Jade armband, verguld. Ronde armband gemaakt uit jade met in het midden een scharnier en een bakslot met veiligheid. Om het jade zit een bewerking met verguld metaal en gravures. ø 54 mm.
Collier, zilver 925/000, ovaal jasseron met hanger met robijn. De grote ovale hanger, 40x 23 mm, heeft in het midden een grote plat gefacetteerde robijn met daaromheen een rand met kleine cabouchon ge...
Hanger Labradoriet en speld met bloem, GG, 585/000. Hanger met grote ovale Labradoriet met mooie kleuren, 26x18mm, gezet in een gladomzetting. Dasspeld, GG, 585/000, met bloem gezet met syntetisch spi...
Klemband, zilver, 835/000. Armband bestaande uit 2 delen welke in elkaar scharnieren en zo geklemd worden om de pols. ca 60 gr. ø 56 mm.
Hanger,zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Paars geemailleerd model, 25 mm, gevat in Goudkleurige rand met zirconia's en parel. Aan de voorzijde zit een groene kikker.
Drie Hollands zilveren servetbanden en twee Hollands zilveren vingerdoekringen, 835/000, ca. 139gr., Cond.:U
Vijf snoeren: 1x lapis lazuli (ø 8 mm) lengte 50 cm, 1x amethist (ø 9mm) lengte 80 cm, 1x turkooisbrokje verlopend ( 10-15mm) lengte 60 cm, 1x barnsteen ovaal verlopend (ø 15-18 mm) lengte 50 cm en 1x...
Broche, zilver, lang hangend en zilveren ketting met zilveren onderscheiding. De broche heeft een munt in het midden met versiering er omheen. Het geheel is bevestigd een een soort filigrain bloem met...
Hanger, GG, 585/000, met Jade. Een ovale bewerkte rand met in het midden een loshangende ovaal geslepen jade, 10,3x7,6mm. ca 1,7 gr.
Choker, zilver 925/000, met diamanten. Een Gourmetcollier met een bewerkt middenstuk bezet met diverse diamanten. totaal ca 0.33 crt P/W Lengte 47,5 cm. ca 17 gr.
Armband zilver, 835/000. De armband bestaat uit langwerpige gourmetschakels, ø 15 mm. Lengte 21 cm. ca 29,55 gr.
Hanger,zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Rood/geel geëmailleerd model, 20 mm, met aan de onderzijde een half ronde barnsteen. De bovenzijde is met banen emaille en diverse zirconia...
Broche/hanger,zilver 925/000, rond model met Turkoois. Grote ronde broche, ø 56 mm, met turkoois in het midden met lijntjes zilverbewerking. In de turkoois zit een bewerkte rand en onderaan het geheel...
Lot met 7 onedele horlogekettingen. Diverse modellen; o.a. met Gourmetschakels, fantasieschakels en een schild met afbeelding.
Horlogekettingen, zilver en zilveren fantasiehanger met bol. Een horlogeketting, zilver, 835/000, met Gorumetschakel en onedele hanger van een boot. Een horlogeketting, zilver, 800/000, met een biesma...
Vergulde ei-hanger, Faberge stijl, met bewerking met zwart en rood emaille versierd met goudkleurige Franse lelies.
Antieke Hollandse zilveren beugeltas 835/000 Jaarletter: T: 1878, MT.: Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 11.5 cm. Cond.:U
Ring, zilver-verguld, met Robijn en Smaragd. In het midden van de ring zit een rond gefacetteerde Robijn met mooie zichtbare groeilijnen, ø 12 mm. Aan de zijkanten van de Robijn zitten 2x 2 kleine Sma...
Hanger, zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Zwart met groen geëmailleerd ei met zilveren versieringen. Aan de voorzijde een afbeelding van een adelaar en aan de achterzijde een afbee...
Hanger,zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Zwart geëmailleerd model, 23 mm, met aan de onderzijde een bloem met een parel. Op het ei zitten bewerkingen met zirconia's.
