Grote Chinees porseleinen vaas ca.1900 met paradijsvogel en bloemendecor. Lichte randschade in glazuur.42xø19cm. Cond.:G
Grote Chinees porseleinen vaas, ca.1900 met pauw en bloemendecor. 41x19 cm., Cond.:G
Twee Franse handbeschilderde vazen met bloemendecor en gouddecor ca. 1880, beide vazen beschadigd 40x18xø17cm. Cond.: M-R
Chinees porseleinen diep bord 19e eeuw met een blauwe draak (lichte randschade) 4,5xø23cm. Cond.: G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemdecor (lichte randschades bij 3 borden). 4.5xø23cm.. Cond.:G
Prachtige platelen vaas ca. 1900 Jugendstil, gemerkt Helene F. Holland Y.Y met huisje. Chips bovenrand en 1 chip voet 31x12cm. Cond.: R
Vier porseleinen plaquettes ca. 1850, gemerkt PPM en genummerd, vermoedelijk Duitsland. Bevat landschap- en figurendecor, Prensaich Porzelan Manufactur 13,7x14x0,3cm.
Doos met een oude Chinese druksteen, dubbelzijdig bewerkt met landschapsdecor en Chinese tekens 19x37x4cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met blauw bloemendecor. Chinees signatuur onder het deksel 9x15xø10cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuws Chinees porseleinen schotel Kang Xi met bloemendecor en geschulpte rand. 2 Chips bij rand ø22,6cm. Cond.: R
Bijzondere grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met geschulpte rand (is doormidden geweest). Decor met geisha's buiten en een musicerende Chinees binnenshuis. Compleet maar gelijmd ø36,7cm. Co...
Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , ø28.8cm,.randschades. Cond.:R
Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , 2x chip uit de rand. ø28.cm., Cond.:R
Porseleinen 19e eeuwse goudimari dekselvaas met bloemdecor in goede staat 34xø18cm.
Prachtige antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, met mooi tinnen deksel met glazen ogen en kanon erop. Erinnerung an das Kaisermanöven 1908, Hawit Gold Schmidt Artillerie-Regiments Batlerie Lan...
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd, met prachtig tinnen deksel met reservist en leeuw erop.. 5 Compagnie Landau 1906/1908Gefreiter Ch.Becker Garnison Landau. Diverse handbes...
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...
PLatelen vaas Zuid Holland Gouda, vroeg decor schilder J.H.C. ca. 1910 17xø15cm. Cond.: G
Groot porseleinen restservies, gemerkt Schlaggenwald Czechoslovakie met diverse borden, terrines, schalen, kop&schotels etc. Sommige delen beschadigd Cond.: G
Oud Chinees porseleinen trekpotje met messing monturen, draken, tempelhond etc. ca. 1880. Chinees stempel op de bodem 19x14xø11cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Chinese schotel met tekens onder op de schotel, tevens bloemendecor oranje met groen (haarscheuren) 6xø31cm. Cond.: G
Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G
50-Delig Frans keramieken restservies ca. 1930, gemerkt Obernai Faienceries Sarreguemines France. Geheel bestaand uit; 13x ontbijtborden, 13x maaltijdborden, 9x diepere borden, 1x grote ronde schaal, ...
Franse vuurvergulde brons met porseleinen handbeschilderde vaas ca. 1870. Waarschijnlijk Sevres Parijs. romatische voorstelling en landschap met gouddecor 34x14x11cm. Cond.: G