Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt in rood/baluw tinten 145x90cm. Cond.: G
Vier antieke levensmiddelen-blikken; 2x Jugendstil Suiker en Koffie met bloemen in zweepslagmotief van Delft (Koog a.d. Zaan), 1x met molendecor en 1x met vossenjacht ca. 12-17cm. Cond.: R
Prachtige 5-delig keramieken kaststel ca. 1900, bestaande uit 3 dekselvazen met Foo-honden en 2 hoge vazen met bloemdecor. In goede originele staat 32xø12cm. en 30xø9cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm, onderzijde deels doorgesleten 21x10x9cm. Cond.: G
Kavel met 12 delen divers oud/antiek o.a; schaaltje, grpene, inktpot, lijstje etc. ca. 5-8cm.
Groot Perzisch handgeknoopt kleed in rood/zwart tinten 330x278cm.Cond.: G
Duitse notenhout fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Zonder vakverdeling in lade 75x57x51cm. Cond.: R-G
Twee mahoniehouten kuipstoelen met vlechtwerk in zeer goede staat 85x60x63cm.
Jugendstil weegschaal ca. 1900 met drie antieke gewichten sets. 16x37x26cm., Cond.:G
Imari porseleinen bord met bloemen- en gouddecor, lichte randschade en 2 oude haarscheuren ø22,5cm. Cond.: R
Drie delen antiek Chinees; 1x ivoren geisha (gelijmd), 1x albasten bloemvaas (beschadigd) en 1x spekstenen dubbelvaasje (chip af) 5-15cm. Cond.: R
Antieke Chinees bronzen kaarskandelaar, ca. 1900, met olifanten en bloemendecor. 22xø7cm., Cond.:G
Louis Quinze stijl stoel 20e eeuw met petit point stoffering, bloemdecor met rocailles. Stoffering van de armleuning is slecht. 90x60x57cm. Cond.: R
Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G
Oude Hollandse houten wandbarometer ca. 1930 met olifantenkop en borstelset. In goede originele staat 43x22x5cm.
Grote wandbarometer 2e helft 20e eeuw, gemerkt Junker Electronic in zeer goede staat 94x23x5cm. Cond.: G
Franse eikenhouten handgestoken spiegel ca. 1890 in goede staat 112x80cm. Cond.: G
Prachtige grote 19e eeuwse imari porseleinen kom met floraal- en gouddecor in zeer goede staat 8,8xø17,7cm. Cond.: G
Religieus boek anno 1659, renaissance Approbatio A.R.P.T. Petri Mertyris STP Regentia Studii Generalis Pragensic. Band zwaar beschadigd, boek is waarschijnlijk compleet 21x7x17cm. Cond.: R
Hollandse eikenhouten 2-deurs kastje met snijwerk op de deuren, midden 20e eeuw 90x77x52cm. Cond.: G
Duitse notenhout fineer Grunderzeit speeltafel ca. 1880 (lichte fineerschade) in goede originele staat 78x64x110cm.
Grote koperen fornuisbinnenbak, bedeukt, 19e eeuw. 65xø80cm.
Zes 19e eeuwse Thonet stoelen, gemerkt Fischel in zeer goede originele staat met goede zittingen en stabiel 93x41x50cm.