Pfeilkreuz reiswekker ca. 1890 met nikkel en messing kast (oxidatie) 18x13x10cm. Cond.: R
Prachtige Franse vuurvergulde bronzen cartelpendule, ca. 1840, met 8-daags uurwerk, in uitstekende staat uurwerk gereinigd en functionerend.36x28x18cm.
Oude Zaanse klok 2e helft 20e eeuw in goede staat met atlas, bel en notenhouten kast 49x20x15cm. Cond.: G
Oude koperen scheepsklok op batterij 2e helft 20e eeuw. Foster Galleno England 7xø21cm. Cond.: G
3-Delig antiek pendulestel, ca.1880, verguld en met wit marmer. 8-daags uurwerk. Prachtig uitgevoerd en compleet in zeer goede originele staat.41x21x11 en 25x14x9cm.
Prachtige antieke Friese staartklok met maanstand, wekker en dag-aanduiding. Originele kleur en latoen-koperen spiegels. Mooi uurwerk met mooie beschildering 148x41x21cm. Cond.: G
Pendule ca. 1910 met messing bewerkte wijzerplaat, eiken kast en geslepen glazen venster. Slagwerk met 3 gongslagen 27x40x14cm. Cond.: G
Frans 3-delig pendulestel ca. 1880 van groen onyx met vergulde bronzen armaturen. Uurwerk zonder slagwerk. In goede staat en compleet 30x16x12cm. en 26x18x6cm.
Bijzondere grote Franse reiswekker met dubbele bel en secondenaanduiding. Gegraveerde bronzen kast ,1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 19x10x8cm.
Duitse notenhout fineer Junghans regelateur ca. 1880 met originele kroon en tollen in goede originele staat 97x35x19cm. Cond.: G
Oude Neuchattel stijl tafelklokje, gemerkt Zenith midden 20e eeuw met wekkeruurwerk. In originele staat 31x14x8cm. Cond.: G
Grote Willem III stijl notenhout fineer regelateur in goede originele staat met originele kroon en tollen 20e eeuw 136x38x17cm. Cond.: G
Engelse mahoniehout fineer pubklok met bandintarsia en parelmoer ca. 1900. In goede originele staat 68x41x11cm.
Antieke Franse comtoise ca. 1880, met harpslinger, August orel Brisow In goede originele staat. 140x37x17cm.
Prachtige oude tafelklok met speeldoos en wekkeruurwerk. Notenhout met messing bewerkte plaquettes. 1 Wijzertje mist 29x13x16cm. COnd.: G
Schwarzwalder 19e eeuwse wandklok met achter glas schildering. De kast is er later omheen gebouwd, 1 gewicht ontbreekt 40x12x15cm. Cond.: R
Antieke Duitse Schwarzwalder, ca. 1880, met achter glas beschildering voorstelling edelhert in berglandschap. (slinger ontbreekt) 32x31x18cm. Cond.:G
Duitse Schwarzwalder wandklok met porseleinen zuiltjes ca. 1870 in originele staat. Bolletje mist en wijzerplaat iets gecraceleerd 65x28x15cm. Cond.: R-G
Schwarzwalder 19e eeuwse grote wandklok met gelithografeerd berglandschap als voorstelling. In originele staat, ketting is geknapt 36x25x16cm. Cond.: G
Engels staand horloge, 18e eeuw,met eikenhouten kast, intarsia,halve en hele zuilen met messing capittelen. Prachtig 8 daags uurwerk, wijzerplaat brons met vezilverde cijferring, met datum-en seconden...
Hollandse Friese staartklok met eiken kast, originele patina en mooie handbeschilderde wijzerplaat. Met wekkerfunctie Cond.: G
Oude messing reiswekker ca. 1950, gemerkt Smiths Clocks en Watches LTD. 8-Daags in goede originele staat 14x9x7cm.
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 87x23x16cm. Cond.: G
Oude Hollandse grote Zaanse klok met mahoniehouten kast, brons gietwerk, atlas en bel. In goede staat 65x28x187cm.