Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

15. Januariveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 4. Januar 2013 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ton Ancone, koeien
Ergebnis: 60 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, koeien met herderin op pad (naar een schilderij van Arnold Marc Gorter) 60x80cm., Cond.: G

A. Heyboer, haan
Ergebnis: 220 EUR

Anton Heyboer, acryl op papier, haan 40x35cm. Cond.: G

Wilhelm Kaverman?
Ergebnis: 110 EUR

Wilhelm Kavemann Sonary, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 62x48cm. Cond.: G

Schilderij, Baayens
Ergebnis: 110 EUR

Frans Baayens (1896 Enschede -), olieverf op linnen, Twents bospad met herder en zijn schapen 50x70cm. Cond.: G

Ton Ancone, abstract
Ergebnis: 60 EUR

Ton Ancone 1989 (Oldenzaal), olieverf op paneel, abstracte compositie 64x80cm. Cond.: G

C. Cornelisz, stilleven kersen
Ergebnis: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met kersen 13x18cm. Cond.: G

Schets, A. Olthof
Ergebnis: 60 EUR

A. Olthof (23-9-1897 Haagse School), schets op papier, landschap met dorp en knotwilgen Muiderberg 17x13cm. COnd.: G

Sepia
Ergebnis: 50 EUR

F.M. van Notten 1816, sepia op papier, man met hengel aan de waterkant 25x18cm. Cond.: G

Blok van der Velde
Ergebnis: 415 EUR

Blok van der Velden Texel 74, olieverf op linnen, duinlandschap Texel 24x50cm. Cond.: G

3 Etsen in lijst
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 80e jaren,ets op papier, 3 etsen in lijst, 1x hooikar, 1x clown, 1x teckel. 6x6cm., Cond.:G

Strand, boten
Ergebnis: 325 EUR

P. Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met bomschuit en figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, boten en strand
Startpreis 180 EUR

H. Balman 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuiten met figuren op strand 25x20cm. Cond.: G

Oosterse houtsnede
Ergebnis: 30 EUR

Oosterse houtsnede ca. 1930, gesigneerd, houtsnede op papier, Oosterse man met zwaard 20x30cm. Cond.: G

Ronald Frijling, Oosterse voorst.
Ergebnis: 190 EUR

Ronald Frijling (Java 1917 - 1941), olieverf op linnen, Javaans riviergezicht met figuur 40x60cm. Cond.: G

Heyboer
Ergebnis: 280 EUR

Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, spetterkip 20x27cm. Cond.: G

Schilderij
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren USA, olieverf op linnen, havengezicht met schepen en brug 40x80cm. Cond.: G

Aquarel bloemen 1891
Ergebnis: 15 EUR

Monogram 16/10 '91, aquarel op papier, bloementak 39x29cm. Cond.: G

Schilderij Joze
Ergebnis: 65 EUR

Jozé, 20e eeuw, olieverf op linnen , storm op zee met schipbreuk, 28x30cm., Cond.:G

Schilderij, molen met vaart
Ergebnis: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, poldergezicht met molens 40x30cm. Cond.: G

Hans Uhl, staalarbeider
Ergebnis: 40 EUR

Hans Uhl (Duitse School), pastel op papier, staalarbeiders bij vuur 34x60cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 245 EUR

Onduidelijk gesigneerd Duitse School, olieverf op linnen, zeilboten op zee 70x80cm. Cond.: G

Japanse prent, geisha
Ergebnis: 30 EUR

Gesigneerd, Japan ca. 1950, gouache op zijde, Japanse geisha met bloem 33x42cm. Cond.: G

Larense school, interieur
Ergebnis: 40 EUR

Chris B. Korff ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur 30x40cm. Cond.: G

Eduard Lespenewy 1895
Ergebnis: 30 EUR

Eduard Lespenewy 1895, aquarel op papier, postkoets met figuren (Duitse school) 32x24 cm.: Con.:G