Grote zwaar bronzen tafellamp met bulderend edelhert, ca. 1930. In zeer goede staat. 59x25x14 cm.
Groot bronzen Oosters kanon 20e eeuw met bewerkte loop (boordkanon) 120cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw barok, liggend kind met doodskop in interieur, olieverf op linnen oude bedoeking 43x49cm. Cond.: R-G
Bronzen figuur, gesigneerd A. Gandez. Voorstellend een jongeman met zwaard in zeer goede staat 55xø18cm. Cond.: G
Twee bronzen Jugendstil wandplaquettes ca. 1890 voorstellende vrouwen met bloemen en waterlelies (Genummerd). In zeer goede staat 56x23x2cm. en 55x23x2cm.
Armband, GG, 585/000, driekleuren goud, wit geel en roze. 5 rijen, gevlochten. Ca 1,4 cm breed, met baksluiting. De bovenzijde van de schakels zijn bewerkt. Ca 28,4 gr. Lengte 19 cm.
Pennenarmband, GG 585/000, met gepolijste en bewerkte schakels, om en om. Ca 14 mm breed. ca 27,6 gr. Lengte 19 cm. de armband is voorzien van 2 veiligheidsachtjes
5 Rij-ig bloedkoralen collier, ø kralen ca 3.2 mm, met groot gouden streekslot, 585/000.Grootte sluiting ø 29 mm.
Collier GG 585/000, Frans Gourmetschakel, verlopend naar het midden, van 6 naar 10 mm. ca 26,6 gr. Lengte 44 cm. Het collier is voorzien van een bakslot en twee veiligheidsachten
42 Munten Cyprus waaronder; 1x 45 piastres 1928 ZF, 1x 18 piastres 1921 ZF-, 1x 2 pounds 2000 UNC, 1x 1 piaster 1889 FR/ZF, 1x 1/2 piaster 1879 ZF, tevens enekel euromunten
Marius de Jongere (Drulman) Amsterdam 1912, gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 100x48cm. Cond.: G
Georg Rueter (1906 Amsterdam - ), olieverf op paneel, hondje 21x18cm. Cond.: G
Corneille sculptuur 20e eeuw, houten beschilderd sculptuur, vrouw met bloem 84x89x11cm. Cond.: G
Grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo renaissance stijl met viskoppen verwerkt in de 10 armen. Totaal 11 lichtpunten. Onderaan de lamp een geslepen kristallen kap. Geheel in zeer goede originele staa...
Vuurvergulde bronzen haardbokken 19e eeuw in Louis Quinze stijl met tussenstuk. In goede originele staat 140x45x38cm.
Grote Neo Renaissance divan ca. 1910 met grote leeuwepoten op de lijsten. Kussen met goede rode velours stoffering. Deel van de complete woonkamer 230x90x107cm. Cond.: G
Prachtig Hollands Louis Seize klapbuffet ca. 1780 met roldeur, mahonie fineer op eiken. 3 Lades met origineel ringbeslag en guirlandes. Schuine gerilde hoeken met originele poten. Het meubel is in goe...
Hollands eikenhouten empire chiffoniere met volle zuilen en koperen kapitellen ca. 1800. Geheel in goede staat met origineel houten beslag 167x107x54cm. Cond.: G
Antieke Duitse eikenhouten boeren kabinet kast ca.1840 onder met vier lades. Kast is uitneembaar, en verkeerd in goede originele staat. 210x152x55cm.
Eikenhouten tafel-linnenpers ca. 1800 met opbergruimte in zeer goede originele staat 107x72x28cm.
Schitterende Jugendstil buste ca. 1890, gesigneerd N. Bruyneel. Voorstellend vrouw met hoed 41x13x19cm.
Zilveren theeservies: Theepot model Kardinaal, MT.: D.J.Aubert, 's-Gravenhage en roomstel op blad MT.: van Kempen Utrecht, Jaarletter: P: 1950, 935/000. Totaal gewicht zilver ca. 950 gr. Cond.:U
Zeldzame regelateur ca. 1890 met dagaanduiding, maand en datum (functies niet getest). Kroon en tollen (lijst beschadigd en 2 lijsten missen). Verder in goede originele staat 108x41x20cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd (?) ca. 1880, olieverf op linnen, romatische voorstelling met vele figuren 78x54cm. Cond.: G