Grote Hollands zilveren bewerkte visschep met in de bak versierde havenvoorstelling, naar antiek voorbeeld uit midden 1800, 835/000., ca. 254gr. L.34cm., bak ca.13x9.5cm., Cond.:U
Fraai Hollands zilveren ajourgezaagde mand op vier pootjes, afgewerkt met parelrand. De twee handgrepen en pootjes zijn versierd met bloemmotieven. Grootkeur, 835/000, Jaarletter: R 1977, MT: H.Schrie...
Vier delen zilver: drie x Hollands zilveren theeduimen/schepje en een zilveren suikerbakje in de vorm van een kolenkit, 835/000 Totaal gewicht ca. 103 gr. Cond.:U
Dupont aansteker, verguld model, nieuw, rechthoekig model, 3,3x4,7 cm. Nieuwprijs €315,-
Elf zilveren gebaksvorkjes en tien zilveren theelepeltjes met Art Deco versierde stelen. MT:. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1925, ca. 257gr. L.: 11,5cm.
Twee antieke zilveren tafellepels, 18e eeuw, 835/000, samen ca. 70gr., L.20cm. Cond.:G
Fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ebbenhouten heft, 835/000 grootkeur, Jaarletter:S 1827, MT:onleesbaar. L.36cm., Ccond.:G
Twee antieke zilveren beursjes, waarvan twee "gehaakt"en een maliënkolder met handgegraveerd tas beugeltje. Samen ca.95gr. Cond.:G
Zilveren 925/000, Pandora collier, geoxideerd model, 42 cm, met 7 Pandora bedels en Pandora armband, 21 cm, met 11 Pandora bedels
Grote hanger, zilver/ gerhodineerd 925/000. Ovale steen gezet tussen 4 poten met zirconias en een hangeroog gezet met zirconias. Lengte 4 cm. ca 14.9 gr.
Ring zilver 925/000, breed, gerhodineerd model met in het midden een grote zirconia. Onder en naast de zirconia zijn diverse kleine zirconias pave gezet. ø 56
Parelcollier, gemaakt van schelpen in zwart- grijs- goud en wit-tinten. ø 14 mm. Met groot magneetslot. Lengte 45 cm.
Zilveren slavenband, 925, strak model, 17 mm breed met scharnier, voorzien van veiligheidsketting en een deukje. ca 39 gr. ø 59x60mm
Ring GG 585/000, met in het midden een briljant in een brede gladomzetting gezet. ø 58, ca 2,0 gr
Collier, 5 rijen donkere zoetwaterparels, ø 7mm, met groot 19e eeuws GG 750/000, filigrainsluiting voorzien van gravure, 23 gr. Lengte 37 cm.
Collier GG 585/000, met vele ovale steentjes nefriet gezet in ovale kastjes. ca. 9 gr. Lengte 41 cm
Portret hanger GG, 585/000. 19e eeuws. Bewerkt rond model, ø 3 cm. ca 4 gr.
Ring GG 585/000. dubbele band welke over elkaar heen loopt in een V. Met in het midden een klein briljantje. ø 56. ca 2,5 gr.
Mooi antiek Hollands zilveren slacouvert met filetrand in originele cassette. 835/000. Jaarledtter: R 1901, MT: J.M.van Kempen &Zonen Voorschoten. L.26cm., ca. 211 gr.
Antiek Hollands zilveren tasbeugeltje met binnenverdeling 835/000, MT.: D.van den Bergh Schoonhoven, begin 1900, ca. 36gr., beugelbreedte 8.5cm., Cond.:U, en een klein zilveren maliënkolder beursje, c...
Vier-delig hors d'oevre bestek, deels ajourgezaagd en gegraveerd met fraaie Jugendstil heften ca. 128gr.
Grote Holands zilveren sierlepel met bewerkte steel en schildvormig bovenstuk. Op de achterzijde van de bak is een bewerkt wapenschild in medaillon opgelegd, 835/000 ca.170 gr.L.31cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren nkannetje op voet, met gecisseleerde bovenkant. 835/000, Jaarletter: W 1856, MT: Jacob Lang Rotterdam, H. ca.12cm., ca. 147gr. Cond.:U
Mooie Russische zilveren briefopener met fraai bewerkt lemet, 88 Zolotniks, 916/000 zilver, MT:A.H., L.17cm.
