Twee Chinese soepkommen met lepels ca. 1920 met groen decor van vlinders en bloemen 6x11,5cm. en lepels 14cm. Cond.: G
Doos met tien oude Chinese drukstenen, dubbelzijdig bewerkt met figuren 20e eeuw 39x21x3cm. Cond.: G
Doos met oude Chinese druksteen in de vorm van een vaas. Rondom bewerkt met figuren 20e eeuw 10x40x12cm. Cond.: G
Antieke Chinees porseleinen snuffbottle, ca. 1900, voorstellende een man met hengel en jongen, met Chinese schrift. 8xø3 cm.
Groot Chinees porseleinen servies met karpermotief 20e eeuw o.a; 26 diepe borden groot, 6 diepe borden klein, 37 schaaltjes groot en 30 schaaltjes klein (1 chip) ø23cm. Cond.: G
19e Eeuws Chinees porseleinen dekselpotje met binnenin een rijstwijn kopje. Handbeschilderde bloemen- en vogeldecor en Chinese opschrift. 10xø7 cm.,
Oude Chinees porseleinen gemberpot, 20e eeuw, met blauw decor. 16xø13cm. Cond.:G
Oude keramieken Kantonese vaas (gesigneerd met prachtige fijne handgeschilderde voorstelling van diverse figuren met tempel in gouddecor. Stukje kraag gelijmd 21xø12cm. Cond.: R-G
Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G
Oude Japanse keramieken vaas met craquelee glazuur en gouddecor (made in Japan) 24xø13cm., Cond.:G
Antieke Chinese gemberpot, steengoed met glazuur en blauw-groene tekens. 16xø15cm., Cond.:G
19e Eeuws Chinees porseleinen dekselpotje met binnenin een rijstwijn kopje. Handbeschilderde bloemen- en vogeldecor en Chinese opschrift. 10xø7 cm.,
Art Deco keramieken taartschaal op metalen draaivoet ca. 1930 en omranding ø32cm. Cond.: G
Grote Duits porseleinen jardieniere ,2e helft 20e eeuw, Thuringen. Handbeschilderd met staande putto en opgewerkte bloemen. Prachtige beschildering, op bodem gesigneerd E.Bierling. 18x42x28 cm., Cond....
Twee Royal Schwabap keramieken kastkommen met gelithografeerd decor in zeer goede staat 11xø16cm. Cond.: G
Vier Hollandse herdenkingsborden 1e helft 20e eeuw; 1x Nederland zal herrijzen 1940-1945 Regina Delft, 1x D'oranjeboom bloiet voort 30 April 1909 plateel Zuid-Holland, 1x Holland groeit weer, Holland ...
Petrus Regout Maastricht kop & schotels ca. 1900, decor Bali (5 stuks), 1 kopje met chip 5xø13cm. Cond.: G
Negen aardewerken bodemvondsten 18e eeuw en ouder (beschadigd en goed) 4-27cm. Cond.: R
Majolica bloempot ca. 1910 met bloemdecor 2 D (1 chip), 18xø25cm. Cond.: R-G
Vijf oude/antieke kopjes met daarbij 2 schotels; 1x prachtig Empire kopje, verguld met fijn handbeschilderd landschapsdecor (haarscheur), 1x Empire kopje handbeschilderd (beschadigd), 1x kop&schotel B...
Chinees porseleinen koffieservies ca. 1910 met blauw decor van figuren, planten, etc.; koffiekan, suikerpot, melkkan, schaal en 10 kop&schotels (2 kopjes beschadigd en oortje suikerpot gelijmd)
Twee keramieken borden, 1e helft 20e eeuw, Villeroy & Boch, blauw. ø26 cm., Cond.:G
Grote moderne keramieken design vaas in zeer goede staat 45x28x30cm. Cond.: G
Antieke porseleinen, Petrus Regout Maastricht, bloempot met onderschotel. Onderschotel heeft een chip af bij binnenrand. 21xø22cm., Cond.:R/G
Twee grote oude keramieken sierborden 1e helft 20e eeuw; 1x Boch E 69 32 en 1x Petrus Regout Maastricht Persian ø33cm. en ø39,5cm.
