Landkaart 17e-18e eeuw Overijssel, ets op papier, "Transisalania provincia Vulgo Over-IJssel", Auctor N. ten-Have Sch. Zwol. Conrect etita vero per Nicolaum Visscher 56x44cm. COnd.: G
Engelse spotprent ca. 1900 voorstellend een tandarts met patient. Is gevouwen geweest 43x36cm. Cond.: R
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten bij kust 26x21cm. Cond.: G
Antiek terracotta reliëf met Egyptische voorstelling, chip af. 12x8x2cm., Cond.:G
Armband, GG, 585/000, driekleuren goud, wit geel en roze. 5 rijen, gevlochten. Ca 1,4 cm breed, met baksluiting. De bovenzijde van de schakels zijn bewerkt. Ca 28,4 gr. Lengte 19 cm.
Zes zilveren gebaksvorkjes, 925/000, getorste steel met aan de bovenzijde gravure. Totaal ca 64 gr.
Prachtige marmeren Jugendstil pendule ca. 1910 met 8-daags uurwerk en compositie metalen figuren van vrouw met vogel en een hond. Koud beschilderd in zeer goede originele staat 30x49x16cm.
Drie oude Hollandse keramieken borden; 1x Petrus Regout ca. 1900 (Wilhelmina 1813-1913 Oranje Boven) ø23cm., 1x Regina Gouda Plateel (Wilhelmina 1898 - 1938 Hou en Trouw) ø21cm. en 1x Onduidelijk Nr. ...
Antiek Delfts bont papbordje met beschadigde rand en haarscheur ø16cm. Cond.:R
Twee Pandora armbanden met pandorasluiting; 21 cm armband met 10 Pandorabedels en een armband van 20 cm met 10 bedels assorti.
Prachtige marmeren met albast pendulestel met 8-daags uurwerk en opschrift "A.D. overstrijd Rotterdam" ca. 1910. In goede originele staat 22x38x15cm. en 16x12x12cm.
Staande eikenhouten Friese klok, ca. 1800, bronzen uurwerk met wekker, originele bronzen gewichten, slinger en poppen. Kast deels later of verangen. In goede staat. 240x40x25cm.
Amerikaanse notenhouten tafelklok, 8-daags uurwerk met slagwerk, ca. 1900. In goede originele staat. 52x29x10cm.
Ton Ancone 1989 (Oldenzaal), olieverf op paneel, abstracte compositie 64x80cm. Cond.: G
Tone Pape 90-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 18,5x24cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met kersen 13x18cm. Cond.: G
Oude Japans keramieken theepot, olifant 20e eeuw 21x20x11cm. Cond.: G
Vier oude bisquit porseleinen religieuze beelden 1e helft 20e eeuw. Gemonogrammeerd en genummerd 17-33cm. Cond.: G
Antieke notenhouten Franse kolompendule met inlegwerk, intarsia en vuurvergulde bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk. 3 Koplijsten zijn weg, verder in goede originele staat. 54x27x16 cm., Cond.:G
Zilveren bowl-of boerenjongens lepel, bak met schenktuit, gedraaide steel met gematteerd spatelheft met jugendstil graveringen,835/000 MT.:Wed.A.Pluut Schoonhoven ca. 1903, L.30cm., ca. 62gr.
Oude Duitse schilpadpop met mohair pruikje en Beierese kledendracht. Geschilderde ogen. (Voor op een fles, onder open, geen benen) 1 Handje mist. 21cm. Cond.: G
Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G
Ring GG, 585/000, met zirconia, glad, wat opstaand model.ø 60. ca 3,1 gr. + Ring 333/000, bandmodel, met zegelring, ø 55. ca 1,0 gr.