Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

17. Juliveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 5. Juli 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Petroleumlamp
Ergebnis: 35 EUR

Messing petroleumlamp met geplooide beschilderde glazen kap ca. 1900 53xø15cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Startpreis 40 EUR

Petroleumlamp ca. 1890 met beschilderd glazen reservoir en vernikkelde messing voet. In zeer goede originele staat 54cm.

Lamp Petroleum
Ergebnis: 40 EUR

Majolica hang-petroleumlamp ca. 1880. Historisme met floraal decor 60x40cm. Cond.: G

Olielamp met kap
Startpreis 35 EUR

Oude opalineglazen olielamp met handbeschilderde voorstelling van ooievaars. Stuk van de voet is aangelijmd H.: 45cm. Cond.: G

Staande petroleumlamp
Startpreis 55 EUR

Antieke staande petroleumlamp/olielamp. Voet en reservoir van geblazen glas. Lamp is geëlectrificeerd, H.: 65cm. Cond.: G

Mahonie theedoos
Ergebnis: 35 EUR

Mahoniehout fineer theedoos ca. 1800. Slotje mist, verder in goede originele staat 12x13x10cm.

Schildpad doosje
Ergebnis: 90 EUR

Schildpad doos 19e eeuw in uitstekende staat 14x4x9,5cm. Cond.: U

Theekistje met intarsia
Ergebnis: 140 EUR

Mahoniehout fineer theekistje (compleet) ca. 1830 met bandintarsia in zeer goede originele staat 11x15x11cm.

2 Dekseldoosjes
Ergebnis: 20 EUR

Twee antieke dekseldoosjes, 1x parelmoer ca. 1930 in goede staat, 1x terracotta met putti, ca. 19010, gesigneerd d cercia Signa, stukje van deksel af . 5x10x6 en 3xø7cm., Cond.:R/G

Ronde doos, lezende man
Startpreis 260 EUR

Gelakte dekseldoos met handbeschilderde voorstelling, voorstellend een lezende oude man 4xø11,5cm.

Schildpaddoos, portret
Startpreis 300 EUR

Schildpaddoos 18e-19e eeuw, creme gelakt met een handgeschilderde voorstelling van een dame met boog 3xø8cm. Cond.: G

Ronde doos met voorstelling
Startpreis 40 EUR

Ronde gelakte dekseldoos 20e eeuw met gelithografeerde voorstelling op het deksel 4xø12cm. Cond.: G

Brievenkistje, boullewerk
Ergebnis: 175 EUR

Franse 19e eeuwse boulle brievenkist met schildpad inleg ca. 1870. Boulle en schildpad compleet. Geheel in goede originele staat 14x24x18cm.

Miniatuur portret, man met baard
Startpreis 300 EUR

Lakdoos 19e eeuw met handbeschilderd portret voorstellend een Oosterse man 2x8x5,5cm. Cond.: G

2 Kistjes
Startpreis 40 EUR

Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G

Sieraden / speeldoosje
Ergebnis: 30 EUR

Oude sieraden/speeldoos midden 20e eeuw, modello Brevettato premilex Switzerland. Met inlegwerk, in goede werkende staat, minimale fineerschade 21x18x12cm.

Oude theestoof
Ergebnis: 65 EUR

Notenhouten Biedermeier 19e eeuwse theestoof. Tweekleurig met getorste spijlen en messing binnenbak. In zeer goede originele staat.

Klein doosje
Startpreis 80 EUR

Antiek brons bewerkt (rondom met figuren) doosje. Twee pootjes opnieuw aangezet, verder in goede originele staat 5,5x7x4,5cm.

Messing vonkenscherm
Startpreis 40 EUR

Zwaar messing haardscherm 20e eeuw met 5 klapbare schermen 46x200cm. Cond.: G

Messing aker, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Grote 19e eeuwse messing aker met hengsel en deksel in zeer goede originele staat 25x40x38cm.

Doofpot, 19e eeuw
Startpreis 30 EUR

Prachtige 19e eeuwse doofpot van messing met koper in zeer goede originele staat 38x26cm.

Spaan, beddekruik en kookpot
Ergebnis: 15 EUR

IJzeren kookpot 19e eeuw, 1x grote zeef met lange steel 19e eeuw en koperen beddekruik in goede staat 25xø25cm. en 11x32x22cm.

Aker + Vonkenscherm
Ergebnis: 35 EUR

Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kopergeslagen haardscherm 70x46x15cm. en 1x koperen aker 36xø39cm. Cond.: G

Wafelijzer
Startpreis 10 EUR

IJzeren 19e eeuws wafelijzer in goede originele staat 62cm.

Kachel
Ergebnis: 100 EUR

Leuke vooroorlogse Etna kachel Nr. 933. Originele kleur met goede originele onderplaat in zeer goede staat 63x63x63cm.

