Messing petroleumlamp met geplooide beschilderde glazen kap ca. 1900 53xø15cm. Cond.: G
Petroleumlamp ca. 1890 met beschilderd glazen reservoir en vernikkelde messing voet. In zeer goede originele staat 54cm.
Majolica hang-petroleumlamp ca. 1880. Historisme met floraal decor 60x40cm. Cond.: G
Oude opalineglazen olielamp met handbeschilderde voorstelling van ooievaars. Stuk van de voet is aangelijmd H.: 45cm. Cond.: G
Antieke staande petroleumlamp/olielamp. Voet en reservoir van geblazen glas. Lamp is geëlectrificeerd, H.: 65cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer theedoos ca. 1800. Slotje mist, verder in goede originele staat 12x13x10cm.
Mahoniehout fineer theekistje (compleet) ca. 1830 met bandintarsia in zeer goede originele staat 11x15x11cm.
Twee antieke dekseldoosjes, 1x parelmoer ca. 1930 in goede staat, 1x terracotta met putti, ca. 19010, gesigneerd d cercia Signa, stukje van deksel af . 5x10x6 en 3xø7cm., Cond.:R/G
Gelakte dekseldoos met handbeschilderde voorstelling, voorstellend een lezende oude man 4xø11,5cm.
Schildpaddoos 18e-19e eeuw, creme gelakt met een handgeschilderde voorstelling van een dame met boog 3xø8cm. Cond.: G
Ronde gelakte dekseldoos 20e eeuw met gelithografeerde voorstelling op het deksel 4xø12cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse boulle brievenkist met schildpad inleg ca. 1870. Boulle en schildpad compleet. Geheel in goede originele staat 14x24x18cm.
Lakdoos 19e eeuw met handbeschilderd portret voorstellend een Oosterse man 2x8x5,5cm. Cond.: G
Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G
Oude sieraden/speeldoos midden 20e eeuw, modello Brevettato premilex Switzerland. Met inlegwerk, in goede werkende staat, minimale fineerschade 21x18x12cm.
Notenhouten Biedermeier 19e eeuwse theestoof. Tweekleurig met getorste spijlen en messing binnenbak. In zeer goede originele staat.
Antiek brons bewerkt (rondom met figuren) doosje. Twee pootjes opnieuw aangezet, verder in goede originele staat 5,5x7x4,5cm.
Zwaar messing haardscherm 20e eeuw met 5 klapbare schermen 46x200cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse messing aker met hengsel en deksel in zeer goede originele staat 25x40x38cm.
Prachtige 19e eeuwse doofpot van messing met koper in zeer goede originele staat 38x26cm.
IJzeren kookpot 19e eeuw, 1x grote zeef met lange steel 19e eeuw en koperen beddekruik in goede staat 25xø25cm. en 11x32x22cm.
Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kopergeslagen haardscherm 70x46x15cm. en 1x koperen aker 36xø39cm. Cond.: G
Leuke vooroorlogse Etna kachel Nr. 933. Originele kleur met goede originele onderplaat in zeer goede staat 63x63x63cm.
Twee grote koperen hengsel-houtbakken ca. 1800 in goede originele staat 28xø45cm. en 32xø45cm.
Twee vuurbokken met 3-delige haardset bestaand uit pook, tang, schep. met messing handgrepen. 19e eeuw, 32-67cm. Cond.: G
Twee oude smeedijzeren halen 18e-19e eeuw in goede originele staat 84-87cm.
Twee 4-lichts kaarskandelaars met figuren ca. 1870 van compositie metaal. Bij 1 is de voet gescheurd Cond.: R-G
Grote bronzen bewerkte empire kaarskandelaar ca. 1820 (licht scheef), in goede originele staat.
Bronzen 17e eeuwse kaarskandelaar in goede staat, onder gerestaureerd 22xø10,5cm. Cond.: G
Grote messing kerk-kandelaar ca. 1880 in Gothische stijl. 58cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-kantige voet. In goede originele staat 16-20cm.
Mooie 19e eeuwse messing kerkelijke neogothische kandelaar, vernikkeld, in goede originele staat 52cm.
Zware bronzen kaarskandelaar 18e-19e eeuw met leeuw als voet, in goede originele staat 31cm.
Twee bronzen historisme piano-kaarskandelaars ca. 1880 in goede originele staat 22cm. Cond.: G
Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.
