggers 8,5x3x3cm. Cond.: U. 1x ivoren handvat van een wandelstok. 9,5xØ4cm.
Antiek ivoren borstbeeld. Afrikaans portret van een vrouw. 12x3x4cm. Cond.: G
2 stenen figuren. 1x leopard (Egyptisch motief) beschadigd 29x16x8cm. Cond.: S. 1x heilig figuur 33x10x6cm. Cond.: G
Edward Agaard Kopenhagen, bronzen pul met vikingschepen en korenschoven. 11xØ8,5cm. Cond.: U
Antieke bronzen miniatuurpotje ca. 1900 (uitgewerkt). 3,5x4,5x3,5cm. Cond.: U
Bronzen sculptuur op marmeren sokkel van een dame met bloemenmand. Gesig. R. Valton eind 20e eeuw 28xØ13cm.
Bronzen sculptuur van een haan op marmeren sokkel eind 20e eeuw. 20x14x33cm.
Bronzen sculptuur met marmeren sokkel van een hond staande op een waterbak. Eind 20e eeuw 20x15x25cm.
Aziatische bronzen wierrookhouder, brons bruine patina. 21xØ21cm. ca. 1900 cond.G
Bronzen beeld van een "Marley Horse" gesig. Coustou. Frans 19e eeuws, H40x32x15cm.
Bronzen sculpture, voorstellend: dame met eenden, op marmeren sokkel
Bronzen sculpture van jachthond gesig. J. Mene ca. 1900.
Bronzen kunstwerk in de vorm van 3 figuren samen gesmolten, staand op een voet voorstellend een zonnewijzer, groen gepatineerd. ø10 cm H21 cm.
Ivoren beeldje(antiek) van een Chinese vrouwfiguur met lotusbloem 19e eeuw.H 24cm
Eiken religieus beeld met voorstelling van "De Zegende Christus". Hollands/Vlaams 19e eeuws.58x26x6cm
2 Palmhouten Japanse vrouwenfiguurtjes ca. 1900,H 15-16cm xØ 5.5cm
2 Bronzen siervaasjes op witmarmeren voetjes. Frankrijk 19e eeuw.H17cmx Ø 7cm
Bronzen knoppenvijzel met stamper Hollands biedermeier ca. 1860, 12x12x20cm
Bronzen kandelaar in barokstijl Frankrijk 18e/19e eeuw.,H45cm xØ15cm
Bronzen portret, buste van Marie Antoinette Frankrijk 19e eeuw. Gesig. Bulio, 0h28x14x8cm
Bronzen portret, buste van een vrouwfiguur op houten sokkeltje. Frankrijk ca. 1880 H17cm x Ø7cm
Bronzen beeld van manfiguur voorstellende "Lorenzo de medici" gem. Rolland a Paris 19e eeuw, 30x11x13cm
Eieknhouten beeld van Jezus Christus (Heilig Hart beeld), gesig. J. Sys ca. 1900, 50x18x12 cm