Doos met een oude Chinese druksteen, dubbelzijdig bewerkt met landschapsdecor en Chinese tekens 19x37x4cm. Cond.: G
Grote porseleinen Chinese vaas, ca.1900, met bloemen en vaas decor in blauw.In goede originele staat. 58xø 23cm.
Drie deel Japans imari porselein 19e eeuw, kom mert geschulpte rand 5.5xø12cm., bordje met geschulpte rand 2.5xø15cm., bord met geschulpte rand 3.5xø20.6cm., Allen met bloemdecor. Cond.:G
3 Chinees porseleinen kop en schotels, 19e eeuw.met bloemdecor, 3 kommetjes en 1 schoteltje met randschade.
Oude Chinees porseleinen snuiffles 20e eeuw voorstellend een oude Chinees met stok 7cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje 20e eeuw met landschapsdecor en messing deksel 16x12xø10cm. Cond.: G
Twee Chinese langwerpige ovale porseleinen schalen ca. 1900. Handbeschilderd met landschap- en figurenmotief (1 chip) 43x15cm. en 52x19cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen presenteerschaal op voet, 19e eeuw met handgeschilderde voorstelling van geisha met kind in landschap 12xø22cm. Cond.:G
Chinese porseleinen dekselterrine ca. 1900 handbeschilderd met landschap- en figurenmotief 20x32x21cm. Cond.: G
Japans porseleinen 19e eeuwse rolvaas met geisha en gouddecor 21xø9,5cm. Cond.: G
Antiek chine de commande porseleinen bord, ca.1800, met wapen (haarscheur) ø22.8 cm..,Cond.:R
Grote goudimari porseleinen gemberpot ca. 1900 met stmpel en bloemvazendecor in goede staat 32xø23cm. Cond.: G
Drie deel Oosters speksteen 20e eeuw, boot met figuren, zittende Chinees op marmeren voet, Chinese voet op kunststof voet. 1.-22cm., Cond.:G
Grote oude Chinese spekstenen draak 20e eeuw, poot gelijmd. 20x32x7cm., Cond.:R
Japans imari porseleinen koffiekan, ca.1880, met krijgsheren decor (Japanse tekens onder kan), 21x21xØ14cm., Cond.:G
Twee imari porseleinen borden 19e eeuw; 1x met vaasdecor (chip) ø21cm. en 1x met bamboedecor (gelijmd bij rand) ø19,5cm. Cond.: R
Diverse delen Japans imari serviesgoed, ca.1880, met krijgsheren decor. Koffiepot, melkkan, terrine( grote suikerpot) en10 kop en schotels.( 1 kop beschadigd)
Twee imari porseleinen kommen 19e eeuw; 1x 8-kantig 7x17x17cm. en 1x rond geschulpt 6x13,3cm. Cond.: G
Vier oude Chinees porseleinen borden; 1x ca. 1800 met tuindecor en diverse objecten (randschades), 1x 1e helft 20e eeuw met tuindecor, 1x ca. 1880 met bamboedecor en 1x groot ca. 1900 met Chinese teke...
6 Japans imari porseleien schotels met krijgsheren decor, ca.1880. 1x barst en stukje uit 2x lichte randschade, Ø14cm..(Japanse tekens onder schotel)
Bijzondere grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met geschulpte rand (is doormidden geweest). Decor met geisha's buiten en een musicerende Chinees binnenshuis. Compleet maar gelijmd ø36,7cm. Co...
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, achterkant gemerkt. Decor van bloemen en grote vaas, in zeer goede staat ø24,6cm.
Drie Chinees porseleinen kop en schotels, ca.1900, met bloemdecor. In goede staat. 5xø125cm.
Grote porseleinen Chine de Commande pul 18e eeuw (handvat gelijmd) met bloemen en rocaille decor 13x15xø11cm.