Grote zilveren ajourgezaagde hengselmand op ovale voet, afgewerkt met parelrand, 1e gehalte 925/000, ca.765 gr., 32x20x15cm., Cond.:U
Zilveren 800/000 ronde aanbiedschaal, rand met rozenreliëf, 20e eeuw. SAR, ø18cm., ca.200gr.
Vier delige plated borstelset in originele cassette, c.1930, 35X29X3cm., Cond.:G
Mooi Hollands zilveren pennenbakje op vier klauwpootjes met typisch Hollands landelijke voorstelling, afgewerkt met parelrandje, 835/000 grootkeur, Jaarletter: W 1931, ca. 96gr., 19x5x1.5cm., Cond.U
Zilveren eilepel, geheel gladde steel met filetrand. MT:. J. Boon Schoonhoven anno 1905, 835/000 ca. 48gr. L.: 15cm.
Twaalf zilveren gebaksvorkijes met roosmotief, 800/000, ca.164gr., L.13 cm., Cond.:U
Twaalf zilveren lepeltjes met roosmotief, 800/000, ca. 135gr., L.10cm., Cond.:U
Met de hand gemaakt zilveren dekseldoosje met florale filigrainbewerking. 835/000. ca 56 gr. ø 6.5cmx2.5cm Cond.U
Oorstekers, zilver 925/000, peervormig model met 2 rutielkwartsen per oorsteker. ca 3 cm lang. ca 8 gr.
Bijzonder mooi bloedkoralen collier 3 rijen, cylindervormige kralen. Aan de kralen zit een groot GG slot, 585/000, 5,2x3,2cm. De sluiting bestaat een filigrain ondergrond met daarop diverse ronde appl...
Armband zilver 925/000, met platte schakels in de vorm van een bloem met daarin een parel. de armband is voorzien van een bakslot en een veiligheidsachtje. lengte 18 cm, ca 9.7 gr.
Ring GG 585/000, entourage met diverse briljanten. De band van de ring is aan de bovenzijde breed en bol en loopt smaller naar de onderzijde. ø 54, ca 3.2 gr
Parelcollier, gemaakt van schelpen, in multicolour, grijs, beige en lila tinten. ø 16 mm. Met groot magneetslot. Lengte 45 cm
Ring 925/000, gerhodineerd model met aan de bovenzijde diverse gekleurde edelstenen en zirconias. Breed strak model met diverse topazen. ø 56
Broche GG, 585/000, met grote camee, welke iets beschadigd is aan de rand. ca 5x4cm. ca 18 gr.
Ring GG 585/000. Met in het midden een ovaal gefac. amethist ø 54. ca 3,6 gr
Armband GG 585/000, CFE model met geloof hoop en liefde bedel. Lengte 21 cm. ca 9,3 gr.
Twee zilveren bedelarmbandjes, 1 met 6 bedels en 1 met 8 bedels. ca 18 gr.
Twee broches, 1 zilveren 925/000, langwerpig model met blauwe steen,1 rondmodel, bewerkt met parels, geelmetaal, en een snoer rode kralen, klein, lengte 152 cm
Rondom bewerkt sterling zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.9cm., øca. 6cm., Cond.:U
Zilveren etui met springveer mechaniek en knipsluiting, voorzijde bewerkt met geoxideerde florale motieven. Achterzijde hamerslag afgewerkt 800/000. Geheel met de hand v ervaardigd, ca. 87gr. 8x6.5x1....
Stel zilveren vleesvorken met fraai gegraveerde gecontourneerde stelen,835/000 MT: J.H.Eversberg Amsterdam, ca.1850, L.17cm., samen ca. 48gr.
Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.
