Porseleinen koffieservies ca. 1900 met handbeschilderd decor van figuren en gouddecor. Iedere deel met ander motief. bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kop & schotels Cond.: G
Twee Duitse K.P.M. porseleinen flacons ca. 1900; 1x gaaf en 1x kraag beschadigd 15xø6cm. Cond.: R-G
Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.
Drie delen Meissen porselein ca. 1900-1920; 1x kop&schotel (mocca) met bloemendecor 5xø10cm. en 1x losse kop met bloemendecor 6x11xø8,5cm. Cond.: G
Vier porseleinen plaquettes ca. 1850, gemerkt PPM en genummerd, vermoedelijk Duitsland. Bevat landschap- en figurendecor, Prensaich Porzelan Manufactur 13,7x14x0,3cm.
Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , 2x chip uit de rand. ø28.cm., Cond.:R
Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , ø28.8cm,.randschades. Cond.:R
Engels Royal Doulton keramieken figuur ca. 1900, gemerkt Royal Doulton England. "Carpet Seller H.N. 1464" In zeer goede staat 22x10x8cm. Cond.: G
Oud Duits Thuringen porseleinen figuur voorstellend een zwerver met kan en stok ca. 1900. Stok mist een deel en 1 vinger mist 16cm. Cond.: M
Diverse delen Iers Belleek serviesgoed, ca.1930, o.a. theekan, 2 melkkannen, suikerpot, 2 grote theekoppen, 4 kleine kop en schotels, vaasje in schelpenvorm en een vaasje met bloemdecor. Cond.:G
Twee antieke Japanse ivoren figuren ca. 1900, gesigneerd onder (Tokiose school?) oude man met kind op de arm en diverse karpers met mand en een vrouw met kind op de arm en kruik en mand Beide in goed...
Chinees porseleinen 17e eeuws trekpotje, transition. Stukje uit het deksel van binnenrand en chip met haarscheur 12x16x11cm. Cond.: R
Bijzondere grote keramieken geglazuurde vaas met tweedimensionaal druivenranken decor en 4 grepen ca. 1910. Druivenranken zijn van tin, gesigneerd A. Cliczal. Bodem van de vaas is ook gesigneerd 42xø2...
Franse vuurvergulde brons met porseleinen handbeschilderde vaas ca. 1870. Waarschijnlijk Sevres Parijs. romatische voorstelling en landschap met gouddecor 34x14x11cm. Cond.: G
Grote Duitse steengoed zuil met cachepot ca. 1900 Historismus Grenshausen. Prachtige renaissance stijl figuren-voorstellingen. In zeer goede staat 115x48xø35cm.
Prachtige 18e eeuws Chinees porseleinen schotel Kang Xi met bloemendecor en geschulpte rand. 2 Chips bij rand ø22,6cm. Cond.: R
Twee antieke gemberpotten,China, 1x Kantonees ca,190 en 1x met groen-blauw landschapdecor, 18e eeuw. 13xØ12 en 14xØ13cm., Cond.:G
Chine de Commande 18e eeuwse porseleinen trekpot met haven-en gouddecor, in zeer goede staat. 12x18xø10cm.
Grote Chinese Kantonese porseleinen schaal ca. 1900 beschilderd met bloemen, vlinders, vogels en gouddecor. Mooie kwaliteit in goede staat 17xø41cm. Cond.: G
Twee zeer grote Sevres-stijl porseleinen pronkvazen met zware bronzen monturen (o.a; olifantenkoppen van ca. 30-40cm.). Decor met figuren, bloemen en gouddecor 21e eeuw 150xø52cm. 1 Vaas met barst, ve...
Oud Meissen met Fürstenberg porseleinen servies 20e eeuw met rozen- en gouddecor. Geheel bestaand uit; koffiepot, melkkan, suikerpot met onderschotel, 6x gebaksbordje, 1x cakeschaal, 7x kop&schotels, ...
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen schotel,18e eeuw, met geschulpte rand Queng Lang met landschapdecor, ø34.5cm., Cond.:G
Zeldzaam vijf delig Delfts keramieken kaststel 18e eeuw, gemwerkt AP 32 H De twee scheepjes Anthony Pennis 1759-1770, met schepen decor met haven. Drie dekselvazen en twee zeskantige vazen, Chips van...