Gouda Zuid Holland plateel schenkkan met magnolia decor ca. 1930 in zeer goede staat 21x17xø14cm. Cond.: G
Art Deco keramieken beeld voorstellend twee valkparkieten, groen geglazuurd. Gesigneerd C. Fontinelle 16x15x11cm. Cond.: G
Drie Art Deco keramieken boekensteunen met gebroken wit cracele glazuur; 1x haan en 2x zittende zeeman. Onduidelijk gemerkt 20-21cm. Cond.: G
Oude keramieken taartdekselschaal. Gmundner Keramiek Austria. 20e eeuw. 12xø26 cm., Cond.:G
Oud keramieken Art Deco beeld, gemerkt C.H. France met cracele glkazuur 8x12x6cm. Cond.: G
Twee delen keramiek; 1x vaas, tweekleurig bruin, gemerkt Kieler kunstkeramiek 14xø17cm. en 1x blauw schenkkannetje, gemerkt Tolkemiter Erde Ost Deutsche handarbeit 10xø8cm. Cond.: G
Vier Petrus Regout Maastricht keramieken borden, decor Sana ca. 1900, 1 oude haarscheur ø24cm. Cond.: G
Drie oude keramieken vazen; 1x Jugendstil met drie lussen ca. 1930 11xø8cm., 1x Art Deco vaas met geel glazuur (chip, gerestaureerd) 14xø7cm. en 1x vaas met vis-decor 20xø12cm. Cond.: G
Petrus Regout Maastricht kastkom ca. 1900, decor Sana in goede originele staat 10,5xø16cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen siervaas en gemberpot 1e helft 20e eeuw. handbeschilderd en met gouddecor 10xø11cm. en 26xø10cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vaasjes Bürgeler kunstkeramische Werkstätte Carl Fischer ca. 1930. 1x Wit en bruingeel glazuur 11xø7cm. en 1x geel/groen/blauw verlopen glazuur 9xø8cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vaasjes Elmshorner Steengoedfabriek C. en E. Carstens ca. 1930; 1x bloemdecor 8xø8,5cm. en 1x slingerdecor 12xø6cm. Cond.: G
Ivoren dekseldoos 19e eeuw met romantische voorstelling en bloemendecor aan de zijde en onderkant. 3xø8cm. Cond.: G
Antieke Chinese benen Foo-hond, ca.1900, (deel mist) 8.5x7x4cm., Cond.:G
Keramieken tablet met bloemendecor ca. 1920 (genummerd) ø30cm. Cond.: G
Oude Aziatische benen boedha 20e eeuw op houten sokkel 19,5x5x5cm. Cond.: G
Albast dekselpotje 18e-19e eeuw met hengsel en koperen deksel en pootjes. Waarschijnlijk voor zwavelstokjes 10xø7cm. Cond.: G
Antiek ivoren beeldje voorstellend een vrouw met hoofdbedekking 10x7x4cm. Cond.: G
Oude ivoren stalamp op houten voet met afgebeeld Indische olifanten rondom en bloemen bovenop, 20e eeuw. 19xø7cm., Cond.:G
Prachtige 19e eeuwse Netsuke, vermoedelijk jade. Voorstellend een Chinees met een vis 7x4,3x1cm. Cond.: G
Prachtig Indiaas ivoren beeldje ca. 1900, voorstellend een boedha in olifantengedaante in pronkstoel. In goede gave staat 12x6x5,3cm.
Twee aparte Societe Ceramique keramieken kommen ca. 1890. Voorstellend boeren karikaturen in Hollands landschap 6,5xø11,5cm. Cond.: G
Oud Indiaas benen figuur voorstellend een biddende vrouw. Achterzijde met opschrift 20e eeuw 15,5x6x4cm. Cond.: G
Aparte Delftse Porcelyne Fles keramieken bierpul met tinnen montuur ca. 1930. Eerelid Bestuursociete Phoenix F.A.T. 16x10x13cm. Cond.: G
Twee antieke Duitse bierpullen ca. 1900; 1x keramiek met historisme decor Nr. 259 (tuit iets beschadigd), 1x porselein met tinnen deksel, handbeschilderd "Zum Andenken" 19-26cm. Cond.: R-G
7 Delen Bing en Gröndahl en Royal Copenhagen sierborden; 1x B en G Mothers Day 1980, 1x Choosing Christmas Tree 1979, 1x Christmas Holidays 1986, 1x Country Christmas 1973, 1x Merry Christmas 1983, 1x...
Japans theeservies met zwart lakwerk dienblad met goudecor ca. 1910. Het servies bestaat uit; theepot, melk- en suikeprot, 6 bordjes, 6 kop&schotels. Japans landschapsdecor met gouddecor 47x15x47cm. C...
Kavel Chinees porseleinen kop&schotels 18e-19e eeuw; 1x porseleinen rijstkom met afdekschotel 19e eeuw met opschrift (Cond.: G), 1x kop&schotel met geschulpte omranding 18e eeuw (Cond.: G), 2x Kommen ...
Chinees porseleinen schenkkannetje ca. 1700 met landschapsdecor, oortje af 9x14x10cm. Cond.: M-R
Italiaans majolica vaasje, gesigneerd R. Basfanelli Roma 9xø10cm.
Twee Engelse keramieken Staffordshire honden ca. 1900. 1 Minimale chip 32x26x11cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen dekselpot ca. 1900 in lotusvorm. Rondom beschilderd met Chinese figuren. Grip op deksel is afgebroken 17x12,5x12,5cm. Cond.: M
Keramieken 9-delig mocca-serviesje ca. 1900, minimale randschades Cond.: R
Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord (beschadigd) ø34cm. Cond.: M
Decoratieve grote zilverkleurige keramieken dekselschaal in empire vormgeving 2e helft 20e eeuw 21xø30cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden met bloemendecor ca. 1800; 1x heel en 2 gelijmd ø21,5cm. en ø22,7cm. Cond.: M-G
Drie 18e eeuwse kop (4,5xø9cm.) & schotels (3xø14cm.). Handbeschilderd met gekleurde Europese bloemen. 1 Kopje met kleine haarlijn Cond.: G
Oud kutani vaasje met blauw figurendecor 1e helft 20e eeuw (kraag, scherf gelijmd) Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleien borden met bloemen in tuin decor. Beide randschade en 1x haarscheur. ø22.8cm.
