Twee porseleinen figuren, 20e eeuw. voorstellende een man met hoed en duif (zonder kop en chips) Thuringen, 1e helft 20e eeuw en een vrouw met hoed en rozenmand (chips af) 19-20cm., Cond.: M/R
Grote Dresden porseleinen figurengroep, 2e helft 20e eeuw, voorstellende een vrouw in chique kleding met twee kinderen en geit. 23x23x14cm., Cond.:R/G
Twee porseleinen figuren 20e eeuw, Dresden art made in Germany. Jurken zijn beschadigd. 15x12.x8cm., Cond.:R
Drie porseleinen figuren, 2e helft 20e eeuw, gemerkt Dresden. 2 jurken beschadigd. 12-16cm., Cond.:R/G
Twee Russisch porseleienen figuren 1x sneeuwhoen en 1x mandarijneend, made un USSR en teken, 14-19 cm., Cond.:G
Oude Chinese Boedha gemaakt van witte jade?, 20e eeuw in goede staat. H.27cm.
Oude Japans keramieken theepot, olifant 20e eeuw 21x20x11cm. Cond.: G
Frans porseleinen flacon ca. 1880 met handbeschilderd bloemen- en gouddecor in goede originele staat 20x11x8cm.
Antieke Duitse porseleinen reservistenkruik (zonder tinnen deksel).Reit Kawowier Schäferl Kgl Baijr5 Feld Art Regt. König Alfons X111 v.Spanien, 1rt.Battr.Landau 1910-13, 19x14xø12cm.,Haarscheur in de...
Twee oude porseleinen wandlampen, Herend Hongarije met goud- en bloemdecor (1 beschadigd) 23x16x13cm. Cond.: M-G
Prachtige antieke Duits porseleinen reservisten kruik met prachtig tinnen deksel met daarop een leeuw met glazen oog en een handbeschilderde stad bovenop de deksel met 6-kantig glas. 2 Bataljon Landau...
Prachtige antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, met mooi tinnen deksel met glazen ogen en kanon erop. Erinnerung an das Kaisermanöven 1908, Hawit Gold Schmidt Artillerie-Regiments Batlerie Lan...
Keramieken tafelstuk ca. 1900 voorstellend 3 putti die een mand dragen. Creme met blauw- en gouddecor. genummerd en onduidelijk gemerkt. Baknaden bij de bodem 27x26x25cm. Cond.: R-G
Terracotta tabakspot ca. 1880 in de vorm van een vat met rondom bladmotief opgelegd en op het deksel een pijp. Onder met wapen gemerkt V.B. Cond.: G
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd, met prachtig tinnen deksel met reservist en leeuw erop.. 5 Compagnie Landau 1906/1908Gefreiter Ch.Becker Garnison Landau. Diverse handbes...
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik handbeschilderd ,met prachtig tinnen deksel met een resevist erop. (duimrust eraf),, Bataljon 14 Kehl v.Rhein 1897/99, Diverse handbeschilderde voorstellin...
Roodbruin keramieken dekseldoos Art Deco in bloemvorm, made in Belgium S_1 9xø12cm. Cond.: G
Silver plated porseleinen koffieset, ca. 1930, bestaande uit een koffiepot (deksel beschadigd) suikerpot en melkkan. Gemerkt: Krowach-Bavaria Maja.
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...
Twee Jugendstil stijl vazen 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met bloemvoorstellingen 30,5x11x6cm.
6 Hollandse keramieken herdenkingsbordjes Koningshuis, 1e helft 20e eeuw.1x Wilhelmina 1898-1938, 1x Wilhelmina 1898-1938 6 september, 1x Beatrix 1938, 1x J.B. 1937,, 2x Wilhelmina portret Porseleinen...
Oude porseleinen Rosenthal dekselbak met plated onderschotel en plated schuifdeksel. Wellner Rosenthal Germany D.R.P. In barocke vormgeving met geschulpt tablet. 20e eeuw. 8x21x13cm., Cond.:G
3 Hollandse keramieken borden, 1e helft 20e eeuw. 1x: een buur is beter dan een verre vriend, 1x: Eigen haard is goud waard en 1x: Oost west thuis best. Alle borden gemerkt: Bonn Frazant Mehlen, ø 22....