Vroege Chinese celadon keramieken flacon 17e - 18e eeuw of ouder. Beide zijden bewerkt . Lichte randschade voet en kraag 9,5x6x2,5cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen borden en kop en schotel, ca.1900, met blauw bloemendecor. Ø19 en 6xØ13cm., Cond.:G
Stel 19e eeuwse goudimari porseleinen vazen met fijn geschilderd bleomen- en vogeldecor. 1 Vaas heeft een chip bij bovenrand 19xø13cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemendecor, 1 bord met lichte randschade, Ø23cm., Cond.:G
Hollands Gouds platelen blaker, gemerkt Madelene MVD 19/2 made in Holland (ca. 1910). 7xø14cm. Cond.: G
Gouda platelen dekselpot ca. 1910, gemerkt 1150 Crocus J.M. Holland Gouda in goede staat 20xø14cm. Cond.: G
Twee antieke delen Gouda plateel; 1x gemerkt M natfruitschaal (lichte randschade) 7xø19cm. en 1x gemerkt Nadro B. Gouda vaasje (haarscheur bij bovenrand) 15xø10cm. Cond.: R
Oud platelen vaasje Gouda Holland Regina ca. 1920, decor Uni. Bovenrand professioneel gerestaureerd 9xø12cm. Cond.: R-G
Oude Hollandse keramieken waterpijp ca.1950, gemerkt: Royal Goedewaagen Gouda nr.1657 handpainted. In originele doos. 14x29x17cm., Cond.:G
Grote oude Gouda platelen bloempot ca. 1910 met bloemdecor, schilder F.S. 18xø27cm. Cond.: G
Twee Hollands platelen klompjes; 1x Iris Gouda ca. 1920 en1x Jonker decor Silhouet 11-15cm. Cond.: G
Antiek Hollands platelen potje: Brantjes en Co Firma weduwe, 1895-1904 jaarmerk 1902, licht beschadigd (chip) 5.6x7.5x8.5cm.
PLatelen hang-bloempot ca. 1920 met bloemdecor in goede originele staat 12,5xø16cm. Cond.: G
Twee delig Duits keramieken art-deco set gemerkt Gobelin (2) Schramberg een knobelvaas en een grote schotel, met geglazuurd bloemendecor. 22xø13 en ø26cm. Cond.:G
Vier keramieken vazen/schenkkannen; 1x Art Deco van John Beswick England (haarscheur), 1x P. Regout Maastricht, 1x Perla Holland en 1x Assen 1e helft 20e eeuw 10x15,5cm.
Hollands Gouda platelen vaasje ca. 1930, onduidelijk leesbare signatuur 8xø7,5cm. Cond.: G
Acht delen steengoed 17e-18e-19e eeuw o.a; potjes, kannetjes, bakjes etc. 5-13cm. Cond.: R-G
Twee handgedraaide keramieken vazen met lusterglazuur van de pottenbakker Gerben van Hes Enschede ca. 1960 22xø7cm. en 19xø10cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse Frans porseleinen plaquettes, gemerkt F.B. Paris, gesigneerd E.T. Handbeschilderd met bloemen, vogels en vlinders 42x20cm. Cond.: G
Twee delen aardewerk ca. 1930; 1x kaarskandelaar met veelkleurig glazuur, gemerkt en genummerd 16x19x15cm. en 1x schaal met oranje/rood verlopen glazuur en bewerkte rand 6xø24cm.
Dertien delen divers oud porselein onder andere; Schumann Arzberg, Schumann Bavaria e.a. ca. 1930 en later. Totaal 11 delen doorbroken porselein met bloemdecor en gouddecor en 1 hapjesschaal met hand...
