Kristallen karaffenset, facetgeslepen met daarbij 12 glazen ca. 1900. Hoort allemaal bij elkaar, in goede staat 9-33cm.
Grote glazen bol, gesigneerd Oudehorn W. heeren, bol glas met rookeffect en luchtbellen 2e helft 20e eeuw ø11cm. Cond.: G
Drie delen opaline glas ca. 1870; 2x handbeschilderde vaasjes met bloemendecor (1 rand gelijmd) 11xø6cm. en 1x sierschotel met portret (2 chips) 3xø19,5cm. Cond.: R
Aparte oude glazen karaf 1e helft 20e eeuw, gemaakt van transparant/wit/blauw en zwart glas, in goede staat 22xø13cm. Cond.: G
Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas, 1x roomstelletje en 2x waxinelichtjes gemerkt Thomas 4-32cm. Cond.: G
Vijf delen oud kristal o.a; 1 setje ruitkristallen onderzetters (chips), 1 kandelaar, 2 schalen en 1 setje bestekafleggers 7-22cm. Cond.: R-G
Geslepen kristallen karaf met daarbij behorend 6 geslepen kristallen glazen met bloemendecor 15-37cm. Cond.: G
Grote mondgeblazen langwerpige glazen schaal 60-er jaren bruin/geel 11x36x18cm. Cond.: G
Drie glazen bollen,(presse-papier) gesigneerd , 2e helft 20e eeuw; 1x met blauw, gesigneerd Selfkirk glass studio maritime 48/500 1983, 1x klein met luchtbellen, gemerkt 40 met lauwertakken en 1x groo...
Twee delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x grote bewerkte schaal op hoge voet 25xø32cm. en 1x tafelschaal op hoge voet met gouddecor 26xø17cm. Cond.: G
Drie delen Swarovski kristallen figuren; 2x pandaberen en 1x kip 3-4,5cm. Cond.: G
Drie delen swarovski kristal; 1x dekseldoos, 1x make up doos en 1x hanger 8-11cm. Cond.: G
Drie oude cognacglazen en karaf 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G
Drie kristallen karaffen 19e eeuw met slijpsel (1 stop heeft chip) 28-30cm. Cond.: R-G
Twee delen Swarovski kristal; 1x SCS met zwaan facetgeslepen en 1x slakkenhuis 3,5-4cm. Cond.: G
Drie-delige groen opaline glazen kaststel ca. 1890 met handbeschilderd bloemendecor (dekselpotje gelijmd) 33xø13cm. en 23xø11cm. Cond.: R-G
Drie-delig Royal Leerdam drinkset in zeer goede staat 7,5x21cm. Cond.: G
Kavel divers geslepen kristal 20e eeuw; 1x dekselschaal groot, 1x schaal, 1x lepelvaasje, 1x bonbonschaal, 1x wijndecanter 8-23cm.
Twee oude kristallen parfumflacons ca. 1930 in goede originele staat 11cm.
Kleine Duitse glazen pul met tinnen deksel en witglazen voorstelling van jongen met tak ca. 1880, 11x8xø6cm.
Drie antieke opaline glazen vazen, kaststel, met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, in goede originele staat 23-35cm.
Kavel met 17 groene glazen o.a; roemers 20e eeuw 13-18cm. Cond.: G
Handbeschilderde glazen vaas met vuurtoren, kustplaatsen en figuur ca. 1900. minimale chip bovenrand 33x10cm. Cond.: R