Grote facetgeslepen kristallen vaas 20e eeuw in zeer goede staat 30xø16cm. Cond.: G
Negen delen kristal, 20e eeuw, o.a. jampotje met deksel amandelgeslepen, drie geslepen karaffen met stop, drie geslepen dekselpotjes, twee vaasjes en een grote dekselpot. 6-40cm., Cond.:R/G
Vijf delen kristal o.a; 4x Mats Jonasson Sweden 4,5-16cm. (1 chip) Cond.: R-G
Vijf delen Krystal Mats Jonasson met berenvoorstellingen 2e helft 20e eeuw (1 chip) 5-17cm. Cond.: R-G
Vier delen Krystal Mats Jonasson Sweden met berenvoorstellingen 2e helft 20e eeuw (1 minime chip) 5-19cm. Cond.: G
Negen delen oud glaswerk o.a; 3x Copier Leerdam bolle vaas, 1x Verboeket Maastricht vaasje en 5x ongemerkte vazen 8-32cm. Cond.: G
Drie glazen karaffen met stop; 1x beschadigd met sterling zilveren stop 23-26cm. Cond.: R-G
Kristallen olie- en azijnstel 4-delig ca. 1880 (houder beschadigd) 27,5x21x10cm. Cond.: R
Mondgeblazen glazen schip in glazen fles (Golden Hind) 29x13cm. Cond.: G
Oude kristallen karaf en een plated stoofje, 20e eeuw. In zeer goede staat.
Grote Murano glazen blauw-groene 5-hoekige schaal 2e helft 20e eeuw 10x27x28cm. Cond.: G