Twee Chinese geglazuurde terracotta paarden ca. 1900, 1 chip achter voet (niet in zicht) 23x20x7cm. Cond.: R-G
Twee bewerkte marmeren presse-papier (of lakstempels) 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren 9cm. Cond.: G
Vier porseleinen figuren 20e eeuw; 1x bisquit porseleinen vader, moeder en kind (ongemerkt), 1x porseleinen jongen met gans (ongemerkt), 1x porseleinen meisje met gans (ongemerkt), 1x bisquit porselei...
Groot porseleinen restservies, gemerkt Schlaggenwald Czechoslovakie met diverse borden, terrines, schalen, kop&schotels etc. Sommige delen beschadigd Cond.: G
Porseleinen samovaar met bronzen kraan ca. 1900 met bloemen en goudbeschildering in goede originele staat 36x25x25cm. Cond.: G
Groot bisquit porseleinen figuur ca. 1900 met nr. 1119 A en monogram, vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een elegante dame. Minimale chip bij hoed en voet 39cm. Cond.: R-G
Twee grote Duitse porseleinen figuren 20e eeuw; 1x vrouw met rozenwand (beschadigd) en 1x danseres (beschadigd) 29-30cm. Cond.: R-M
Twee oude keramieken hanen; 1x porselein gemerkt Herend Hungary em 1x keramiek ongemerkt 13-14cm. Cond.: G
Grote decoratieve keramieken koets met paardenspan 2e helft 20e eeuw in goede staat 17x36x13cm.
Tegeltableau met 5 Hollandse 18e eeuwse wandtegels (los) 74x24cm., Cond.:R/G
Oude Hollandse keramiek tegel Westraven Utrecht. Ter herinnering aan een behouden terugkeer in het vaderland Band Nederland Indië 15x12,5cm. Cond.: G
10 Oude en antieke Hollandse wandtegels o.a. 18,19 en 20e eeuw. ca. 13x13cm., Cond.:R/G
Hollandse 17e eeuwse polychroom met bloemvaas tegel. Glazuur beschadigd aan oppervlakte en 1 hoek glazuur beschadigd 13,3x13,5cm. Cond.: R
Zes oude Hollandse tegels 19e-20e eeuw, 1 deel met lijst ca. 13x13cm. Cond.: G
Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M
Vier antieke schippers-kajuit tegels met blauw havendecor ca. 1800, ca. 13x13cm. Cond.: G
Twee Hollandse tegeltableaus 19e eeuw met landschappen en Oud Hollandse spelen 27x14cm. en 41x15cm. Cond.: R-G
Drie Hollandse tegels 19e eeuw 15,5x15,5cm. en 1 Delfts blauw Regina dekseldoos ca. 1930 10xø15cm. Cond.: G
Twaalf Hollandse tegels; 11x Mangaankleurig met diverse voorstellingen ca. 1800 en 1x polychroom 20e eeuw met ridder en zwaard ca. 13x13cm. Cond.: R-G
Antiek Delfts bont papbordje met beschadigde rand en haarscheur ø16cm. Cond.:R
Porseleinen Picasso design vaas, edition 1996 door Goebel Duitsland 26x24x9cm.
Twee Delfts keramieken sierwandborden met landschapsdecor en opdruk "Herfst & Lente". Geschulpte rand 20e eeuw. 18x18cm. Cond.: G
Grote imari stijl porseleinen sierschotel, 20e eeuw, met bloemendecor en geschulpte rand. ø50cm.
Twee grote keramieken Capodimonte(Italië) dekselvazen met bloemen opgewerkt (lichte beschadigingen) 36x26x10cm., Cond.:R
Drie- delig keramieken kaststel gemerkt Capodimonte (Italië), met opgewerkte rozen. (lichte beschadigingen. 23x27x18cm. en 28x15x23cm., Cond.:R/G