Twee oude messing kaarskandelaars in barok-stijl, 2e helft 20e eeuw 26x23x23cm. Cond.: G
Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-kantige voet in goede originele staat 20cm.
Miskelk 19e eeuw met Gothische bewerking rondom (ijzer), 3 applicaties zijn weg 25xø12cm. Cond.: R
Grote antieke koperen koeienbel met lederen riem ca. 1900 (of ouder) in goede originele staat 58x22x10cm.
Oude koperen lamp met Tiffany-stijl kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 48cm.
Schildpad sigarenkoker 19e eeuw. Krimpnaad van 4cm., verder in goede originele staat 12x7x2cm.
Twee Art Deco boekensteunen ca. 1925 voorstellend een goudfazant op marmeren voet, compositie metaal 12x12x8cm. Cond.: G
Kleine Tiffany stijl tafellamp met compositie metalen voet. Bronskleurig 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 36xø21cm.
Twee Art Deco taartschalen ca. 1920; 1x keramiek met nikkelen omranding (Duitsland) en 1x compleet nikkel ø30cm. (bij 1 missen de handgrepen) Cond.: R-G
Oude messing hanglamp 20e eeuw in Hollandse barokstijl, in zeer goede staat 50xø54cm.
Drie oude prenten naar oud voorbeeld in Jugendstil stijl, Theater 30x20cm. Cond.: G
Oude verlichte Art Deco globe ca. 1930 met mahoniehouten voet en vernikkelde houder. Globe Terrestre, Dresse par J. Forrest Geographe Girard et Barriere Editeurs Rue de Buci Paris 46xø22cm. In goede o...
Oude gipsen wandconsole 2e helft 20e eeuw met bronskleurige patina (rococo stijl) in goede staat 28x19x23cm.
Art Deco stijl bureaulamp met messing voet en groenglazen kap in zeer goede staat 31x27x16cm.
Wortelnoten fineer 19e eeuwse kist met koperen beslag en origineel slot. In zeer goede staat 14x19x10cm.
Kavel van 9 Hummel(stijl) prenten in lijst, ook twee-dimensionaal 9-30cm. Cond.: G
Houten speeldoos ca. 1900 met keramieken tegel en Oosterse voorstelling. Tegel gebarsten 28x27x6cm. Cond.: R
Oude kristallen 6-lichts zakkroonluchter met messing bewerkt 20e eeuw, mist een paar stukjes glas L. 50-90cm. Cond.: R
Oude kristallen hanglamp 6-lichts met messing 20e eeuw 47xø58cm. Cond.: R
Prachtige decoratieve bronzen vergulde tafellamp 1e helft 20e eeuw. Voorstellend een putti in een boom. Met bewerkte voet in zeer goede staat 44cm.
Twee grote 19e eeuwse Louis Seize stijl bronzen wandkandelaars, gemerkt F en S 37. in goede originele staat 54x26x18cm.
Drie-delig tinnen moccaservies, bewerkt 1e helft 20e eeuw 7-22cm. Cond.: R
Negen glashangertjes, o.a. een hart, muis, hoefijzer, zwaan, paddestoel en lieveheersbeestje.
Antiek 7-delige ivoren scheerset, gemerkt R. Hovencen & Son City Road. In originele foudraal en in goede originele staat
Zeldzame vergulde 7-delige scheerset, bestaande uit 7 scheermessen. Dovo Solingen Germnay ca. 1900. In origineel etui en in goede originele staat 18x11x2cm.
Zeldzame 19e eeuwse ivoren met zilver? scheerset. 9-Delig in mahoniehouten kist met spiegel. In goede originele staat
Vijf oude kinderboeken; 1x Pinocchio Walt Disney met plaatjes ingeplakt 50-er jaren. 1x Sneeuwwitje Walt Disney met plaatjes ingeplakt 50-er jaren, 1x Bambi Walt Disney 50-er jaren met plaatjes ingepl...
Prachtige Solingen bestekcassette met plated en verguld bestek in goede staat. Inclusief certificaat 8x45x32cm. Cond.: G
Oud bronzen sluitgewicht met 9 gewichten. Voorstelling van paard en olifanten op deksel 20e eeuw 14xø12cm. Cond.: G
Antieke concentratiebel (H. misbel) met 4 bellen 19e eeuw, in goede originele staat 13x18x18cm.
