Antieke 18e eeuwse smeedijzeren scheepskist, met werkend slot en sleutel (oudere restauraties) 41x78x45cm., Cond.:G
Koppel Franse pistolen ca. 1840 in lederen koffer (koffer van latere datum) met messing bewerkt doosje voor kogels 45x33x9cm. Cond.: G
Grote koperen bewerkte samovaar ca. 1900 in goede originele staat 50x36x30cm. Cond.: Gí
Twee grote bronzen Neo-renaissance kerkelijke kandelaren 10-lichts met restvergulding in originele staat 19e eeuw 106xø30cm. Cond.: G
Mooie cello met standaard "made at workshop of Andreas Zeller Romania" 20e eeuw in zeer goede staat 112x40x12cm.
Zeldzame 19e eeuwse bronzen met koperen haardscherm in waaiervorm. Opklapbaar met vergrendeling 68x98x15cm.
Zeldzame 19e eeuwse kerkkandelaar met losse console. Messing 10-lichts neo-gotische stijl, glazen stenen in de console en cloissonee in de kandelaar en console. In goede originele staat. 98x33x33cm.
Twee grote zeldzame bronzen wandlampen ca. 1880 in Louis Seize stijl. tweekleurig brons, 4-lichts in zeer goede originele staat 70x37x19cm.
Grote aparte empire stijl staande lamp met ronde jardiniere van compositie metaal en guirlandes ca. 1880. In goede originele staa t 195x47x46cm. COnd.: G
Grote bronzen plafond hanglamp ca. 1880 Grunderzeit. Deels electrisch, deels met kaarsen. Originele glazen kappen, geheel in goede originele staat 114x90x90cm.
Prachtige antieke boulle kist met reisneccesaire, zeer uitgebreide inhoud, cloissonee schrijfgerei, inktpotten, flaconhouders met bewerkte plated deksels, ca. 1880. In zeer goede originele staat. 13x3...
Groet decoratieve lamp 20e eeuw, hout en in de vorm van een moor. Verf laat iets los 170cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse handgestoken koetsbok met klep (barok). In zeer goede originele staat. Beschildering van latere datum 94x40x45cm. Cond.: G
Oude Amerikaanse Hammond typemachine no. 12 in redelijke staat 20x34x32cm. Cond.: G
Oude klarinet in originele houder ca. 1900, gemerkt G. mollenhauer + Sohne Cassel. In originele staat 67cm. Cond.: G
Hollandse antieke officiers-sabel met bronzen vergulde heft (leeuwenkop), gemerkt ijzerhouwer. Lichte oxidatie op schede en lemmet, verder in goede originele staat 111cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bronzen penkandelaar in zeer goede originele staat 104xø30cm. Cond.: G
Engelse stik-barometer ca. 1900, mahoniehouten fineer met bandintarsia en tinnen maatplaat. In goede originele staat 97cm. Cond.: G
Grote bronzen plafondlamp in Louis Seize stijl, bewerkt met grote facetgeslepen glazen kap 4-lichts. In zeer goede staat 95x60x57cm.
Schildpad met ivoren theedoosje 19e eeuw met binnendeksel, origineel slotje en pootjes 7x11x7,5cm. Cond.: G
Twee prachtige messing penkandelaars 18e-19e eeuw staand op klauwpoten in zeer goede originele staat 40xø14cm.
Bronzen 17e eeuwse penkandelaar met monogram D:R in goede originele staat 42xø12cm.