Antieke Hollands zilveren sierlepel en taartvork/cakeprikker, 835/000 Jaarletter: S 1928 en jaarletter: H 1917, samen ca. 126gr., L.19cm., Cond.:U
Kristallen bewerkt parfumflesje met GG 585/000 dopje met scharnier. In origieel doosje
Drie Hollands zilveren lepels: jam-, room- lepel en suikerstrooier 835/000, Totaal ca.66gr., L.ca. 14cm., Cond.:U
Antieke zilveren drinkbeker op voet, rondom gegraveerd, 835/000, 10xø8cm., ca. 129+gr. Cond.:U
Twee antieke Hollands zilveren opengewerkte sierlepels, jaarletter: L, 1921 en jaarletter: R, 1927 (molenwiek ontbreekt) 835/000, samen ca. 130gr.L.18-22cm., Cond.:U
Mooi antiek Hollands zilveren dienblad op vier pootjes met bewerkte zilveren gegoten rand. 835/000, eind 1800. 33x24cm., ca. 573gr.
Twaalf zilveren gebakvorkjes tulpmodel, steel met rand met kam, MT: J.Boon Schoonhoven, ca. 1901, 835/000, L.11cm., ca. 155gr.
Antieke Hollands zilveren siervork en lepel 835/000, vork: jaarletter: P 1925, MT.: Hooykaas, lepel: Jaarletter: H 1917, L. 21cm., Samen ca. 130 gr., Cond.:U
Omega heren horloge, GG, 585/000, rond model, seamaster Quartz met datum. Het horloge heeft een zwart leren band.
Ring GG 750/000 met een met vlakken geslepen aquamarijn van 8x14mm en 2 briljanten van 0.02 per stuk. ø 54, ca 7 gr.
Armband met 2 rijen cultive parels, ø 5,5 mm, voorzien van ovaal slot, GG, 585/000, met in het midden een bloedkoraal. Lengte 19,5 cm
Broche/Hanger, GG 585/000, ovaal, antiek model met bewerkte rand en een afbeelding van een soort bloemenmand in het midden. ca 6,7 gr. De brochering is onedel.
Horloge, GG, dames model. Langwerpige kast, met een rond klokje in het midden ø 15mm. Aan de kast zit een open gewerkte fijne schakelband met bakslot en veiligheid. ca 14,5 gr. Lengte 17,5 cm.
Collier met zoetwaterparels, ø 8 mm, en goudsteen, ø 8 mm, 3 om 2, met 26 GG, 585/000, gefac. bolletjes. Het collier is voorzien van een GG, 585/000, bolsluiting
Ring GG,585/000, bandmodel met in het midden een fantasiestuk met een ovale bloedkoraal. ø 55 , ca 1,3 gr De onderzijde van de band is open.
Collier goud-op-zilver met GG hart hanger, 585/000, met granaatsteentje. Lengte 40 cm. ca 2 gr.
Zilveren dubbeltjesarmband, 10 dubbeltjes met ogen aan elkaar verbonden en voorzien van veiligheid en bakslot. ca 19 gr
Armband GG, 585/000, Gourmetschakel met aan de beide kanten een fijne jasseronschakel. De armband is voorzien van een bakslot, een veiligheidsachtje en een veiligheidsketting. ca 13,35 gr, lengte 18 c...
Bulova heren horloge, accutron model. Stalen kast, wat langwerpig model, 3,5x4,0cm en heeft een datum. Het horloge is voorzien van een zwart lerenband.
Drie onedele broches: 1 bestaande uit 2 halve guldens, 1 klassiek tafereel in een ovaal model en 1 breed ovaal model met bloemvoorstelling.
