Twee zilveren malienkolder knipbeursjes met hangeroog en kleine bolletjes, samen ca. 38gr.Beide beugelbreedte ca. 5 cm., Cond.:U
Zilveren mosterdpot, bokaalvorm, Empire stijl, Frans, met blauw glazen inzetbakje. Een pootje los erbij en het scharnier van de deksel zit los. 14x8cm
Sterling zilveren strooier op vier pootjes in de vorm van een windmolen. 925/000, Engels, H.10cm., ca. 86gr. Cond.:U
Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U
6 zilveren theelepels,nieuw, 925, bewerkte steel met aan de bovenzijde een soort pijnappel. totaal ca 42 gr.
Zilveren bowl- of boerenjongenslepel met fraaie schelpvormige bak en gedraaide palissander houten steel. Onduidelijk Nederlands meesterteken, gekeurd anno 1873, 835/000 28,5x8cm.
Getorste houten thora met zilveren monturen waarin halfedelstenen, aanwijspunnt Lapis-Lazuli. L.28.5 cm., Cond.:U
Drie deel plated, 20e eeuw. Een broodman en twee servetringen. 28x20x10cm. en 3-6 cm. Cond.:G
Zilveren 800/000 tafelkandelaar, 4-armig, ca.1900, ronde voet met bladreliëf, H.29.5 cm., ca.634gr.
Antieke Duits zilveren koffiekan op vier poten uitlopend in bladdecor. Handgreep en schenktuit zijn eveneens met blad-en bloemdecor versierd. Bovenop het scharnierende deksel is een pijnappel gemontee...
Fraaie ajourgezaagde zilveren visschep met florale graveringen en ivoren steel. MT:. J.H. Schouten Amsterdam anno 1854, 835/000 ca. 90gr.
Kavel zilver, Engelse borstel en compote lepel, Duits vismes, Hollandse theelepel en vorkje en een Frans lepeltje.
Houten dienblad met zwaar Hollands zilveren montuur, ajourgezaagd en gegraveerd, met twee handgrepen. 835/000, 47x30cm.
Mahoniehouten marquetterie lepeldoos met spiegels onder en boven. Hierin 12 zilveren theelepels met gecontourneerde steel en een bijbehorende zilveren suikerschep. MT:. H.M. Baandt Amsterdam anno 1852...
Fraaie grote zilveren tafelstrooier op vierkante voet versierd met guirlandes op corpus en met ajour gezaagde afneembare dop. MT.:JAS, ca. 254 gr., H.21 cm., øcorpus 8cm., Cond.:U
Mooie grote peervormige zilveren koffiekan met zilveren handgreep en scharnierende deksel, begin 1900, Duitsland, ca. 750 gr., H.27 cm., Cond.:U
Antieke sterling zilveren tondeldoos, Jugendstil 925/000, begin 1900 ca. 21gr., 6.5x4.5cm., Cond.:G
Zilveren krekel, Rusland, 84 Zolotniks, 875/000, L.ca. 9.5cm., ca. 59gr.
Ronde warmhoudschaal, zilver 800/000, Duits,1e helft 20e eeuw, MT.:M.H.Wilkens &Söhne, Bremen-Hemelingen. Handvat van deksel is afschroefbaar kan dan dienst doen als schotel. ø2535 cm., ca.1037gr.
Zilveren kraantjeskan op drie poten, met houten handgreep, dop op deksel en voetjes. H.35cm., Cond.:U (twee kleine deukjes in deksel)
Zilveren lepel met Jugendstil graveerwerk en carneoolsteen op de steel. MT:. Robbe en Berking Flensburg ca. 1890, 800/000 ca. 48gr. L.: 22cm.
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagde bonbonniere met parelrand, zilver grootkeur 2e gehalte 835/000, jaarletter: I : 1943, meesterteken onleesbaar, ca. 98 gr., 16x10.5x5cm., Cond.: op twee plaatsen ...
Silver plated wijnkannetje op voet met houten greep en parelranden. H. ca.15cm., Cond.:U