Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

15. Januariveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 4. Januar 2013 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese druksteen
Ergebnis: 170 EUR

Doos met een oude Chinese druksteen, dubbelzijdig bewerkt met landschapsdecor en Chinese tekens 19x37x4cm. Cond.: G

Grote vaas, bloemendecor
Ergebnis: 250 EUR

Grote porseleinen Chinese vaas, ca.1900, met bloemen en vaas decor in blauw.In goede originele staat. 58xø 23cm.

3x Japans imari
Startpreis 25 EUR

Drie deel Japans imari porselein 19e eeuw, kom mert geschulpte rand 5.5xø12cm., bordje met geschulpte rand 2.5xø15cm., bord met geschulpte rand 3.5xø20.6cm., Allen met bloemdecor. Cond.:G

3x Kop&schotel
Startpreis 90 EUR

3 Chinees porseleinen kop en schotels, 19e eeuw.met bloemdecor, 3 kommetjes en 1 schoteltje met randschade.

Chin. snuffbottle, monnik
Startpreis 60 EUR

Oude Chinees porseleinen snuiffles 20e eeuw voorstellend een oude Chinees met stok 7cm. Cond.: G

Chinees theepotje
Ergebnis: 40 EUR

Chinees porseleinen trekpotje 20e eeuw met landschapsdecor en messing deksel 16x12xø10cm. Cond.: G

2 Oosterse dienschalen
Startpreis 60 EUR

Twee Chinese langwerpige ovale porseleinen schalen ca. 1900. Handbeschilderd met landschap- en figurenmotief (1 chip) 43x15cm. en 52x19cm. Cond.: R-G

Oosterse presenteerschaal
Startpreis 50 EUR

Chinees porseleinen presenteerschaal op voet, 19e eeuw met handgeschilderde voorstelling van geisha met kind in landschap 12xø22cm. Cond.:G

Oosterse terrine
Startpreis 50 EUR

Chinese porseleinen dekselterrine ca. 1900 handbeschilderd met landschap- en figurenmotief 20x32x21cm. Cond.: G

Japanse rolvaas, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Japans porseleinen 19e eeuwse rolvaas met geisha en gouddecor 21xø9,5cm. Cond.: G

Blauw wapenbord
Startpreis 60 EUR

Antiek chine de commande porseleinen bord, ca.1800, met wapen (haarscheur) ø22.8 cm..,Cond.:R

Imari gemberpot
Ergebnis: 50 EUR

Grote goudimari porseleinen gemberpot ca. 1900 met stmpel en bloemvazendecor in goede staat 32xø23cm. Cond.: G

3 Delen speksteen
Ergebnis: 45 EUR

Drie deel Oosters speksteen 20e eeuw, boot met figuren, zittende Chinees op marmeren voet, Chinese voet op kunststof voet. 1.-22cm., Cond.:G

Speksteen beeld, draak
Ergebnis: 25 EUR

Grote oude Chinese spekstenen draak 20e eeuw, poot gelijmd. 20x32x7cm., Cond.:R

Imari koffiekan 1880
Startpreis 80 EUR

Japans imari porseleinen koffiekan, ca.1880, met krijgsheren decor (Japanse tekens onder kan), 21x21xØ14cm., Cond.:G

2 Imari borden
Startpreis 20 EUR

Twee imari porseleinen borden 19e eeuw; 1x met vaasdecor (chip) ø21cm. en 1x met bamboedecor (gelijmd bij rand) ø19,5cm. Cond.: R

Imari kop&schotel etc.
Startpreis 250 EUR

Diverse delen Japans imari serviesgoed, ca.1880, met krijgsheren decor. Koffiepot, melkkan, terrine( grote suikerpot) en10 kop en schotels.( 1 kop beschadigd)

2 Imari schaaltjes
Ergebnis: 30 EUR

Twee imari porseleinen kommen 19e eeuw; 1x 8-kantig 7x17x17cm. en 1x rond geschulpt 6x13,3cm. Cond.: G

2 Chinese/Japanse borden
Ergebnis: 20 EUR

Vier oude Chinees porseleinen borden; 1x ca. 1800 met tuindecor en diverse objecten (randschades), 1x 1e helft 20e eeuw met tuindecor, 1x ca. 1880 met bamboedecor en 1x groot ca. 1900 met Chinese teke...