Kavel diversen silverplated visdienmes, roomlepel met zilveren heft en een Hollands zilveren roomlepel 835/000, Jaarletter: B: 1936, Schoonhoven Cond.:U, roomlepel met zilveren heft behoeft reparatie
Twee antieke Hollands zilveren taartvorken 835/000, jaarletter: S 1928, samen ca. 100 gr. Cond.:U
Grote plated Dupont tafelaansteker (Parijs) in zeer goede staat 14x4x1cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren gembercouvert. Het geheel is handgegraveerd 835/000, Jaarletter: O 1873, MT: Jacobus Driesen Schoonhoven, L.18cm., ca. 62gr. Co0nd.U
Antiek waaierkristallen melk- en suikerstel met daarbij een zilveren lepel 6-8cm. Cond.: G
Antieke plated jardieniere a. 1880, met blauw glazen binnenbak. Louis Quinze stijl. 19x43x14 cm., Cond.:G
Antieke Hollands zilveren sierlepel en vork 835/000. Lepel: Jaarletter:Q 1926, Vork: Jaarletter: MT: P.van Erp Leeuwarden.L.21cm. Samen ca. 140 gr. Cond.:U
Hollands zilveren asbakje met bijbehorende luciferhouder. Beiden zijn bewerkt met oud-Hollandse taferelen. Asbak: Jaarletter: M : 1947 835/000 samen ca. 87gr., asbak ø 9cm., Cond.:U
Antiek voorstuk van een icoon: Zilver met niello-vergulde bewerking, 84 zolotnik, 875/000, Russisch. ca. 81 gr. 27x22cm
Twaalf Hollands zilveren likeurlepeltjes 835/000, twee Hollands zilveren theelepels 835/000, drie diverse zilveren lepeltfjes 800/000 en een zilveren bladwijzer 835/000. Totaal gewicht ca. 89 gr.
Zilveren olijflepel met ajourgezaagde bak en gecontourneerde steel met fraaie Biedermeier graveringen, L.14cm., MT: J.H.Schouten Amsterdam, ca. 1854, 835/000, ca. 14gr.
Zilveren bonbonmandje fraai ajourgezaagd met parelrand, 835/000, MT: A.Presburg Haarlem, ca.1935, 15x10.5x6cm., ca.72gr.
Diverse oude delen plated o.a; taartschep, opdienlepel, suikerpot en lepels Cond.: G
Horloge uit de WO1 met duidelijke cijfers en stalen bescherming over het glas, ø 34 mm. Aan het horloge zit een legergroene band.
Drie zakhorloges: 1 zilveren zakhorloge, met volledige bewerkte achterzijde en zijkant ca ø 3,8 cm. met goudkleurige bewerking op de plaat. 1 zilveren zakhorloge met centrale secondewijzer. ca ø 5 cm....
Twee zakhorloges, 1 double met klep en deksel voorzien van gravure, American Waltham met centrale secondewijzer ca ø 5,5 cm. 1 onedel model met centrale secondewijzer, mooi werk, mist glas, ca ø 4,5 ...
Twee zilveren dames zakhorloges, ca ø 28 mm. Beiden met bewerkte achterzijden. 1 met Romeinse cijfers en 1 met Arabische cijfers
Vier zakhorloges, alles met Romeinse cijfers en 3 met centrale secondewijzer.
Ring, GG, 585/000, breed model met in het midden een WG stuk met een rij briljanten, ca 0.22 crt in totaal. Daarnaast is de band band GG en breed met bewerking. ( smal toelopend aan de onderzijde.) ø ...
Ring GG, 585/000, oplopend aan de bovenzijde. Opengewerkt met ovale aquamarijn. ø 60. ca 4,4 gr
Ring GG, 585/000, met zirconia, glad, wat opstaand model.ø 60. ca 3,1 gr. + Ring 333/000, bandmodel, met zegelring, ø 55. ca 1,0 gr.
Armband 2 rijen, bestaande uit roze zoetwaterparels, ø 8mm. de armband is voorizen van GG 585/000 sluiting met in het midden een ronde gefac. granaat. Lengte 19 cm.
Collier met geslepen benen en gefac. goudsteen kralen, ø 10 mm, om en om , met GG, 585/000 bolsluiting, 9 mm. Lengte collier 40 cm.
Ring GG, 585/000, met 3 afgesleten bloedkoralen in een fantasie zetting gezet. ø 58. ca 2,2 gr.
Antiek Hollands zilveren bakje op drie bokkepootjes, versierd met typisch Hollandse voorstellingen, 835/000, MT.: onleesbaar, ca. 96gr., ø11cm., H.5.5cm.,Rand is gedeukt en heeft een klein scheurtje v...