Prachtige 18e eeuwse Hollandse bijbel door Pieter Keur te Dordrecht en Amsterdam anno 1776. Met origineel lederen band en bronzen beslag (met gravures) 36x12x25cm. Cond.: G
Bijzondere verameling (22 delen) Charles Dickens boeken ca. 1900 met Jugendstil kaften met houtgravures en Nederlandse teksten; Dombey en Zoon (8e druk), Kerkvertellingen (7e druk), Onze wederzijdse ...
Hollandse bijbel, prachtuitgave voor alle standen van al de kanonyke boeken van het oude en nieuwe testament. Met veertig staalplaten van Nederlandse gravures (40 gravures) 7x21x29cm. Cond.: R-G
Grote Engelse antieke "Holy Bible with illustrations, The Self interpreting family bible, illustrated cointaining the olds en New testaments, Rev. John Brown. J.G. Murdoch 41. Castle Street Holborn Lo...
Dertien boeken, Heines Sämmtliche Werke Hoffmann en campe 1885. In goede originele staat
Vijf antieke boeken; 1x Bijbel 1777 Dordrecht (Cond.: R), 1x restbijbel (Cond.: M), 1x Brieven stichtelijke overdenkingen (Cond.: R), 1x Theron en Aspasio 1759 , Pieter Meijer (Cond.: R), 1x de voorre...
Hollandse bijbel met schildpad en zilveren sloten. Lessen en evangeliën door M.A. van Steenwijk 17x11x4cm. Cond.: G
Religieus boek anno 1659, renaissance Approbatio A.R.P.T. Petri Mertyris STP Regentia Studii Generalis Pragensic. Band zwaar beschadigd, boek is waarschijnlijk compleet 21x7x17cm. Cond.: R
Reproductie van een 18e eeuwse bekende bijbel. met 261 platen, door Hoet, Houbraken en Picart. Nieuwprijs was FL. 700,-. In zeer goede staat 10x30x44cm.
Boek over Frans Masereel met houtsnede door Roger Avermaete. In zeer goede staat 30x34cm.
Oude Jydsk telefoon 1e helft 20e eeuw van metaal en baceliet, in goede originele staat 34x25x12cm.
Vier antieke levensmiddelen-blikken; 2x Jugendstil Suiker en Koffie met bloemen in zweepslagmotief van Delft (Koog a.d. Zaan), 1x met molendecor en 1x met vossenjacht ca. 12-17cm. Cond.: R
Oude decoratieve koetslantaarn 20e eeuw van messing met bronzen adelaar 90cm. Cond.: G
Oude messing inktpot met engel en eikenblad. met kristallen reservoir 20e eeuw, in goede originele staat 10x16x11cm.
Vroege terracotta bewerkte steen 18e eeuw of ouder, bewerkt met medaillons en bloemen 5,5x14x9cm. Cond.: G
Groot kavel diverse koperen miniaturen 19e eeuw en later o.a; ketels, stoofjes, spinnewiel, kandelaars, Jugendstil bureauset, vaasjes, vijzel, steelpan, doofpot, schenkkannetje, blakertjes, pijphouder...
Oude 6-delige Perzisch bronzen bureauset ca. 1930, bestaande uit een presenteerschaal, inktpot, pennenbak, briefopener, asbak. Fijn uitgewerkt met figurendecor. In goede originele staat 6-27cm.
Twee delen horeca-plated, 1 geëmailleerde waterketel 1e helft 20e eeuw en 1 antieke koffiemolen 9-20cm. Cond.: G
Berliner Eisen schilmes 1e helft 19e eeuw, bewerkt met floraal decor 16x2,8x1cm.
Religieus 19e eeuws borduurwerk met originele lijst in goede staat 60x76cm. Cond.: G
Delftsblauwe vaas Regina en 1 plated tablet met bewerkte omranding 20e eeuw 12xø13cm. en ø30cm. Cond.: G
Massief kersenhouten opbergdoos ca. 1900, handgepatineerd (Biedermeier stijl) 10x21x29cm. Cond.: G
Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse Engelse barometer met tinnen wijzerplaat en (Pallisander?) fineer. In zeer goede originele staat 93x28x6cm. Cond.: G
Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten bakbarometer door H.H. Fraenkel te Groningen en Amsterdam 125cm. Cond.: G