2 Koperen houtbakken
Startpreis 60 EUR

Twee grote koperen hengsel-houtbakken ca. 1800 in goede originele staat 28xø45cm. en 32xø45cm.

Aker
Ergebnis: 45 EUR

Grote koperen aker 19e eeuw in goede originele staat 36xø50cm.

2 Vuurbokken + haardstel
Ergebnis: 45 EUR

Twee vuurbokken met 3-delige haardset bestaand uit pook, tang, schep. met messing handgrepen. 19e eeuw, 32-67cm. Cond.: G

4 Ketels + Doofpot
Ergebnis: 20 EUR

Vier koperen ketels en 1 doofpot 19e eeuw Cond.: R

2 Antieke halen
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude smeedijzeren halen 18e-19e eeuw in goede originele staat 84-87cm.

2 Kandelaren
Ergebnis: 90 EUR

Twee 4-lichts kaarskandelaars met figuren ca. 1870 van compositie metaal. Bij 1 is de voet gescheurd Cond.: R-G

Empire kandelaar
Startpreis 80 EUR

Grote bronzen bewerkte empire kaarskandelaar ca. 1820 (licht scheef), in goede originele staat.

Bronzen kandelaar, 17e eeuw
Startpreis 150 EUR

Bronzen 17e eeuwse kaarskandelaar in goede staat, onder gerestaureerd 22xø10,5cm. Cond.: G

Grote kandelaar
Ergebnis: 40 EUR

Grote messing kerk-kandelaar ca. 1880 in Gothische stijl. 58cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Startpreis 150 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-kantige voet. In goede originele staat 16-20cm.

Kerkelijke kandelaar
Ergebnis: 60 EUR

Mooie 19e eeuwse messing kerkelijke neogothische kandelaar, vernikkeld, in goede originele staat 52cm.

Bronzen kandelaar
Ergebnis: 150 EUR

Zware bronzen kaarskandelaar 18e-19e eeuw met leeuw als voet, in goede originele staat 31cm.

2 Pianokandelaars 1880
Startpreis 80 EUR

Twee bronzen historisme piano-kaarskandelaars ca. 1880 in goede originele staat 22cm. Cond.: G

Bronzen kaarsenkroon
Startpreis 80 EUR

Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.

2 Messing kandelaars
Ergebnis: 30 EUR

Twee oude messing kaarskandelaars in barok-stijl, 2e helft 20e eeuw 26x23x23cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Startpreis 150 EUR

Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-kantige voet in goede originele staat 20cm.

Oude kerkbeker
Startpreis 80 EUR

Miskelk 19e eeuw met Gothische bewerking rondom (ijzer), 3 applicaties zijn weg 25xø12cm. Cond.: R

Koeienbel
Ergebnis: 30 EUR

Grote antieke koperen koeienbel met lederen riem ca. 1900 (of ouder) in goede originele staat 58x22x10cm.

Lampje
Ergebnis: 40 EUR

Oude koperen lamp met Tiffany-stijl kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 48cm.

Schildpad sigarenkoker
Startpreis 125 EUR

Schildpad sigarenkoker 19e eeuw. Krimpnaad van 4cm., verder in goede originele staat 12x7x2cm.

2 Marmeren boekensteunen
Ergebnis: 60 EUR

Twee Art Deco boekensteunen ca. 1925 voorstellend een goudfazant op marmeren voet, compositie metaal 12x12x8cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Ergebnis: 85 EUR

Kleine Tiffany stijl tafellamp met compositie metalen voet. Bronskleurig 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 36xø21cm.

2 Taartschalen
Startpreis 25 EUR

Twee Art Deco taartschalen ca. 1920; 1x keramiek met nikkelen omranding (Duitsland) en 1x compleet nikkel ø30cm. (bij 1 missen de handgrepen) Cond.: R-G

Kroonlamp
Ergebnis: 40 EUR

Oude messing hanglamp 20e eeuw in Hollandse barokstijl, in zeer goede staat 50xø54cm.

3 Prenten Jugendstil stijl
Startpreis 25 EUR

Drie oude prenten naar oud voorbeeld in Jugendstil stijl, Theater 30x20cm. Cond.: G

Art Deco globus
Startpreis 140 EUR

Oude verlichte Art Deco globe ca. 1930 met mahoniehouten voet en vernikkelde houder. Globe Terrestre, Dresse par J. Forrest Geographe Girard et Barriere Editeurs Rue de Buci Paris 46xø22cm. In goede o...

Gipsen wandconsole
Ergebnis: 25 EUR

Oude gipsen wandconsole 2e helft 20e eeuw met bronskleurige patina (rococo stijl) in goede staat 28x19x23cm.

