Massief kersenhouten uittrektafel 2e helft 20e eeuw. Te verlengen tot 3 meter met taps toelopende poten in goede staat 78x89x200cm.
Mahoniehouten met kersen fineer klaptafeltje met lades ca. 1890, gerestaureerd 69x54x73cm. Cond.: G
Eikenhouten rolluik-archiefkastje ca. 1900 in goede originele staat 114x45x40cm.
Grote mahoniehouten Art-Deco stijl vitrine kast, 21e eeuw, met twee lange deuren en schuine hoeken met glas en glazen schappen. In zeer goede staat. 223x165x45cm.
Duitse massief eikenhouten Jugendstil kast ca. 1910, uitneembaar met lades en schappen. Tevens mediallons op de deuren. In goede originele staat 212x57x150cm.
Bretons 19e eeuws kastanjehouten met notenhouten bijzettafel ca. 1880. Man met hoed als voet in goede staat 85x46x32cm.
Duitse eikenhouten Louis Philippe naaitafel ca. 1870 staand op 3-spant poot in goede originele staat 75x50x34cm.
Engels eikenhouten rolbureau ca. 1910 in zeer goede originele staat 115x150x80cm.
Grote Engelse eikenhouten armleunstoel ca. 1910 staand op Queen Anne stijl poten 100x64x63cm. Cond.: G
Oude opengewerkte houten spiegel in barokstijl 20e eeuw, goudkleurig 100x67cm. Cond.: G
3-Delige mahoniehouten bankstel ca. 1870 Louis Philippe met aparte bank, dubbele rugleuning, wit gestoffeerd (licht bevlekt). In goede originele staat 100x74x135cm. en 75x62x98cm. Cond.: G