Vroeg antieke gietijzeren mal met in reliëf een koning met kroon (Middeleeuws?) 2,6xø8,5cm. Cond.: G
Messing spoorweg rancheerlamp ca. 1910 in zeer goede originele staat 32x11x12cm. Cond.: G
Tiffany stijl staande tafellamp met brons gepatineerde voet. Kap rondom met bloemenrand eind 20e-21e eeuw 54xø40cm. Cond.: G
3-Delige antieke altaarset, bestaande uit een heilig kruis en twee kaarskandelaars, ca.1880.Compositie metaal, 18-40 cm., Cond.:G
Messing opengewerkte pot met hengsel ca. 1880, Historisme Duitsland 52x39xø26cm. Cond.: G
Antiek messing wandgaslicht ca. 1880, systeem Dr.Auer v.Welsbach. In zeer goede originele staat. 19x17x12cm
Prachtige kopergeslagen paraplubak met interieurvoorstelling en figuren uitgewerkt ca. 1890 67x27x32cm. Cond.: G
Moderne wandlamp 21e eeuw met putti en bladmotief (1-lichts) 50x21x26cm. Cond.: G
Prachtige kleine antieke Hohner accordeon, ca.1890, in uitstekende staat. 24x28x12cm.
Prachtige Weltmeister Stella accordeon, ca.1960, in originele koffer. 40x33x22cm.
Prachtige oude vergulde saxofoon in koffer, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Jupiter. Gebruikssporen. 70x23x10cm. Cond.:G
Oude vooroorlogse tuba "H. Schenkelaars Eindhoven, Leverancier van het leger", bedeukt 58cm. Cond.: R
Oude blikken reisgrammafoon in koffer, ca.1920, in originele staat. (zonder opdraaisleutel) 12x25x17cm., Cond.:G
4-Delige kopergeslagen tabaksset, ongemerkt 1e helft 20e eeuw 7-12cm. Cond.: G
Antieke Engelse eikenhouten pathefoon, gemerkt Columbia Grafonola. In goede originele staat 34x45x38cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse gietijzeren weegschaal met vier gewichten. In goede originele staat. 24x48x25cm.
Antieke viool met strijkstok, in originele koffer.Gemerkt: Joh.Bapt.Schweitzer fecit at Forman, Hierowijm Amati Pastini 1813.Tevens gemerkt E.P. Todt No. 459/1318, In goede originele staat.Viool 59x20...
Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 33x36x34 cm. Cond.:G
Eikenhouten gestoken altaarstuk ca. 1900 voorstellend een vis en schaal met draak en eten 57x49cm. Cond.: G
Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 38x35x44 cm. Cond.:G
Grote oude bronzen plaquette met diverse voorstellingen betreft de kruisweg van Jezus, 1e helft 20e eeuw. 18x25x1cm., Cond.:G
Oude bontjas in goede staat met daarbij een nerts stola. Jas L.107cm., stola L.110 cm.
Twee Oosterse schenkkannen 20e eeuw, 1x met leder bewerkt 20x17cm. en 1x roodkoper 16x13cm. Cond.: G
Twee decoratieve Chinees keramieken tafellampen met los deksel op houten voet 2e helft 20e eeuw. 28xø23cm. Cond.: G
Prachtige Dino Valioni bontjas met houtjes-touwtjes sluiting in zeer goede staat 98cm. Cond.: G
Antieke Chinese plated bronzen vaas met drie-dimensionaal een draak gemonteerd, ca.1900, 28xØ11cm., Cond.:G
Twee beddepannen 18e en 19e eeuw in goede originele staat 79-85cm. Cond.: G
Bronzen strijkijzer met bijzondere strijkijzer-afstel. Scheepsmotief en leeuwenpoten 19e eeuw 30x22x14cm. Cond.: G
Antieke witte opaline glazen petroleum lamp, ca.1900, met originele kap. Lamp is in goede staat. 60xØ26cm.
Oud opgezet eekhoorntje met denneappel op stam in zeer goede staat 23x20x21cm. Cond.: G
Kavel diverse tinnen kannen en maatbekers; 1x set van 7 maatbekers Engeland (1e helft 20e eeuw?), 3x eikeltjeskannen (1x deksel los) 20e eeuw 4,5-20cm. Cond.: G
Opgezette buizerd op houten stam met ophangsysteem voor aan de wand, mooi exemplaar 73x49x47cm. Cond.: G
Oude geprepareerde schildpad ca, 1900 in goede originele staat 60x33x22cm. Cond.: G
Oude majolica petroleumlamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in Art Nouveau vormgeving (electrisch) 62xø23cm. Cond.: G
Twee koperen Louis Seize stijl wand kandelaren twee-lichts, 20e eeuw, in goedestaat. 38x23x11cm.,
Twee koperen empire stijl kaarskandelaars 20e eeuw. In goede staat. 29xø4cm.
Twee staande petroleumlampen ca. 1900; 1x met glazen reservoir en 1x met metalen reservoir 34-40cm. Cond.: G
Oude Smiths toerental-meter Smiths Instruments Ltd London. In originele foudraal met accesoires in zeer goede staat 18x6x10cm. Cond.: G
26 Delen Japans lakwerk houten servies bestaande uit; 8x rijstkommen met deksel 7xø14cm. en gouddecor met landschapsmotief, 1x los deksel en 17x vierkant bord (4 borden beschadigd) met bloemdecor en g...
