Acht zilveren munten diverse landen o.a; Spanje, Japan, Frankrijk, Zwitserland, Marokko Cond.: ZFR
Kavel diverse oude onderscheidingen 11 stuks o.a; van een kroning of einde oorlog(latijns schrift) 1939-1945, 2x Wilhelmina met lint, 2x Zweedse soldaten, NBVLO etc. 1-6cm. Cond.: G
Vijf oude zilveren munten; 1x 10 gulden 1973, 1x 10 gulden (Juliana - Wilhelmina 1945-1970), 2x 10 euro 2-2-2002, 1x 5 euro 2004 Cond.: R-G
45 Koperen/nikkelen munten, verschillende jaren China en Japan Cond.: ZFR
155 Diverse munten gehele wereld, tevens Noodgeld Duitsland Cond.: ZFR
Twee eigenbouw muntenkabinetten 20e eeuw, 1x met 10 lades en 1x met 2 deurtjes en 8 lades. 43x36x20cm. en 34x30x37cm. Cond.: G
Acht zilveren/nikkelen munten uit Frankrijk, Iran, Palestina en Costa Rica. Diverse kwaliteiten.
Acht zilveren/koperen munten munten uit CHina en Japan. Diverse kwaliteiten.
Vijftien Proof sets Nederland van 1984 t/m 2000, diverse jaren
Zestien zilveren/nikkelen munten wereldwijd, diverse kwaliteiten.
74 Koperen munten wereldwijd en 3 jaarsets Vaticaan Cond.: FR-ZFR
Acht zilveren munten + penning o.a; Nederland, Tunesië, Engeland etc. Diverse kwaliteiten.
68 Munten wereldwijd o.a; Ned. Antillen, Zwitserland (oud). Diverse kwaliteiten.