Bureaulamp
Ergebnis: 60 EUR

Art Deco stijl bureaulamp met messing voet en groenglazen kap in zeer goede staat 31x27x16cm.

Wortelnoten kist
Startpreis 80 EUR

Wortelnoten fineer 19e eeuwse kist met koperen beslag en origineel slot. In zeer goede staat 14x19x10cm.

Diverse Hummel schilderijtjes
Ergebnis: 20 EUR

Kavel van 9 Hummel(stijl) prenten in lijst, ook twee-dimensionaal 9-30cm. Cond.: G

Plateau met muziek
Startpreis 190 EUR

Houten speeldoos ca. 1900 met keramieken tegel en Oosterse voorstelling. Tegel gebarsten 28x27x6cm. Cond.: R

Kristallamp, zakmodel
Ergebnis: 15 EUR

Oude kristallen 6-lichts zakkroonluchter met messing bewerkt 20e eeuw, mist een paar stukjes glas L. 50-90cm. Cond.: R

Kristallamp, kaarsenhouder
Ergebnis: 15 EUR

Oude kristallen hanglamp 6-lichts met messing 20e eeuw 47xø58cm. Cond.: R

Bronzen lamp
Ergebnis: 70 EUR

Prachtige decoratieve bronzen vergulde tafellamp 1e helft 20e eeuw. Voorstellend een putti in een boom. Met bewerkte voet in zeer goede staat 44cm.

2 Bronzen kandelaars
Startpreis 180 EUR

Twee grote 19e eeuwse Louis Seize stijl bronzen wandkandelaars, gemerkt F en S 37. in goede originele staat 54x26x18cm.

Tinnen setje
Startpreis 10 EUR

Drie-delig tinnen moccaservies, bewerkt 1e helft 20e eeuw 7-22cm. Cond.: R

9 Glashangertjes
Ergebnis: 10 EUR

Negen glashangertjes, o.a. een hart, muis, hoefijzer, zwaan, paddestoel en lieveheersbeestje.

Scheerset met ivoor
Startpreis 420 EUR

Antiek 7-delige ivoren scheerset, gemerkt R. Hovencen & Son City Road. In originele foudraal en in goede originele staat

Scheerset, 7 dagen
Startpreis 320 EUR

Zeldzame vergulde 7-delige scheerset, bestaande uit 7 scheermessen. Dovo Solingen Germnay ca. 1900. In origineel etui en in goede originele staat 18x11x2cm.

Scheerset
Startpreis 800 EUR

Zeldzame 19e eeuwse ivoren met zilver? scheerset. 9-Delig in mahoniehouten kist met spiegel. In goede originele staat

5 Kinderboeken
Startpreis 10 EUR

Vijf oude kinderboeken; 1x Pinocchio Walt Disney met plaatjes ingeplakt 50-er jaren. 1x Sneeuwwitje Walt Disney met plaatjes ingeplakt 50-er jaren, 1x Bambi Walt Disney 50-er jaren met plaatjes ingepl...

Plated bestekcassette
Ergebnis: 65 EUR

Prachtige Solingen bestekcassette met plated en verguld bestek in goede staat. Inclusief certificaat 8x45x32cm. Cond.: G

Sluitgewicht
Ergebnis: 150 EUR

Oud bronzen sluitgewicht met 9 gewichten. Voorstelling van paard en olifanten op deksel 20e eeuw 14xø12cm. Cond.: G

Antieke tafelbel
Ergebnis: 50 EUR

Antieke concentratiebel (H. misbel) met 4 bellen 19e eeuw, in goede originele staat 13x18x18cm.

Pieter Keur, Statenbijbel
Ergebnis: 600 EUR

Prachtige 18e eeuwse Hollandse bijbel door Pieter Keur te Dordrecht en Amsterdam anno 1776. Met origineel lederen band en bronzen beslag (met gravures) 36x12x25cm. Cond.: G

22 Boeken, Dickens
Startpreis 150 EUR

Bijzondere verameling (22 delen) Charles Dickens boeken ca. 1900 met Jugendstil kaften met houtgravures en Nederlandse teksten; Dombey en Zoon (8e druk), Kerkvertellingen (7e druk), Onze wederzijdse ...

Bijbel met gravures
Ergebnis: 40 EUR

Hollandse bijbel, prachtuitgave voor alle standen van al de kanonyke boeken van het oude en nieuwe testament. Met veertig staalplaten van Nederlandse gravures (40 gravures) 7x21x29cm. Cond.: R-G

Engelse bijbel 1855
Ergebnis: 110 EUR

Grote Engelse antieke "Holy Bible with illustrations, The Self interpreting family bible, illustrated cointaining the olds en New testaments, Rev. John Brown. J.G. Murdoch 41. Castle Street Holborn Lo...