Bronzen tafellamp met albasten voet, Neo barok 2e helft 20e eeuw 74x34x34cm. Cond.: G
Grote bronzen tafellampvoet 2e helft 20e eeuw in goede staat 67x23x23cm. Cond.: G
Twee Art Deco taartschalen ca. 1920; 1x keramiek met nikkelen omranding (Duitsland) en 1x compleet nikkel ø30cm. (bij 1 missen de handgrepen) Cond.: R-G
Drie oude Verkade albums compleet met daarbij extra losse kaarten ca. 1930; 1x zeewater-aquarium en terrarium, geïllustreerd door de kunstenaar Jac Koeman (compleet); 1x de bloemen en haar vrienden do...
Decoratieve koperen kloosterbel naar middeleeuws voorbeeld. 20e eew. 32x15x14cm., Cond.:G
Antieke gietijzeren paraplustandaard met druipbak. 70x43x23cm., Cond.:G
Oude bronzen kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw met onyx voet in zeer goede staat 34x25x13cm. Cond.: G
Japans lakwerk dekseldoosje 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 5xø8cm.
Grote antieke 19e eeuwse koper met messing doofpot en een bronzen 18e eeuwse vijzel. 42xø26cm., en 8xø13cm.,
Antiek album met 7 drukwerken van de photographische Gesellschaft Berlin am Dönhofsplatz 42x55cm. Cond.: R-G
Antieke notenhouten koffiemolen RZ. D.R.G.M. ca. 1880, Louis Philippe, en een koperen dofpot met messing ca, 1900 en delfts blauwe knop (licht bedeukt) en twee deel koper. 30-35cm., Cond.:R/G
Twee heilige kruizen ; 1x met baceliet? ca. 1910 en 1x brons ca. 1900 31-40cm. Cond.: G
Drie Indonesische miniatuur-krissen 20e eeuw van compositie metaal, brons gepatineerd 11-16cm. Cond.: G
Diverse oude delen messing en koper o.a; 3 waterbakken, 1 snotneus, 1 maat, strijkijzer, schep etc. Cond.: G
Compositie metalen tafellamp ca. 1910, gemerkt J.M. made in belgium. Voorstelling met een putti en prismen glazen kap 34xø11cm. Cond.: G
Groot kavel diverse oud porselein, aardewerk en koperwerk o.a; Fürstenberg, Sitzendorf paarden, Chinees porselein etc. 6-36cm. Cond.: R-G
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G
Roodkoperen hengselpot of houtbak met koperen hengsel ca. 1900 27xø37cm. Cond.: G
Antiek theelicht met rond facetgeslepen gekleurd glas Jugendstil ca. 1900, messing vernikkeld. 9xø14cm., Cond.:G
Oud gesigneerd keramieken kruis, GPV PM handbeschilderd. In houten lijst 33x19x1.5 cm., Cond.G
Twee delen koperwerk 19e eeuw; 1x doofpot met porseleinen grip en knop en 1x kookpot met ijzeren hengsel 20-40cm. Cond.: G
Oude kristallen hanglamp 6-lichts met messing 20e eeuw 47xø58cm. Cond.: R
Oude messing sextant, Stanley London 1941, in schroefdoos. In zeer goede staat.
Twee antieke eikenhouten bordenrekken, ca.1900 in goede originele staat. 46x80 en 49x54cm.
Heilig kruis op voet, midden 19e eeuw met metalen Corpus Christie en porseleinen knoppen. Zwart geeboniseerd hout 53xø22cm. Cond.: G
Oosterse bronzen zalfdoos, rondom bewerkt met bloemmotief 5xø6,5cm. Cond.: G
Roodkoperen empire samovaar ca. 1820 in complete originele staat 44x22x14cm.
Oude Japanse cloisonne lampenvoet met bloemdecor 20e eeuw 29xø13cm. Cond.: G
Grote blokschaaf ca. 1900 in zeer goede originele staat 80x17x9cm. Cond.: G
Oude barometer met Hollands opschrift 2e helft 20e eeuw met hygro- en thermometer 75x13x10cm. Cond.: G
Prachtige messing gedreven Historisme bloempot staande op leeuwenpoten ca. 1880. Voorstelling met putto en familiewapen 21xø21cm. Cond.: G
Antieke gietijzeren koffiebrander (26xø25cm.) en emmer (28xø26cm.) (bedeukt) ca. 1880 Cond.: R-G
Twee delen brons; 1x briefopener met ridder en 1x servettenhouder (antiek) 17-25cm. Cond.: G
Zeven oude keramieken onderzetters ca. 1920 met nikkelen rand, gemerkt en genummerd (2 haarscheuren) ø8cm. en ø15,5cm. Cond.: G
Houten hoedendoos rood gelakt en handbeschilderd met Chinees decor.20e eeuw. 27xø31cm. Cond.:G
Hollands kerfsnede dienblad met vogel- en vlinderdecor ca. 1910. In zeer goede originele staat 53x35cm. Cond.: G
Bronzen tafelbel ca. 1880, historisme met 3 bellen in goede staat 18x16x14cm. Cond.: G
Oude reclameprent Rie Cramer koopt heden Blue Band, reproductie op papier 42x28cm. Cond.: G
Antieke Duitse W.M.F. koffiekan ca. 1890 (2 deuken), rondom bewerkt 23x22xø12cm. Cond.: R
Twee romantische gegoten stenen tuinbeelden, 20e eeuw, 64 en 75cm., Cond.:G
Oude kristallen 6-lichts zakkroonluchter met messing bewerkt 20e eeuw, mist een paar stukjes glas Cond.: R
Chinees bronzen vaas met cloisonne ca. 1900 in goede staat 24xø14cm.
Oude nikkelen carbid fietslamp ca. 1920, Miller British made (1 glaasje mist) 17x17x10cm. Cond.: R
Oude gobelin 1e helft 20e eeuw, romantisch paar in kledendracht 37x37cm. Cond.: G
Jugendstil messing gasbrander met koperen ketel ca. 1900 97xø23cm. Cond.: G