Prachtige 19e eeuwse Engelse hoekstoel met armleuningen. Mahoniehout met intarsia bij de gehele stoel. Folare intarsia, goede stoffering. in zeer goede originele staat 73x66x62cm.
Prachtige 19e eeuwse Engelse armleunstoel van mahoniehout met intarsia. Bij de gehele stoel bandintarsia en florale intarsia. Goede stoffering. In goede originele staat 95x55x56cm.
Oude Hollandse kussenkast met lades en ranken 2e helft 20e eeuw van eikenhout met pallisander. Uitneembaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 184x170x61cm.
Eikenhouten handgestoken wandtafel ca. 1880 met gedraaide poten en tussenverbinding. Stukje blad af 90x102x43cm. Cond.: R-G
Duitse Louis Philippe secretaire ca. 1870 van mahoniehout fineer op grenen. Oude restaurarties in redelijke staat (lichte fineerschade) 183x104x83cm.
Bijzonder grote 19e eeuwse handgestoken opengewerkte rococo spiegel in goede originele staat 133x110cm. Cond.: G
Grote oude eikenhouten kloostertafel met 6 bijbehorende stoelen 20e eeuw. In goede staat 80x480x85cm. en 105x43x48cm.
Oude Hollandse wortelnoten gebogen schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw, lichte fineerschade 110x105x57cm. Cond.: R
Vroege Engelse eikenhouten kist 17e/18e eeuw met handgestoken panelen, slot mist. In goede originele staat 68x47x104cm.
Ovale notenhout fineer tafel met inlegwerk in het blad en p;rachtige poot. 5 Zuilen met 4-spant ca. 1870, in redelijk tot goede staat 75x130x100cm.
Engelse mahoniehouten klaptafel 19e eeuw met koperen wieltjes in goede originele staat 116x94x72cm.
Salontafel 18e eeuw met notenhouten blad en eikenhouten poten in zeer goede staat 30x121x92cm.
Eikenhouten Mechels Dessert buffet ca. 1880 met volle zuilen en panelen. In zeer goede originele staat 95x127x61cm.
Oude lederen stoel met armleuningen 2e helft 20e eeuw in goede staat 101x69x70cm.
Oude grenenhouten armleunstoel in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 98x53x60cm. Cond.: G
Twee leuke mahoniehouten wijntafeltjes 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad, in zeer goede staat 54xø39cm.
Eikenhouten 17e eeuwse dekenkist anno 1696, in originele staat 79x120x65cm.
Zeer grote antieke notenhouten wand-kapstok in goede originele staat 100x124x40cm.
Vroeg biedermeier naaitafel met mahonie fineer en wolzak. Was ingelegd met koperdraad (boulle techniek), groot gedeelte daarvan mist, verder in goede staat ca. 1830 77x51x33cm.
Vroeg biedermeier mahoneihouten etagere met 4 lyra's als zijden ca. 1830 in zeer goede originele staat 66x56x16cm.
Louis Quinze kabinet 18e eeuw (gerestaureerd), deels nieuw gefineerd. Notenhout fineer, eiken koplijst en nieuwe voet. In uitstekende staat 210x130x58cm.
Mahoniehouten Louis Philippe naaitafeltje ca. 1880 met vakverdeling (en garenbak) binnenin en spiegel. Bijzonder mooi onderstel, staand op wieltjes 71x54x40cm. Cond.: G
Leuk modern dames/kinder schrijfbureau 2e helft 20e eeuw. Blauw-grijs geschilderd hout, klassieke vormgeving in goede staat 90x120x75cm.
Oude notenhouten armleun-fauteuil met blauwe velours stoffering en kroon, 2e helft 20e eeuw in goede staat 112x85x67cm.