Grote blikken Arnold Daf vrachtwagen (Duitse speelgoedfirma) met opschrift "N.S. Noderland van huis tot huis", in goede maar bespeelde staat ca. 1960 16x43x10cm. COnd.: G
Schaalmodel van een Mercedes uit 1886, schaal 1:8, door Franklin Mint, gemaakt van metaal en kunststof. In uitstekende staat. 19x30x17cm.,In uitstekende staat.
Blikken Mercedes raceauto, gemerkt Western germany met werkend opdraaimechaniek en sleutel ca. 1950. Raampje mist, in redelijke bespeelde staat 24x12x5cm. Cond.: R
Groot kavel Märklin metaal bouwdozen 1e helft 20e eeuw en diversen. Onder andere; Marklin metaal bouwdoos 1, aanvullingsdoos 1A, 2A, 3A. tevens 1 grote doos extra's met dynamo's, wielen etc. etc.. Tev...
Grote metalen Trix expris lok met tender Nr. 763, in originele doos. In goede bespeelde staat
Oude blikken stoommachine van Wilesco 2e helft 20e eeuw (gebruikt) met slijpsteen accesoire 25x18x27cm. Cond.: R-G
Oude Duitse schildpad pop, negermeisje ca. 1960. Nr. 34 rep. met glazen ogen in zeer goede originele staat 32cm.
Kavel Engels speelgoed; 11x oude Dinky Toys (oud) en 13x Corky toys (oud) 50-er jaren etc. Cond.: R
Acht schaalmodellen 1:18, 1xSolido Renault 4 CV 1x Bburago Porsche 356 B 1961, 1x Bburago Lancia Aurelia B24 SPider (beschadigd), 1x Revell Thunderbird, 1x RoadTough Chevrolet bel Air '561x Maisto Mer...
Antieke Duitse J.D.K. (Kestner) pop nr. 257 (hoofd beschadigd), verder in goede originele staat 40cm. Cond.: G
Groot kavel divers speelgoed o.a; Tekno, Norev etc. Cond.: R
Blikken Citroën politiebus ca. 1960 Japan. In redelijke bespeelde staat 11x20x8cm. Cond.: R-G
Blikken Fiat 600 Bandai Japan ca. 1960 en een blikken Engelse dubbeldekker, gemerkt Japan 8x18x8cm. en 11x18x6cm. Cond.: R
Twee blikken auto's, Japan Bandai; 1x Citroën DS19 en Fiat 600 (dakverdeler mist) ca. 1960. In redelijk bespeelde staat 17x8x7cm. en 5x7x20cm. Cond.: R
Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoenen. Nr. 53 met slaapogen in zeer goede staat 55cm.
Zes oude poppen, celluloid etc. Gemerkt en ongemerkt, in zeer goede originele staat 20-30cm. Cond.: G
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoenen. Nr. 56 REP in zeer goede staat 55cm.
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoene. Nr. 46 REP in zeer goede staat 43cm.
Schaalmodel Maybach 62 van AutoArt Millenium in uitstekende staat met originele doos.
Twee op afstand bestuurbare auto's 1:16, 1x Lamorghini Murcielago (RadioFun) en 1x rode sportwagen van Speed1Racing. In nieuwstaat.
Twee delen Duits speelgoed; 1x Märklin Ford Taunus, veel bespeeld en 1x Schuco Mirakocar 1001 met sleutel (Cond.: G), licht bespeeld 9-11cm. Cond.: M-G
Vier delen Duitse spoorweg en speelgoed; 1x tendetlok, 1x Diesellok, 2 wagons (1x Trix en 1x ongemerkt) 10-21cm. Cond.: R
Schaalmodel Solido 1:19, Ford V8, Beverly Hills Fire Department No. 3 in zeer goede staat 25x9,5x11cm.