Oude eikenhout fineer kussenkast met ranken 2e helft 20e eeuw in goede staat 190x173x60cm. Cond.: G
Antiek Frans eikenhouten buffet met handgestoken panelen en zuilen, origineel beslag en sloten, ca. 1880, In goede originele staat. 215x137x53cm.
Prachtige Duitse Jugendstil ladenkast, gesigneerd Lichtken Friedrichs Coln. Van eikenhout met bewerkte lijsten in goudkleur en ringbeslag ca. 1900. "Herrenkommode" in goede originele staat 150x60x91cm...
Oud lederen Chesterfield bank, middenrbuin in goede staat 74x84x200cm. Cond.: G
Antieke Twents dekenkist van eikenhout met handgestoken panelen 18e eeuw. In goede originele staat met slot en sleutel 74x74x154cm. Cond.: G
.Duitse mahoniehouten vitrinekast met een deur en gebogen glas aan voor/zijkant. Intarsia in de panelen., staande op hoge Queen-Anne poten. ca. 1910.twee schappen ( 1xglas en 1x mahonie) 161x130x43cm...
Mahoniehout fineer wandconsole-tafel 19e eeuw met lade en gebogen front en geschulpt blad. In goede originele staat 82x62x42cm.
Prachtige Hollandse notenhouten Willem III naaitafel, geheel staand op 4-spant poot ca. 1870. Mooi compleet binnenwerk en spiegel. In goede originele staat 72x50x40cm.
Eikenhouten bureaustoel ca. 1920 met lederen zitting en rugleuning in zeer goede staat 87x57x53cm. Cond.: G
Groot Engels dressoir 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met berkenhouten fineer. 3 Lades, 2 deurtjes geheel staand op 6 taps toelopende poten. Hetr meubel is in zeer goede staat. 87x188x53cm.
Vroege kleine eikenhouten dekenkist 18e eeuw uit Duitsland. Smeedijzeren beslag, geheel staand op originele sleepoten en origineel slot(sleutel mist). Lijstwerk van deksel professioneel gerestaureerd ...
Grote rotan eettafel met 8 rotan stoelen. Wit gelakt 20e eeuw 75x101x200cm. en 75x50x55cm. Cond.: G
Oude Oosterse bijzettafel met grijs marmeren blad, 20e eeuw,In zeer goede staat. 56x60x60cm.
Eikenhouten Twentse klaptafel ca. 1800 met smeedijzer beslag in originele staat. Poten zijn aantal cm. afgesleten 60xø101cm. Cond.: G
Oude Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast in Louis-Quinze stijl, 2e helft 20e eeuw(,Zijkanten met glas, latjes in de glazen deur zijn weg) Met origineel beslag, in goede staat. 200x136x43cm.,
Notenhout fineer 19e eeuwse bijzettafel (theetafel) met wortelnoten fineer, bandintarsia en sterintarsia. geheel staand op 4-spant poot in goede originele staat. Lichte fineerschade 74x61x45cm.
Twee iepenhouten Korenaarsstoelen ca. 1800. Snijwerk in de rugleuning met taps toelopende Louis Seize poten en goede stoffering met bloemmotief 94x51x49cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten fineer buffetkast ca. 1910 met intarsie in de lades. Geslepen glas in de halfronde deuren, geheel staand op Queen Anne poten. Stukje uit de rugwand 5x5cm.) 170x162x56cm. Cond.: G
Prachtige empire bijzettafel (Cuba mahonie) 1e helft 19e eeuw met mooie voet. In goede originele staat 62xø69cm. Cond.: G
Vier Engelse 19e eeuwse Pennbroke Spindleback stoelen met rieten zitiing. Gemengde houtsoorten donker gebeitst in goede originele staat 54x38x46cm. Cond.: G
Mooi Engels mahoniehouten schrijfbureau met schrijfleder en tapstoelopende poten. 3 Lades met messing ringbeslag 2e helft 20e eeuw. Schrijfleder licht beschadigd 76x65x25cm. Cond.: G
Mahoniehouten vitrinekastje met 2 lades en zwarte zuilen met koperen capitellen in goede staat 2e helft 20e eeuw 131x58x37cm. Cond.: G
Moderne rood lederen bank met aluminium poten in zeer goede staat 80x170x90cm. Cond.: G
Grote wortelnoten fineer Louis Philippe wandconsole-tafel ca. 1870. In goede originele staat met mooie voet 82x97x45cm.