Drie oude Hollandse Delftsblauwe borden 1e helft 20e eeuw; 1x gemerkt De Klaauw (lichte randschade), 1x gemerkt Oud Delft C.K. en 1x gemerkt Royal Koninklijk Delft ø23,5-ø28cm. Cond.: R-G
Oude keramieken kunstenaarsvaasje 60-er jaren met groen/blauw glazuur. Gemonogrammeerd 9xø8,5cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw landschapsdecor ø20cm. Cond.: G
5-Delig Delfts porseleinen kaststel met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R
Prachtig Royal Albert Lavender Rose restservies, bestaande uit; 2 soepkommen, 1 botervloot, porseleinen mes&vork, melk- en suikerset, 6 koffiekopjes + schotels, 3 grote koffiekopjes, 1 vaasje en 2 gro...
Twee oude Chinese porseleinen gemberpotten 20e eeuw met bloemen en/of figurendecor 17xø16cm. en 20xø12cm. Cond.: G
Antiek keramieken restservies met blauw decor (ongemerkt), onder andere; 2x grote schaal, soepterrine en 14 borden Cond.: G
Drie delen oud keramiek; 1x vaas Royal Doulton Burslem Staffordshire 1922-1927, cilindrische vorm met bruin gewolkte glazuur en opgewerkte bloemen 23xø9cm., 1x kogelvaas gemerkt Ernest Patris (1909-19...
Grote Chinese cappucine schaal 20e eeuw met daarbij 6 kopjes 9xø29cm. en 5xø9cm. Cond.: G
Terracotta likeurstelletje 60-er jaren groen/blauw geglazuurd bestaand uit; 1 karaf en 5 borrelbekertjes. 16xø10cm. en 4,5xø5cm. Cond.: G, Tevens twee terracotta kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw met ...
Drie delen oud keramiek; 1x vaas Hiuldegard Storr Britz 1915 Höhr Granzhausen Westerwald ca. 1930 met grijs gestipt glazuur 25xø11cm. 1x Vaas Ingeborg Zenker Wermelskirchen Zippa ca. 1960 met witte gl...
Oude Hollandse wit keramieken Makkumer vaas, geribbeld 20e eeuw 21xø14cm. Cond.: G
Kavel Blue Danube porselein 20e eeuw; 6 kop&schotels en 3 onderzetters en 1x kop&schotel Terra Import (2 chips) Cond.: R-G
2 Oude kop en schotels Vohenstraus Johan Sellmann Bavaria 20e eeuw, 1 met wapen en opschrift: Es braust ein Ruf wie Donnerhall, 1 met wapen en opschrift Joh.Schütze Deutschland, 10xø15 cm., Cond.:G
Drie oude keramieken vazen Frankrijk; 1x La grande maison HB Quimper ca. 1920 Fayence. Groengrijs geglazuurd met een portret 25xø10cm. 1x Vaas Louis Baude (1922-1958) Montinguy Sur Loing Fayence. Blau...
Kavel Zwiebelmuster porselein 1e helft 20e eeuw o.a; koffiepot, suikerpot, melkkan(kapot), 12 onderschotels en 10 kopjes (enkele chips) Cond.: R-G
Antieke Jugendstil vaas, ca.1900, met tin montuur, keramiek met bruin verlopen glazuur en bloemen. 25x ø15 cm., Cond.:G
Drie delen oud keramiek; 1x vaas Schramberger majolicafabrik ca. 1920 met wit/geel/blauw decor 20xø14cm. 1x Fles ca. 1950-1960, gemerkt S.M. met bruine glazuur en dennebomen 23xø9cm. 1x Fles Rusland c...
Engelse steengoed kan met figuren decor, gemerkt E.Ridgway en Abington Hamley Staffordshire ca. 1960, voorstellende een slaven verkoop. 16x13xø 10cm.
Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x schaal met groen/geel glazuur (1 pootje is gelijmd) Nr. 328, 1x Vaas met blauw/geel glazuur Jacob Kalscheuer en Cie Frenchen, 1x kruik Mettlach Villeroy & Boc...
