Fraai vier delig Hollands zilveren theeservies bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot en lepelvaasje: op ovale voet, afgewerkt met dubbele filetranden en pijnappel op deksel van theepot, 1e gehalte...
Drie in elkaar passende geëtste karaffen in silver plated rijkelijk bewerkte inzetbak. Bak ø 14cm, H.6.5cm., Karaffen H.,21 cm., 1 stop is gelijmd.
Bijzonder groot zilveren pronktafelstuk, geheel staand op vier opengewerkte leeuwenkoppootjes. De schaal heeft drie ovaal geschulpte opengewerkte en met florale motieven versierde opzet-schalen. Gehal...
Drie delig zilveren 800/000 835/000 koffieservies, ca.1900, MT: Lutz&Weiss, Pforzheim koffiekan heeft beenisolatoren. H.12.5-24.5 cm., totaal ca.1100gr.
Hollands zilveren bonbonschaaltje, ovaal vormig, met opengewerkte rand, voorzien van florale motieven 835/000 ca. 127 gr. 15.5x11x2.5cm., Cond.:U
Zilveren samovaartje, Rusland,met florale emaille bewerking, 84 zolotniks 8758/000 zilver, H.10cm., ca. 155gr.
Geslepen kristallen drie-delige zout- en mosterdgarnituur met olijfslijpsel en hoornen lepeltjes in zilveren houder met gedraaide greep. MT:. J.M. van Kempen Voorschoten ca. 1870. 835/000 14x14cm. Enk...
Geslepen twee delige kristallen toiletset, bestaande uit karaf (11xø7cm.) en pot (7.5xø8.5cm.) met ruit-en waaier slijpsel en ster op de bodem, voorzien van gedreven zilveren deksels met bladmotieven....
4-Armige kaarskandelaar zilver 835/000, 1e helft 20e eeuw, MT:Gebrüder Kühn, Schwäbisch Gmünd. 21xø32cm., ca.528gr.
Zilveren ei op drie pootjes, Rusland, met florale emaille bewerking en halfedelstenen, 84 zolotniks, 875/000 zilver, 9.5xø5cm., ca. 138gr.
Geslepen kristallen suikerpot en melkkan met ster op de bodem, voorzien van zilveren randen en beugel met parelrand. 835/000, MT: J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1870.Suikerpot: 6xø10cm., melkkan: 5.5x...
Zilveren ajourgezaagde mand met geschulpte parelrand 835/000, MT.: D.J.Aubert, 's-Gravenhage, ca. 420 gr., 27.5x22.5x8cm./, Cond.:U
Zilveren gebakschep naar antiek voorbeeld. Driemaster zeilschipaan de steel, de bak is versierd met een typisch Hollandse voorstelling: windmolen en melkmeisje, ca. 96gr., L.25cm., Cond.:U
Antieke geslepen kristallen karaf voorzien van gedreven opengewerkt zilveren montuur met fraaie gedreven holle zilveren dop, ca. 1900, 8x12cm.
Kavel zilver waaronder: vingerhoed, zeilboot, zoutvat houder en spinnewiel. Cond.:R
Twee zilveren twee-armige kandelaars voor drie kaarsen met gedraaid reliëf op ovale voet 835/000, begin 1900, Duitsland, ca. 780 gr. (zeer klein gedeelte gevuld), H.23cm., armafstand 30 cm., Cond.:U
Koffiekan, sterlingzilver 925/000, Engeland 1935,stadmerk Scheffield, MT: George-Hape, in het midden en aan de rand rondom een reliëfrand, kan heeft een houten handvat. bovensteknop beschadigd. H.19cm...
Stel, peper-en zoutstrooier, 800/000 zilver, voorstellende boer en boerin met bajonet sluitende vulopening in de voet, ca.96gr., L.7cm., Cond.:U
Pracht stuk: Antieke Hollands zilveren koektrommel met gravure op de scharnierende deksel. 835/000, midden 19e eeuw, MT: Harmannus Ellens Oving , Groningen, Jaarletter: Z 1859, 11x8x6cm.ca. 179gr.
Geslepen kristallen theebus met diamantslijpsel en ster op de bodem, voorzien van 1e gehalte zilveren rand met gedreven en opgehoogd deksel Nederlands gekeurds ca. 1888, 10x8x9cm.
Zilveren lepeldoos met opgehoogd gecontoureerd deksel met gegraveer werk en handgreep , staand op vier klauwpootjes en bekleed met blauw velours. 12.5x8x4cm., ca. 230gr.
Twee zilveren malienkolder knipbeursjes met hangeroog en kleine bolletjes, samen ca. 38gr.Beide beugelbreedte ca. 5 cm., Cond.:U
Zilveren mosterdpot, bokaalvorm, Empire stijl, Frans, met blauw glazen inzetbakje. Een pootje los erbij en het scharnier van de deksel zit los. 14x8cm
Sterling zilveren strooier op vier pootjes in de vorm van een windmolen. 925/000, Engels, H.10cm., ca. 86gr. Cond.:U