6 Imari schoteltjes
Startpreis 60 EUR

6 Japans imari porseleien schotels met krijgsheren decor, ca.1880. 1x barst en stukje uit 2x lichte randschade, Ø14cm..(Japanse tekens onder schotel)

Chinese schotel, 18e eeuw
Ergebnis: 160 EUR

Bijzondere grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met geschulpte rand (is doormidden geweest). Decor met geisha's buiten en een musicerende Chinees binnenshuis. Compleet maar gelijmd ø36,7cm. Co...

Chinees bord, 18e eeuw
Ergebnis: 90 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, achterkant gemerkt. Decor van bloemen en grote vaas, in zeer goede staat ø24,6cm.

3 Kop en schotels
Ergebnis: 25 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels, ca.1900, met bloemdecor. In goede staat. 5xø125cm.

Chine de Commande pul
Ergebnis: 90 EUR

Grote porseleinen Chine de Commande pul 18e eeuw (handvat gelijmd) met bloemen en rocaille decor 13x15xø11cm.

Ming flacon
Ergebnis: 130 EUR

Vroege Chinese celadon keramieken flacon 17e - 18e eeuw of ouder. Beide zijden bewerkt . Lichte randschade voet en kraag 9,5x6x2,5cm. Cond.: G

2 Borden en kop&schotel
Startpreis 35 EUR

Twee Chinees porseleinen borden en kop en schotel, ca.1900, met blauw bloemendecor. Ø19 en 6xØ13cm., Cond.:G

2 Imari vazen
Ergebnis: 125 EUR

Stel 19e eeuwse goudimari porseleinen vazen met fijn geschilderd bleomen- en vogeldecor. 1 Vaas heeft een chip bij bovenrand 19xø13cm. Cond.: R-G

2x Bord 18e eeuw
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemendecor, 1 bord met lichte randschade, Ø23cm., Cond.:G

Plateel blaker
Startpreis 70 EUR

Hollands Gouds platelen blaker, gemerkt Madelene MVD 19/2 made in Holland (ca. 1910). 7xø14cm. Cond.: G

Plateel dekselpot
Ergebnis: 100 EUR

Gouda platelen dekselpot ca. 1910, gemerkt 1150 Crocus J.M. Holland Gouda in goede staat 20xø14cm. Cond.: G

2 Delen Gouda plateel
Ergebnis: 20 EUR

Twee antieke delen Gouda plateel; 1x gemerkt M natfruitschaal (lichte randschade) 7xø19cm. en 1x gemerkt Nadro B. Gouda vaasje (haarscheur bij bovenrand) 15xø10cm. Cond.: R

Platelen vaasje
Ergebnis: 25 EUR

Oud platelen vaasje Gouda Holland Regina ca. 1920, decor Uni. Bovenrand professioneel gerestaureerd 9xø12cm. Cond.: R-G

Plateel waterpijp
Ergebnis: 20 EUR

Oude Hollandse keramieken waterpijp ca.1950, gemerkt: Royal Goedewaagen Gouda nr.1657 handpainted. In originele doos. 14x29x17cm., Cond.:G

Plateel bloempot
Ergebnis: 85 EUR

Grote oude Gouda platelen bloempot ca. 1910 met bloemdecor, schilder F.S. 18xø27cm. Cond.: G

2x Platelen klompje
Startpreis 40 EUR

Twee Hollands platelen klompjes; 1x Iris Gouda ca. 1920 en1x Jonker decor Silhouet 11-15cm. Cond.: G

Platelen potje, Purmerend
Ergebnis: 90 EUR

Antiek Hollands platelen potje: Brantjes en Co Firma weduwe, 1895-1904 jaarmerk 1902, licht beschadigd (chip) 5.6x7.5x8.5cm.

Plateel hangpot
Ergebnis: 20 EUR

PLatelen hang-bloempot ca. 1920 met bloemdecor in goede originele staat 12,5xø16cm. Cond.: G

Duits keramieken set
Ergebnis: 40 EUR

Twee delig Duits keramieken art-deco set gemerkt Gobelin (2) Schramberg een knobelvaas en een grote schotel, met geglazuurd bloemendecor. 22xø13 en ø26cm. Cond.:G

Div. vazen en kannen
Startpreis 45 EUR

Vier keramieken vazen/schenkkannen; 1x Art Deco van John Beswick England (haarscheur), 1x P. Regout Maastricht, 1x Perla Holland en 1x Assen 1e helft 20e eeuw 10x15,5cm.