Twee witte Duitse Hutschenreuther Lorenz vazen. Om-en-om glazuur en mat bisquit porselein bewerkt 2e helft 20e eeuw 26xø15cm. en 24xø12cm. Cond.: G
Acht delen oud Keuls steengoed (Duitsland) 20e eeuw in goede staat 6-23cm. Cond.: G
Antiek tien delig porseleinen gebakstel, ca. 1910, met handgeschilderd bloemendecor. ø13cm. en 27x25cm. Cond.:G
Drie oude porseleinen likeurfles-schenkstoppen 1e helft 20e eeuw; 1x vrouw, 1x clown, 1x jager 7-10cm. Cond.: G
Drie keramieken vazen; 1x Braners aardewerk Holland 10xø18cm. 1x Art Deco, ongemerkt 17xø15cm. en 1x gemerkt F 13xø17cm. Alledrie met donkere glazuur Cond.: G
Acht delen oud/antiek Chinees porselein ; 2x miniatuurvaasjes (gesigneerd, blauw decor ca. 1900 (Cond.: G), 3x bordjes met bloemdecor ca. 1930 (Cond.: G), 1x Schotel 19e eeuw (haarscheuren en chip) 6-...
Vijf delen keramiek 20e eeuw; 1x fles van Michael Uffring, 1x geribbeld vaasje Kieler Kunst Keramieke, 1x vaasje Michael Andersen and Son (gesprikkeld decor), 1x kogelvaasje Till Sudeck Aumühle en 1x ...
Oud handbeschilderd glas 1e helft 20e eeuw en een deel van een tabakspijp met handbeschilderde porseleinen pijpenkop, ca.1900, Cond.:G
Meibloem keramiek, ca.1900, Holland, fruitschaal op voet en een fruittester (uitlekschaal) met onderschotel. 13xø24cm. en 8xø23.5cm. Cond.:G
Groot poseleijne flas Delft keramieken wandbord met landschaps decor, ca.1930. In goede staat. ø40cm.
Twee oude Engelse porseleinen Staffordshire honden, 1e helft 20e eeuw. Nr. 2507 en 2501, H.20cm., Cond.:G
Oud keramieken figuur van een vrouw in winterkledij, genummerd 708 (Rusland) 20e eeuw 21x9x9,5cm. Cond.: G
Italiaanse bisquit porseleinen tafellamp met twee putti 20e eeuw 41xø23cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen Corpus kruisbeeld ca. 1900 in zeer goede staat 31x20cm. Cond.: G
Drie delen Duits porselein, 1e helft 20e eeuw. een hand met vaasje waarschijnlijk Thuringen en twee maal baby met jurkje en hoed. ( jurkjes beschadigd) 4-7cm. Cond.:R/G
Duitse Westerwald steengoed bierpul met deksel en tinnen armatuur ca. 1890. Voorstellend een officier met zwaard (bodemrand gelijmd) 22x14x11cm. Cond.: R
Twee bisquit porseleinen wandplaquettes ca. 1900, monogram J.H. Vermoedelijk Duitsland Heubach. Twee romatische paren in pastelkleuren en gouddecor 14x7x3cm. Cond.: G
Vier Franse porseleinen dekseldoosjes met gelithografeerde voorstellingen; 1x Napoleon en 3x romatische voorstellingen. Allen met gouddecor. Twee maal Limoges en 2x Monaco-Monte Carlo 4xø13cm. en 4x12...
Oude lampevoet met los daarop een terracotta beeld (2 scherven van de voet af) 43xø16cm. Cond.: R
Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw met opengewerkt porselein. Voorstellend een romatisch paar 24cm. Cond.: G
Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw met opengewerkt porselein. Voorstellend een romatisch paar met rozen 32cm.
Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G
Acht diverse oude/antieke borden, o.a. Petrus Regout Maastricht, Timor, Amazone Tanrede, Bavaria Germany , Blue Roses e..a. ø19-ø25cm. Cond.:R/G
Porseleinen figuur Bing en Gröndahl 2251 R. Jongen in pyjama, met slaapmuts en beker met melk 16x7x8cm. Cond.: G
Oud porseleinen mokkaservies 6-persoons, gemerkt Zajecar 2e helft 20e eeuw COnd.: G
Villeroy & Boch servies ca. 1900, decor Rusticana, bestaande uit; 6x grote borden, 3x soepborden, 15x cakeschalen, 14x kop & schotels, koffiekan, melkkan en suikerpot (1 kopje beschadigd) Cond.: G
Twee Chinees porseleinen schoteltjes 18e-19e eeuw met tuindecor (1 chip 2mm.) ø10,7cm. Cond.: G
Duitse porseleinen dekseldoos met bloem- en gouddecor, gemerkt Thomas Bavaria 1263 2e helft 20e eeuw 7x16x16cm. Cond.: G
Franse Fayence dekseldoos, Longuy decor 4025, oude haarscheur in deksel 4,3xø9,2cm. Cond.: R
Porseleinen Tete a tete moccaservies met gouddecor en romantische voorstelling. Gesigneerd Gragionard 2e helft 20e eeuw 16x30x42cm. Cond.: G
Zes Royal Copenhagen porseleinen kop&schotels met bloemen- en gouddecor. 1 schotel gelijmd verder in goede staat 4xø11cm. Cond.: G
Zes delen Duits porselein, zwiebelmuster( uien motief), Grote koffiekan Bavaria Germany, ca. 1930 en vijf grote borden Hutschenreuther, ca.1930 Cond.:G
Twee majolica vazen ca. 1890, beide gelijmd 27x12x10cm. Cond.: M
Oude brique rode geglazuurde vaas, gemerkt Lega Faenza 2e helft 20e eeuw met brede rand. in goede originele staat 19xø20cm.
Steengoed roompot 18e eeuw met glazuur in zeer goede staat 9x17x13cm. Cond.: G
Russisch porseleinen figuur voorstellende een verliefd stel in klederdracht. Kyrillischgemerkt. 28x13x12cm., Cond.:G
Twee delen oud keramiek; 1x porseleinen trekpotje ca. 1900, blauw bloemendecor 9x16xø9cm. en 1x Gouda Regina Holland bonbonniere 7x17x10cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen met houten crucifix 19e eeuw in goede staat 40x20cm. Cond.: G
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein; 1x vaas (ingekort), 1x rijstwijn kommetje (lichte randschade), 1x theekom (goed) 4-14,3cm. Cond.: R-G
Wedgwood theeservies, model Provence bestaande uit; theepot, 5 kop&schotels, roomkan en suikerbakje Cond.: U
Wedgwood vierkante koekschaal met geschulpte rand, model Provence 26x22cm. Cond.: U
Wedgwood gebakstel, model Provence (ø32cm. schotel en ø16cm. bordjes), Cond.: U
Fraai geschulpte schaal op voet met bloemmotief decoratie, GIEN Frankrijk 13xø30cm. Cond.: U
Twee kleine vazen ca. 1950, beide gemerkt; 1x roodbruin terracotta 10xø10cm. en 1x groen/blauw gespikkeld 10xø13cm. Cond.: G
Twee keramieken schenkkannen 2e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Shorten and Son, Stoke on Trent met oranje/groen glazuur 23x20x13cm. Cond.: G, 1x Karlsruher majolica met groen glazuur, handvat gelijmd 22x1...
Oud keramieken schenkkannetje, gemerkt Otto Meier Bremen (na 1945), rood/groen verlopen glazuur 15xø13cm. Cond.: G
Oude keramieken vaas met opengewerkte rand en verlopende glazuur ca. 1950. Gemerkt PKK in goede originele staat 20xø14cm.
Porseleinen figuur van een Franse boerin ca. 1930.Mist een arm. 20xø7cm., Cond.:M
Chinees porseleinen voetstuk, vermoedelijk 18e-19e eeuw met nissen en balkon in goede staat 11x12x8cm.
50-Delig Frans keramieken restservies ca. 1930, gemerkt Obernai Faienceries Sarreguemines France. Geheel bestaand uit; 13x ontbijtborden, 13x maaltijdborden, 9x diepere borden, 1x grote ronde schaal, ...