Groot kavel divers speelgoed o.a; Tekno, Norev etc. Cond.: R
Metalen hijskraan Tri-Ang Great Britain ca. 1960 in goede originele staat. 1 kantje iets verf af 22x34x13cm.
Postzegelalbum DDR, grootste gedeelte compleet. Cataloguswaarde ca. 700 euro.
Twee oude postzegel verzamelboeken, Nederland. Postfris+gestempeld en twee losse mappen. Cond.:R/G
Messing kaarsenkroonluchter ca. 1920 geëlectrificeerd Neo Barok 45xø56cm. Cond.: G
Bronzen sluitgewichten-set 20e eeuw naar oud voorbeeld 9x10xø7cm. Cond.; G
Oud tinnen koffieserviesje ca. 1930 en een tinnen kraantjeskan (Meeuws en Zoon Den Haag). Kraantjeskan bedeukt (1 dekseltjes iets verbogen), met notenhouten bewerkt dienblad 17x45x28cm. en 40x22x16cm....
Koperen stoof 19e eeuw met ketel in goede originele staat 44x30x24cm.
Messing ketel met comfoor ca. 1880 met porseleinen houder voor kaarslicht (apart) met landschapsdecor (gelijmd) 32xø18cm. Cond.: G
Ring WG, 750/000, met Diamanten hart in het midden, ca 1,01 crt TW/P1. Om het Diamanten hart zijn 16 kleine briljanten gezet, totaal ca 0,18 crt, W/SI. ca 3,9 gr. ø 56
Oude benen handgestoken kurkentrekker, man met grote neus 20e eeuw 21x8x4cm. Cond.: G
Oud porseleinen sierbord 20e eeuw, gemerkt ADHemia Tjecho-Slowakia met goud- en bloemendecor ø27,5cm. Cond.: G
Japans theeservies met zwart lakwerk dienblad met goudecor ca. 1910. Het servies bestaat uit; theepot, melk- en suikeprot, 6 bordjes, 6 kop&schotels. Japans landschapsdecor met gouddecor 47x15x47cm. C...
Twee delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x grote gemberpot 20xø16cm. en 1x vaas met blauw bloemendecor 22xø16cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x imari beker (chip van bodem) 7xø8cm. en 1x kom met oranje en bloemdecor 5,5xø10,3cm. Cond.: R
Drie porseleinen borden Les Annales Politi Keller en Guerin ca. 1895, Edmond Lachemal. Haarscheurtjes in glazuur ø22cm. Cond.: G
Twee Hollands platelen klompjes; 1x Iris Gouda ca. 1920 en1x Jonker decor Silhouet 11-15cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G
Drie satsuma porseleinen kommen 19e eeuw met goud- en figurendecor. 2 Borden in goede conditie, 1 bord met minimale chip ø15,7-ø20cm. Cond.: R-G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met landschap, boten, huis en gouddecor. 1 Bordje heeft haarscheur 3xø13,7cm. Cond.: R-G
Twee grote Makkums keramieken sierborden, polychroom 20e eeuw met bloemdecor en geschulpte omranding ø24cm. en ø28cm. Cond.: G
Groot Villeroy & Boch servies, decor Alt Amsterdam "Dishwasher safe, made in Germany" met bloemendecor; 1x grote schaal, 12x grote borden, 12x kleine borden, 12x kop&schotel, 1x thermoskan, 2x grote ...