Platelen vaasje
Ergebnis: 25 EUR

Hollands Gouda platelen vaasje ca. 1930, onduidelijk leesbare signatuur 8xø7,5cm. Cond.: G

8x Steengoed
Ergebnis: 85 EUR

Acht delen steengoed 17e-18e-19e eeuw o.a; potjes, kannetjes, bakjes etc. 5-13cm. Cond.: R-G

Handgedraaide vazen
Ergebnis: 40 EUR

Twee handgedraaide keramieken vazen met lusterglazuur van de pottenbakker Gerben van Hes Enschede ca. 1960 22xø7cm. en 19xø10cm. Cond.: G

2 Porseleinen plaquettes
Startpreis 120 EUR

Twee grote 19e eeuwse Frans porseleinen plaquettes, gemerkt F.B. Paris, gesigneerd E.T. Handbeschilderd met bloemen, vogels en vlinders 42x20cm. Cond.: G

Kandelaar + schaal
Ergebnis: 21 EUR

Twee delen aardewerk ca. 1930; 1x kaarskandelaar met veelkleurig glazuur, gemerkt en genummerd 16x19x15cm. en 1x schaal met oranje/rood verlopen glazuur en bewerkte rand 6xø24cm.

13 Div. pors. bordjes
Startpreis 40 EUR

Dertien delen divers oud porselein onder andere; Schumann Arzberg, Schumann Bavaria e.a. ca. 1930 en later. Totaal 11 delen doorbroken porselein met bloemdecor en gouddecor en 1 hapjesschaal met hand...

2 Hutschenreuther vazen
Ergebnis: 10 EUR

Twee witte Duitse Hutschenreuther Lorenz vazen. Om-en-om glazuur en mat bisquit porselein bewerkt 2e helft 20e eeuw 26xø15cm. en 24xø12cm. Cond.: G

8 Delen Keuls aardewerk
Startpreis 30 EUR

Acht delen oud Keuls steengoed (Duitsland) 20e eeuw in goede staat 6-23cm. Cond.: G

Gebakstel
Startpreis 15 EUR

Antiek tien delig porseleinen gebakstel, ca. 1910, met handgeschilderd bloemendecor. ø13cm. en 27x25cm. Cond.:G

3 Porseleinen stoppen
Startpreis 20 EUR

Drie oude porseleinen likeurfles-schenkstoppen 1e helft 20e eeuw; 1x vrouw, 1x clown, 1x jager 7-10cm. Cond.: G

3 Keramieken vazen
Ergebnis: 20 EUR

Drie keramieken vazen; 1x Braners aardewerk Holland 10xø18cm. 1x Art Deco, ongemerkt 17xø15cm. en 1x gemerkt F 13xø17cm. Alledrie met donkere glazuur Cond.: G

8 Delen div. porselein
Startpreis 20 EUR

Acht delen oud/antiek Chinees porselein ; 2x miniatuurvaasjes (gesigneerd, blauw decor ca. 1900 (Cond.: G), 3x bordjes met bloemdecor ca. 1930 (Cond.: G), 1x Schotel 19e eeuw (haarscheuren en chip) 6-...

5 Delen keramiek
Startpreis 20 EUR

Vijf delen keramiek 20e eeuw; 1x fles van Michael Uffring, 1x geribbeld vaasje Kieler Kunst Keramieke, 1x vaasje Michael Andersen and Son (gesprikkeld decor), 1x kogelvaasje Till Sudeck Aumühle en 1x ...

Glas en pijp
Startpreis 20 EUR

Oud handbeschilderd glas 1e helft 20e eeuw en een deel van een tabakspijp met handbeschilderde porseleinen pijpenkop, ca.1900, Cond.:G

Meibloem keramiek
Ergebnis: 20 EUR

Meibloem keramiek, ca.1900, Holland, fruitschaal op voet en een fruittester (uitlekschaal) met onderschotel. 13xø24cm. en 8xø23.5cm. Cond.:G

Delfts wandbord
Ergebnis: 19 EUR

Groot poseleijne flas Delft keramieken wandbord met landschaps decor, ca.1930. In goede staat. ø40cm.

