Handbeschilderde porseleinen empire vaas ca. 1820 met aan 1 zijde musicerende figuren en aan de andere zijde een kustplaats met huis en boot. Gouddecor licht vervaagd 25x16x11cm. Cond.: G
Porseleinen sierkop & schotel ca. 1900 met gouddecor, zwaardteken. Vermoedelijk Frankrijk of England 9xø15cm. Cond.: G
Oude porseleinen dekselvaas in Sevres stijl 20e eeuw (kraag gelijmd) en een koperen minidoofpot 20e eeuw. 16-27cm.
Porseleinen servies 20e eeuw Crown China met Jugendstil stijl bloemendecor Cond.: G
Porseleinen tabouret ca. 1900 met twee zeemonsters, gemerkt F.M., haarscheur in glazuur en staarten beschadigd 26x33x12cm. Cond.: R
Vier oude porseleinen sierbordjes, Victoria Czecho-Slowakia 1e helft 20e eeuw met gouddecor en romantische figurenvoorstelling ø16cm. Cond.: G
Frans porseleinen 19e eeuwse inktpot in empire stijl met bloemen-en gouddecor. 11xø10cm., Cond.:G
Twee Delftsblauwe dekselvazen 20e eeuw in goede staat in rococo stijl 38x16x11cm. COnd.: G
4 Keramieken vazen, 2e helft 20e eeuw, 1x rode keramieken geglazuurde fles gemerkt Eiling Ochtrup (hals en oor gelijmd ) 1x grijs/bruin geglazuurde fles gemerkt Kubriel R 13/26, 1x Bavaria Jaegers por...
Grote keramieken Villeroy en Boch made in Saar-Basin cache pot (bloempot) ca. 1900 met landschappendecor in goede staat 25x40xø28cm. Cond.: G
PLatelen vaas Zuid Holland Gouda, vroeg decor schilder J.H.C. ca. 1910 17xø15cm. Cond.: G
Zeldzaam groot plateel keramieken sierbord N.V. Kon. plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. "21.9.1931 T.p. Viruly en Co Gouda 30.4.1938". Voorstelling van een haven met fabriek in zeer goede staat ø42cm...
Aardewerken kan van Vally Wieselthier, 1895-1945, Wiener werkstätte, In zeer goede originele staat. 13x21xø14cm.
Drie Hollandse Rozenburg vaasjes/gemberpotjes ca. 1886. geschilderd door F. van Dunkelman; 1x met deksel (deksel gelijmd, verder goed) 11xø9cm. en 14xø9cm. Cond.: G
Arnhems plateel polychroom vaasje ca. 1920. Rand gerestaureerd 12xø11,5cm. Cond.: M
Gouda platelen bloempotje Assam Gouda ca. 1930 (chip af) 10xø15cm. Cond.: R
Gouda platelen asbak ca. 1930 Regina Darla Holland. gelijmd en chip 7,5xø13,5cm. Cond.: M
Prachtige Gouda Zuid Holland platelen jardiniere, jaarteken 1918. Schilder A. Th. Boer in zeer goede staat 30x17x15cm.
Oude Gouda platelen herdenkingsbord Wilhelmina 1898-1923 met wapendecor ø27cm. Cond.: G
Oude metalen lamp met biosquit porseleinen figuur, hand beschadigd 36xø15cm. Cond.: R
Antiek porseleinen figuur, ca.1900, voorstellende een zittende doedelzak speler, vermoedelijk Thuringen. 19x1x10cm., Cond.:G
Oude bisquit porseleinen engel 1e helft 20e eeuw, gemerkt en genummerd 28x12x12cm. Cond.: G
Poseleinen figuur ongemerkt, 19e eeuw Engels, voorstellend een boer met koe. (haarscheur en chips) 17x17x8cm., Cond.:M
Drie porseleinen figuren, 2e helft 20e eeuw, gemerkt Dresden. 2 jurken beschadigd. 12-16cm., Cond.:R/G