Oude wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten, dubbele bel, gemerkt Warmink, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 23x17x12cm.
Prachtige Hollandse wandklok ca. 1870, gesigneerd A. Hoffman Den Haag. Handgestoken omranding, recentelijk goudkleurig geschilderd 56x45x14cm. Cond.: G
Groot 3-delig Frans marmeren pendulestel met coupes ca. 1870. Zichtbaar Brocot systeem en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat, minimale chips aan marmer 28x56x16cm. en 25xø16cm. Cond.: G
Vuurvergulde empire pendule ca. 1820 in originele staat (compleet). Wijzers verbogen, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger (1e vergulding) in goede originele staat 41x26x9cm.
Kleine Junghans regelateur ca. 1890 van notenhout fineer en origineel goudgekleurd in goede originele staat. 60x21x12cm.
Eikenhouten Art Deco pendule met Pfeilkreuz uurwerk ca. 1925 in zeer goede originele staat 26x36x13cm.
Vorge notenhouten tafelklok met intarsia ca. 1830 met 8-daags Frans uurwerk en touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 22x15x17cm. Cond.: G
Franse marmeren pendule ca. 1900, 2-kleurig marmer met bronzen versiering en 8-daags uurwerk in goede staat 21x34x10cm.
Prachtige antieke koekkoeksklok met dubbele koekkoek en mooi snijwerk een koekkoek, haas, vogel en geweren, ca. 1900. 60x36x20cm. Cond.:G