Toermalijn, 2 ovale gefacetteerde stenen, hard roze. ø 7x5,5 mm. Samen ca 1,98 crt
Hanger GG, 585/000, met grote ovale synthetische Aquamarijn, 2,5x1,7cm, ca 5,7 gr.
Broche GG, 585/000. Antieke ovale broche bewerkt met haar, 25x18mm. ca 1880.
Twee zilveren dames zakhorloges, ca ø 28 mm. Beiden met bewerkte achterzijden. 1 met Romeinse cijfers en 1 met Arabische cijfers
Lot diverse sieraden: o.a. 3 broches en 2 paar zilveren oorsieraden. 3 broches, een libelle met simili, een geemailleerde patrijsvogel en een fanatasiemodel met rozekwarts/granaat en parels. 2 paar z...
Staafbroche, GG, 585/000. met in het midden een baquette geslepen zirconia. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. Lengte 58 mm. ca 2,4 gr.
Ring, zilver 925/000 met Tanzaniet. een ring met opengewerkte bovenzijde met zirkonia's en in het midden een ovaal gefacetteerde Tanzaniet, 10x8mm. ø 53/54. ca 4,4 gr. De ring is gerhodineerd.
Lot zilveren sieraden. O.a. 3 muntranden hangers met nikkelen guldens, muntbroche, div. colliers, ring div. oorknoppen, broche "trachtenschmuck" en 2 mechanische dameshorloges.
Streekoorknoppen, GG, 585/000, ovaal model met filigrain 14x11mm.ca 1.95 gr.
Lot met 6 zilveren broches o.a staafmodel met opaal, filigrainbloem, abstracte ronde broche.
Ring zilver, 925/000, met bijzondere maansteen. De grote ovale bewerkte maansteen, 20x18mm, is omgeven met aan weerszijden 6 blauw topazen. ø 56/57. ca 8,6 gr. De ring is gerhodineerd.
Tanzaniet, ovale cabouchon geslepen steen, ø 10x7,5mm. ca 3,03 crt. De steen heeft bijzondere insluitsels.
Verlopend 2 rijig Rijnkiezel collier, ø 6-11mm, met zilveren sluiting. Lengte 43 cm.
Ketting, zilver 925/000, met sterhanger met diamanten. Aan het fijne ankercollier hangt een sterhangertje bezet met kleine diamantjes, ca 0,36 crt, ø 13 mm. Lengte 46 cm
Toermalijn, donkeroze, ovaal gefacetteerd geslepen. ø 8,2x6,1mm. ca 1,76 crt
Zilveren ring, 925/000, met diverse edelstenen. Een brede ring, 12,5 mm met opgewerkte bovenzijde met daarin diverse edelstenen in diverse kleuren en vormen. De zijkant is mooi ajour bewerkt. ø 54.
Vier zakhorloges, alles met Romeinse cijfers en 3 met centrale secondewijzer.
Hanger, zilver/verguld, aan double collier. Rond vergulde hanger, 28 mm, voorzien van een jadeschijf met verguld middenstuk met chinees karakter aan een double gourmetcollier. Lengte ca 50 cm.
Filigrain collier, zilver, bestaande uit filigraintonnetjes, 10 mm. Lengte 40 cm. ca 20,9 gr.
Malachietkralen, 3 snoeren. 1x 55 cm, kraal 6-7,5mm, 1x 55 cm, kraal 5-9mm, 1x 55 cm, kraal 6,5-8,5cm.
Beugeltasje, plated met 4 losse onedele tasjes, waarvan een voorzien van franjes. Alles in goede staat.
Lot: verlopendsnoer met gitten, 2 paar oorstekers, double jasseroncollier, zwart kunststof horlogeketting, en 2 double broches met zwarte oosterse bewerking, in de vorm van een waaier en een vlinder.
Broches, 3x goudkleurig met kleur. Ovaal model met paarse steen 30x24mm, bloemtakje met groen blad en 2 paarse bloemen en een model met gekleurde rozentak.
Lot diversen o.a. dubbel rij parelcollier, broche zwarte steen, zilveren choker met markesiet, zilveren ring en zilveren oorknopjes