Doos met een oude Chinese druksteen, rondom bewerkt met gouddecor 20e eeuw 28x10x5cm. Cond.: G
Doos met oude Chinese druksteen in de vorm van een flacon. Rondom bewerkt met figuren 20e eeuw 5x28x24cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen gemberpot ca. 1900 met diverse figuren onder een boom 22xø20cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen bord met koekkoek in het huisje en bloemdecor. 2 Oude haarscheuren en lichte randschade ø35cm. Cond.: R
Vier Chinees porseleinen borden met geribbelde omranding. Landschaps- en bloemenmotief ca. 1900. 1x gelijmd en 1x haarscheur + chip, 2x Goede conditie ø22,5cm. Cond.: R-G
Grote Chinees porseleinen vaas ca.1900 met paradijsvogel en bloemendecor. Lichte randschade in glazuur.42xø19cm. Cond.:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw bloemdecor. Lichte randschade. ø23.5 cm. Cond.:R/G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemen- en tuin decor. Allen beschadigd. ø23.5 en ø27.8 cm.
Oude keramieken Perzische vaas met bloemdecor, kameel, figuur en slang 22xø19cm. Cond.: G
Twee oude Chinese gemberpotten met groen glazuur 1e helft 20e eeuw 16x16cm. en 13x13cm. Cond.: G
Twee oude Chinese gemberpotten 1e helft 20e eeuw met deksel; 1x Kantonees keramiek met deksel (landschapsdecor) 17xø12cm. en 1x Chinees porselein met bloemdecor 11xø8,5cm.
Grote Chinees porseleinen vaas, ca.1900 met pauw en bloemendecor. 41x19 cm., Cond.:G
Chinees porseleinen diep bord 19e eeuw met een blauwe draak (lichte randschade) 4,5xø23cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen snuiffles, handbeschilderd ca. 1900 met als voorstelling twee CHinese kinderen 6,5cm. Cond.: G
Drie deel imariporselein 19e eeuw, vaasje met bloemen-en gouddecor cond.:G, kop en schotel met bloemen-en gouddecor fijn beschilderd, chip van kop en een losse kop 8-13cm., Cond.:R/G
Doos met een oude Chinese druksteen, dubbelzijdig decor met figuren 20e eeuw 26x16x2cm. Cond.: G
Doos met een oude Chinese druksteen, dubbelzijdig bewerkt met landschapsdecor en Chinese tekens 19x37x4cm. Cond.: G
Grote porseleinen Chinese vaas, ca.1900, met bloemen en vaas decor in blauw.In goede originele staat. 58xø 23cm.
Drie deel Japans imari porselein 19e eeuw, kom mert geschulpte rand 5.5xø12cm., bordje met geschulpte rand 2.5xø15cm., bord met geschulpte rand 3.5xø20.6cm., Allen met bloemdecor. Cond.:G
3 Chinees porseleinen kop en schotels, 19e eeuw.met bloemdecor, 3 kommetjes en 1 schoteltje met randschade.
Oude Chinees porseleinen snuiffles 20e eeuw voorstellend een oude Chinees met stok 7cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje 20e eeuw met landschapsdecor en messing deksel 16x12xø10cm. Cond.: G
Twee Chinese langwerpige ovale porseleinen schalen ca. 1900. Handbeschilderd met landschap- en figurenmotief (1 chip) 43x15cm. en 52x19cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen presenteerschaal op voet, 19e eeuw met handgeschilderde voorstelling van geisha met kind in landschap 12xø22cm. Cond.:G
Chinese porseleinen dekselterrine ca. 1900 handbeschilderd met landschap- en figurenmotief 20x32x21cm. Cond.: G
Japans porseleinen 19e eeuwse rolvaas met geisha en gouddecor 21xø9,5cm. Cond.: G
Antiek chine de commande porseleinen bord, ca.1800, met wapen (haarscheur) ø22.8 cm..,Cond.:R
Grote goudimari porseleinen gemberpot ca. 1900 met stmpel en bloemvazendecor in goede staat 32xø23cm. Cond.: G
Drie deel Oosters speksteen 20e eeuw, boot met figuren, zittende Chinees op marmeren voet, Chinese voet op kunststof voet. 1.-22cm., Cond.:G
Grote oude Chinese spekstenen draak 20e eeuw, poot gelijmd. 20x32x7cm., Cond.:R
Japans imari porseleinen koffiekan, ca.1880, met krijgsheren decor (Japanse tekens onder kan), 21x21xØ14cm., Cond.:G