13 Boekjes
Startpreis 50 EUR

Dertien boeken, Heines Sämmtliche Werke Hoffmann en campe 1885. In goede originele staat

5 Antieke boeken
Ergebnis: 20 EUR

Vijf antieke boeken; 1x Bijbel 1777 Dordrecht (Cond.: R), 1x restbijbel (Cond.: M), 1x Brieven stichtelijke overdenkingen (Cond.: R), 1x Theron en Aspasio 1759 , Pieter Meijer (Cond.: R), 1x de voorre...

Schildpad bijbel
Ergebnis: 200 EUR

Hollandse bijbel met schildpad en zilveren sloten. Lessen en evangeliën door M.A. van Steenwijk 17x11x4cm. Cond.: G

Religieus boek
Ergebnis: 60 EUR

Religieus boek anno 1659, renaissance Approbatio A.R.P.T. Petri Mertyris STP Regentia Studii Generalis Pragensic. Band zwaar beschadigd, boek is waarschijnlijk compleet 21x7x17cm. Cond.: R

Bijbel
Ergebnis: 110 EUR

Reproductie van een 18e eeuwse bekende bijbel. met 261 platen, door Hoet, Houbraken en Picart. Nieuwprijs was FL. 700,-. In zeer goede staat 10x30x44cm.

5 Bijbels
Ergebnis: 50 EUR

Vijf bijbels uit de 19e eeuw in redelijke staat 14-16cm. Cond.: R-G

Boek, Frans Masereel
Startpreis 60 EUR

Boek over Frans Masereel met houtsnede door Roger Avermaete. In zeer goede staat 30x34cm.

Telefoon
Ergebnis: 40 EUR

Oude Jydsk telefoon 1e helft 20e eeuw van metaal en baceliet, in goede originele staat 34x25x12cm.

4 Levensmiddel-blikken
Startpreis 15 EUR

Vier antieke levensmiddelen-blikken; 2x Jugendstil Suiker en Koffie met bloemen in zweepslagmotief van Delft (Koog a.d. Zaan), 1x met molendecor en 1x met vossenjacht ca. 12-17cm. Cond.: R

Koetslantaarn
Ergebnis: 40 EUR

Oude decoratieve koetslantaarn 20e eeuw van messing met bronzen adelaar 90cm. Cond.: G

Inktpot met engel
Ergebnis: 70 EUR

Oude messing inktpot met engel en eikenblad. met kristallen reservoir 20e eeuw, in goede originele staat 10x16x11cm.

Steen, 18e eeuw
Startpreis 30 EUR

Vroege terracotta bewerkte steen 18e eeuw of ouder, bewerkt met medaillons en bloemen 5,5x14x9cm. Cond.: G

Diverse miniaturen
Ergebnis: 70 EUR

Groot kavel diverse koperen miniaturen 19e eeuw en later o.a; ketels, stoofjes, spinnewiel, kandelaars, Jugendstil bureauset, vaasjes, vijzel, steelpan, doofpot, schenkkannetje, blakertjes, pijphouder...

Bronzen bureauset
Startpreis 150 EUR

Oude 6-delige Perzisch bronzen bureauset ca. 1930, bestaande uit een presenteerschaal, inktpot, pennenbak, briefopener, asbak. Fijn uitgewerkt met figurendecor. In goede originele staat 6-27cm.

Horecazilver
Startpreis 25 EUR

Twee delen horeca-plated, 1 geëmailleerde waterketel 1e helft 20e eeuw en 1 antieke koffiemolen 9-20cm. Cond.: G

Schilmes, Berliner Eisen
Startpreis 30 EUR

Berliner Eisen schilmes 1e helft 19e eeuw, bewerkt met floraal decor 16x2,8x1cm.

Borduurwerk in lijst
Startpreis 15 EUR

Religieus 19e eeuws borduurwerk met originele lijst in goede staat 60x76cm. Cond.: G

Schaal + Vaasje
Startpreis 20 EUR

Delftsblauwe vaas Regina en 1 plated tablet met bewerkte omranding 20e eeuw 12xø13cm. en ø30cm. Cond.: G

Kersen sieradendoos
Ergebnis: 95 EUR

Massief kersenhouten opbergdoos ca. 1900, handgepatineerd (Biedermeier stijl) 10x21x29cm. Cond.: G

Chinees kompas
Startpreis 30 EUR

Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G

Barometer, 19e eeuw
Startpreis 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse barometer met tinnen wijzerplaat en (Pallisander?) fineer. In zeer goede originele staat 93x28x6cm. Cond.: G

Barometer, 19e eeuw
Kein Mindestpreis

Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G

Hollandse bakbarometer
Ergebnis: 550 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten bakbarometer door H.H. Fraenkel te Groningen en Amsterdam 125cm. Cond.: G