Staffordshire honden
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Engelse porseleinen Staffordshire honden, 1e helft 20e eeuw. Nr. 2507 en 2501, H.20cm., Cond.:G

Aardewerken beeld
Ergebnis: 15 EUR

Oud keramieken figuur van een vrouw in winterkledij, genummerd 708 (Rusland) 20e eeuw 21x9x9,5cm. Cond.: G

Italiaanse lamp
Ergebnis: 20 EUR

Italiaanse bisquit porseleinen tafellamp met twee putti 20e eeuw 41xø23cm. Cond.: G

Bisquit kruisbeeld 1910
Startpreis 20 EUR

Bisquit porseleinen Corpus kruisbeeld ca. 1900 in zeer goede staat 31x20cm. Cond.: G

3 Deel bisquit pors.
Ergebnis: 55 EUR

Drie delen Duits porselein, 1e helft 20e eeuw. een hand met vaasje waarschijnlijk Thuringen en twee maal baby met jurkje en hoed. ( jurkjes beschadigd) 4-7cm. Cond.:R/G

Bierkruik man
Ergebnis: 225 EUR

Duitse Westerwald steengoed bierpul met deksel en tinnen armatuur ca. 1890. Voorstellend een officier met zwaard (bodemrand gelijmd) 22x14x11cm. Cond.: R

2x Bisquit plaquettes
Ergebnis: 30 EUR

Twee bisquit porseleinen wandplaquettes ca. 1900, monogram J.H. Vermoedelijk Duitsland Heubach. Twee romatische paren in pastelkleuren en gouddecor 14x7x3cm. Cond.: G

4 Limoges doosjes
Ergebnis: 50 EUR

Vier Franse porseleinen dekseldoosjes met gelithografeerde voorstellingen; 1x Napoleon en 3x romatische voorstellingen. Allen met gouddecor. Twee maal Limoges en 2x Monaco-Monte Carlo 4xø13cm. en 4x12...

Lampevoet, pors. beeld
Startpreis 30 EUR

Oude lampevoet met los daarop een terracotta beeld (2 scherven van de voet af) 43xø16cm. Cond.: R

2 Porseleinen beelden
Ergebnis: 25 EUR

Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw met opengewerkt porselein. Voorstellend een romatisch paar 24cm. Cond.: G

2 Porseleinen beelden, staand
Ergebnis: 25 EUR

Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw met opengewerkt porselein. Voorstellend een romatisch paar met rozen 32cm.

Aardewerken veulentje
Ergebnis: 20 EUR

Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G

8 Diverse borden
Startpreis 20 EUR

Acht diverse oude/antieke borden, o.a. Petrus Regout Maastricht, Timor, Amazone Tanrede, Bavaria Germany , Blue Roses e..a. ø19-ø25cm. Cond.:R/G

Porseleinen beeldje, B&G
Ergebnis: 35 EUR

Porseleinen figuur Bing en Gröndahl 2251 R. Jongen in pyjama, met slaapmuts en beker met melk 16x7x8cm. Cond.: G

Mokkaservies
Startpreis 60 EUR

Oud porseleinen mokkaservies 6-persoons, gemerkt Zajecar 2e helft 20e eeuw COnd.: G

Servies V&B, Rusticana
Ergebnis: 110 EUR

Villeroy & Boch servies ca. 1900, decor Rusticana, bestaande uit; 6x grote borden, 3x soepborden, 15x cakeschalen, 14x kop & schotels, koffiekan, melkkan en suikerpot (1 kopje beschadigd) Cond.: G

2 Pors. schoteltjes
Ergebnis: 30 EUR

Twee Chinees porseleinen schoteltjes 18e-19e eeuw met tuindecor (1 chip 2mm.) ø10,7cm. Cond.: G

Art Deco dekseldoos
Ergebnis: 10 EUR

Duitse porseleinen dekseldoos met bloem- en gouddecor, gemerkt Thomas Bavaria 1263 2e helft 20e eeuw 7x16x16cm. Cond.: G

Fayence dekseldoos
Startpreis 30 EUR

Franse Fayence dekseldoos, Longuy decor 4025, oude haarscheur in deksel 4,3xø9,2cm. Cond.: R

Mokka servies + dienblad
Startpreis 20 EUR

Porseleinen Tete a tete moccaservies met gouddecor en romantische voorstelling. Gesigneerd Gragionard 2e helft 20e eeuw 16x30x42cm. Cond.: G

