Oud Perzisch handgeknoopt tapijt in rood/baluw tinten 145x90cm. Cond.: G
Japans theeservies met zwart lakwerk dienblad met goudecor ca. 1910. Het servies bestaat uit; theepot, melk- en suikeprot, 6 bordjes, 6 kop&schotels. Japans landschapsdecor met gouddecor 47x15x47cm. C...
Twee delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x grote gemberpot 20xø16cm. en 1x vaas met blauw bloemendecor 22xø16cm. Cond.: G
Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G
Twee Franse 19e eeuwse modeprenten in goudkleurige lijst, licht vergeeld 18x23cm. Cond.: R
Groot Perzisch handgeknoopt kleed in rood/zwart tinten 330x278cm.Cond.: G
Duitse notenhout fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Zonder vakverdeling in lade 75x57x51cm. Cond.: R-G
Twee mahoniehouten kuipstoelen met vlechtwerk in zeer goede staat 85x60x63cm.
Twee delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x imari beker (chip van bodem) 7xø8cm. en 1x kom met oranje en bloemdecor 5,5xø10,3cm. Cond.: R
Drie porseleinen borden Les Annales Politi Keller en Guerin ca. 1895, Edmond Lachemal. Haarscheurtjes in glazuur ø22cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen (antieke lijst), landschap 35x25cm. Cond.: G
Twee Hollands platelen klompjes; 1x Iris Gouda ca. 1920 en1x Jonker decor Silhouet 11-15cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1895 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 50x70cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
Hanno Edelmann (1923 Hamburg - , Duitse School), ets op papier, bosgezicht met huizen 22x18cm. Cond.: G
Louis Quinze stijl stoel 20e eeuw met petit point stoffering, bloemdecor met rocailles. Stoffering van de armleuning is slecht. 90x60x57cm. Cond.: R
Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G
Albert Buikema (1949 -1994), olieverf op linnen, schelpenvisser op het strand en bomschuit 50x70cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G
Drie satsuma porseleinen kommen 19e eeuw met goud- en figurendecor. 2 Borden in goede conditie, 1 bord met minimale chip ø15,7-ø20cm. Cond.: R-G
Franse eikenhouten handgestoken spiegel ca. 1890 in goede staat 112x80cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met landschap, boten, huis en gouddecor. 1 Bordje heeft haarscheur 3xø13,7cm. Cond.: R-G
R.F.M. v.d. Meulen ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G
Willem Witsen (Amsterdam 1860 - 1923), ets op papier, bouw-werkzaamheden in Amsterdam 49x63cm.