Groot keramieken Westerwald sierbord, gesigneerd Peter Dümler 1883, portret van Minerva ø37cm. Cond.: G
Vier oude marmeren dekselpotjes/vaasjes 20e eeuw in goede staat 5-11cm. Cond.: G
3 Antieke kastkommen Maastricht, 1x Petrus Regout Maastricht Tangrede en 2x Societe Ceramique Willon 10xØ16 en 11xØ16cm., Cond.:G
6 Diverse borden Petrus Regout Maastricht en andere. 1x Asbak 1939,herinnering mobilisatie soc.cer., 1x bordje landschapdecor genummerd, 1x bordje oker P.Regout Maastricht, 2 borden zwanen Petrus Rego...
6 Diverse porseleinen borden, gelimiteerde uitgaves, o.a. Hutschenreuther, Kahla, Mittereich en Royal Mosa. 20-21cm., Cond.:G
Twaalf delen oud porselein; 11x figuren ca, 1900 en later, 1x vaas ca. 1890 Wenen (1 vinger beschadigd, 1 snavel beschadigd en 1 hekje gelijmd) Cond.: R-G
Vier delen steengoed o.al; 1x grote geglazuurde schaal, 1x kruik en 1x roomkannetje 7-46cm. Cond.: R-G
Vier delen steengoed 18e eeuw; 1x grote schaal, 1x haal (gelijmd, bodemvondst waarschijnlijk ouder), 1x bakje met vingergrip en 1x schaaltje (gelijmd) 16-35cm. Cond.: R-G
Antiek restservies Frankrijk ca. 1900 (decor 275) bestaande uit; 6 kop&schotels, 1 koffiepot en 1 melkkan(chip + haarscheur). Bloem- en vlinderdecor Cond.: R-G
Vier 19e eeuwse steengoed schotels beschilderd en/of geglazuurd 29-33cm. Cond.: R-G
Vijf 19e eeuwse aardewerken geglazuurde borden en/of kommen Hollands ø16-ø29cm. Cond.: G
Twee polychrome keramieken vaasjes 20e eeuw, gemerkt L.m 90, 9xø11cm. en 13xø11cm. Cond.: G
Keramieken kunstenaars sierbord met veelkleurig glazuur. Voorstellend een uil. Gemerkt VNV 1998 BB. 405/575 ø32cm. Cond.: G
Grote antieke 18e eeuwse Chinees keramieken gemberpot met blauw landschapdecor. 16xø16cm., Cond.:G
Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met blauw landschapsdecor en geschulpte rand in zeer goede staat 4xø22,5cm. Cond.: G
Goudimari 19e eeuws porseleinen sierbord met familiestempel. Landschap- en bloemendecor ø37cm. Cond.: G
Grote Satsuma keramieken dekselvaas met handbeschilderd decor van geisha's, kustplaats en schepen. Deksel gelijmd 63xø31cm. Cond.: R
Twee keramieken Satsuma vazen met bloemendecor en musicerende geisha's met gouddecor 25xø14cm. Cond.: G
Goudimari 19e eeuws porseleinen sierbord met familiestempel. Landschap- en bloemendecor ø37cm. Cond.: G
Drie Chinees keramieken gemberpotten met groen glazuur 6-kantig, 19e eeuw 9-13cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw, met bloemen-en vogeldecor. 43xØ9cm., Cond.:G
2 Oude goud imari porseleinen siervazen, 20e eeuw, met bloemvazen decor. 30.5xø16.5cm., 36xø19 cm. Cond.:G
Twee Chinees porseleinen sierborden met bloemen, vlinders en vogels 20e eeuw in goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese bordjes met figuren- en bloemendecor. (1 chip) Ø12.3 cm. Cond.:R/G
Drie keramieken oude borden Delft met bloemendecor 20e eeuw ø22cm. Cond.: G
3-Delig Japans porseleinen Satsuma stel ca. 1930. Handbeschilderd met geisha's, figuren en gouddecor 13xø7cm. en 19xø10cm.
2 Antieke oorvazen, keramiek met craquelé glazuur. (1 oor gelijmd), gelithografeerd figurendecor, gemerkt L.S. Premier. 31x20x13cm., Cond.:R/G
6 Diverse porseleinen borden, gelimiteerde uitgaves, o.a. Royal Doulton, Lilien porzellan, Royal Mosa en Langenthal. ca. 18-22cm., Cond.:G