6 Kop & Schotels B&G
Ergebnis: 15 EUR

Zes Royal Copenhagen porseleinen kop&schotels met bloemen- en gouddecor. 1 schotel gelijmd verder in goede staat 4xø11cm. Cond.: G

5 Borden + Koffiekan
Ergebnis: 25 EUR

Zes delen Duits porselein, zwiebelmuster( uien motief), Grote koffiekan Bavaria Germany, ca. 1930 en vijf grote borden Hutschenreuther, ca.1930 Cond.:G

2 Majolica vaasjes
Ergebnis: 25 EUR

Twee majolica vazen ca. 1890, beide gelijmd 27x12x10cm. Cond.: M

Rode keramieken vaas
Startpreis 15 EUR

Oude brique rode geglazuurde vaas, gemerkt Lega Faenza 2e helft 20e eeuw met brede rand. in goede originele staat 19xø20cm.

Roompot, 18e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Steengoed roompot 18e eeuw met glazuur in zeer goede staat 9x17x13cm. Cond.: G

Russisch keramieken figuur
Ergebnis: 40 EUR

Russisch porseleinen figuur voorstellende een verliefd stel in klederdracht. Kyrillischgemerkt. 28x13x12cm., Cond.:G

2 Delen aardewerk ca. 1900
Startpreis 10 EUR

Twee delen oud keramiek; 1x porseleinen trekpotje ca. 1900, blauw bloemendecor 9x16xø9cm. en 1x Gouda Regina Holland bonbonniere 7x17x10cm. Cond.: G

Bisquit crucifix
Ergebnis: 10 EUR

Bisquit porseleinen met houten crucifix 19e eeuw in goede staat 40x20cm. Cond.: G

3 Delen Chin. porselein
Startpreis 15 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein; 1x vaas (ingekort), 1x rijstwijn kommetje (lichte randschade), 1x theekom (goed) 4-14,3cm. Cond.: R-G

Wedgwood theeservies
Startpreis 175 EUR

Wedgwood theeservies, model Provence bestaande uit; theepot, 5 kop&schotels, roomkan en suikerbakje Cond.: U

Wedgwood koekschaal
Startpreis 45 EUR

Wedgwood vierkante koekschaal met geschulpte rand, model Provence 26x22cm. Cond.: U

Wedgwood gebakstel
Startpreis 150 EUR

Wedgwood gebakstel, model Provence (ø32cm. schotel en ø16cm. bordjes), Cond.: U

GIEN schaal
Startpreis 90 EUR

Fraai geschulpte schaal op voet met bloemmotief decoratie, GIEN Frankrijk 13xø30cm. Cond.: U

Wedgwood koekschaal
Ergebnis: 30 EUR

Wedgwood vierkante koekschaal, model Edme 23x25cm. Cond.: U

2 Keramieken vaasjes
Startpreis 10 EUR

Twee kleine vazen ca. 1950, beide gemerkt; 1x roodbruin terracotta 10xø10cm. en 1x groen/blauw gespikkeld 10xø13cm. Cond.: G

2 Keramieken schenkkannen
Startpreis 10 EUR

Twee keramieken schenkkannen 2e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Shorten and Son, Stoke on Trent met oranje/groen glazuur 23x20x13cm. Cond.: G, 1x Karlsruher majolica met groen glazuur, handvat gelijmd 22x1...

Keramieken schenkkan
Ergebnis: 10 EUR

Oud keramieken schenkkannetje, gemerkt Otto Meier Bremen (na 1945), rood/groen verlopen glazuur 15xø13cm. Cond.: G

Keramieken vaas
Ergebnis: 20 EUR

Oude keramieken vaas met opengewerkte rand en verlopende glazuur ca. 1950. Gemerkt PKK in goede originele staat 20xø14cm.

Vrouw beeld
Startpreis 20 EUR

Porseleinen figuur van een Franse boerin ca. 1930.Mist een arm. 20xø7cm., Cond.:M

Chinees pors. voet
Ergebnis: 40 EUR

Chinees porseleinen voetstuk, vermoedelijk 18e-19e eeuw met nissen en balkon in goede staat 11x12x8cm.

50-Delig Frans servies
Ergebnis: 135 EUR

50-Delig Frans keramieken restservies ca. 1930, gemerkt Obernai Faienceries Sarreguemines France. Geheel bestaand uit; 13x ontbijtborden, 13x maaltijdborden, 9x diepere borden, 1x grote ronde schaal, ...