Grote 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaas met goud- en bloemendecor 6-kantig. In goede originele staat 32x15x14cm.
Imari porseleinen 18e eeuws trekpotje (handvat gelijmd en rand beschadigd, dekseltop gelijmd). Met floraal en gouddecor 10x14,5xø8,8cm. Cond.: M
Vijf Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kop & schotels met bloemen- en gouddecor. 1 Kopje met haarlijn, 1 kopje goed, 1 schotel met haarlijn, 2 schotels goed Cond.: R-G
Duits porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt met een K en kroon daarboven. Voorstellend een romantisch paar in18e eeuwse kledendracht met luit en fluit, in goede staat 17x18x11,5cm.
Drie oude Chinees porseleinen schotels ca. 1900 (gemerkt) met figuur- en vlinderdecor in goede staat ø22,6cm.
Chinese jade geisha ca. 1900. Paar witte stootvlekken, sokkel chip af. Verder in goede originele staat 23cm.
Zes 19e eeuwse porseleinen kop&schotels empire en biedermeier ca. 1820-1830; 1x met handbeschilderd landschapsdecor "Vue des Voges". (Goud iets sleets) 9-10cm. Cond.: R-G
Oude keramieken Pierrot 1e helft 20e eeuw (Tsjechoslowakije) in goede originele staat (bakscheur bodem) 28x18x14cm.
Twee Chinees porseleinen borden ca. 1900 met paardenspan, figuren in landschap en gouddecor (gemerkt) ø21,5cm. Cond.: G
Zeven delen 19e eeuws beschilderd Chinees porselein; 1x bloempot met figurendecor (chip), 1x schaaltje met geisha en hert (chip), 2x zalf-dekseldoosje (geisha/vogel), 1x rijstkom met tekst en man, 1x ...
Groot kavel divers porselein met Zwiebelmusterdecor o.a; Mitterteich, Hutschenreuther etc. Bevat dekselpotten, kannen, kopjes etc.
Drie 18e eeuwse Delfts keramieken schotels; 1x met bloemvaas en vogel (minimale randschade), 1x fruitschaal (scheur en chip), 1x landschapsdecor (scheur en randschade) ø30,5-ø35cm. Cond.: R
Twee grote oude keramieken wandborden ca. 1930 door Georg Schmider Zell am Hammersbach. Blad- en auerhaandecor (polychroom) in goede originele staat ø34cm.
Drie delen oud porselein 1e helft 20e eeuw; 1x opengewerkte jardiniere met rozen- en landschapsdecor 14x37x17cm., 1x kobaltkleurig porseleinen vaasje met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 1e helft...
Twee 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met geisha, bloemen en paradijsvogeldecor. 1 Vaas met gelijmde bovenrand, 1 vaas goed 30,5xø14cm. Cond.: R-G
Vier oude jade Chinese hangers met diverse motieven in goede staat ø6,3-ø6,7cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje 18e eeuw (deksel van latere datum), binnenrand met chip 10x16xø9cm. Cond.: R
Twee grote 18e eeuwse Chinese gemberpotten met landschapsdecor in goede originele staat 15xø15cm. en 17xø16cm.
Drie Chinees porselein kommen op hoge voet 20e eeuw; 2x drakendecor, gesigneerd 8,5xø8cm. en 1x floraal decor, gesigneerd 8xø8,7cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met deksel (2 chips binnenrand gemberpot, verder in goede staat). Met floraal decor 25xø21cm.
Vier Chinees porseleinen kommen 19e eeuw, gemerkt met floraal decor; 1 kleine kom heeft oude haarlijn 11,5xø14cm. Cond.: G
Elf delen 18e/19e eeuw Chinees porselein; 4 schotels en 7 kopjes, minimale randschades Cond.: R-G
Twee empire-biedermeier porseleinen siervazen met landschap-, figuren- en gouddecor (goud iets versleten). Verder in goede originele staat 14xø9cm. en 19xø10cm. Cond.: R-G
Grote porseleinen siervaas, Royal Copenhagen. Gemerkt en genummerd 1965/137. Wilde zwanen vliegend over landschap, H.: 32,5cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen giraffe van Ravelli 20e eeuw in goede staat 14cm.
Oud keramieken presenteertablet, Italiaanse barokstijl (is kapot geweest en gerestaureerd, gekramd) met bijbelse voorstelling 78x51cm. Cond.: M
Duitse steengoed 17e-18e eeuwse kruik met grijs-bruin glazuur. Handvat gelijmd, haarscheur en chip 23xø13cm. Cond.: R
Duits porseleinen Volkstedt figuur, voorstellend "Der Alte Fritz" (stok mist), beschadigd 29x22x15cm. Cond.: M
Oude porseleinen spiegel 20e eeuw met bloemdecor in goede staat 49x41cm.
Vier Chinees porseleinen kommen ca. 1900 met figuren in landschapsdecor. minimale chips 5,5xø11,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse dekselpot (Yang Cheng) met bloemendecor. Haarscheur en randschade 15xø11cm.
Societe Ceramique Maastricht 10-delig Tea Drinker servies bestaande uit; kan (chip deksel), suikerpot en 4 kop&schotels 7-13cm. Cond.: R-G
Drie delen oud porselein; 1x porseleinen kaketoe Duitsland, gemerkt N met een kroon (Thuringen) 2 chips, 1x vrouw met vogelkooitje (bloem af) 19e eeuw Nr. 469 en 1x jardiniere ca. 1880 met goud- en bl...
Porseleinen 19e eeuwse Biedermeier empire vaas met prachtig handbeschilderd figuren- en landschapsdecor. Vermoedelijk Italië ca. 1820 (goud sleets) 20xø15cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemendecor in goede originele staat ø21cm.
Grote oude Duitse Rosenthal porseleinen dekselvaas 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Erhard Meyer (barst in couperand) 44cm. Cond.: R
Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x18x9cm.
Vier oude Engelse Staffordshire porseleinen honden 1e helft 20e eeuw; 2x klein met mand en 2x groot (Nr. 3915). In goede originele staat 10-26cm.
Prachtig 22-delig theeservies in Weense stijl 20e eeuw, gemerkt Zevator Bohemia Made in Germnay met decor van figuren en goud. 6-20cm. Cond.: G
Terracotta figuur, voorstellend een vrouw in gewaad met boek (19e eeuw of ouder) 14,5cm. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp. Voorstellend een meisje met geitje bij een boom, 1972 - 1979, Nr. 228 (Freunde) in goede originele staat 36cm.
Zes oude Goebel (Hummel) jaarborden 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, in goede staat ø19,4cm.
Zes oude Goebel (Hummel) jaarborden 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976 en 1977 in goede staat ø19,4cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse Familie Roze trekpot met haan en bloemendecor. Haarlijnen, chip dekselrand en stukje bij tuit af 11x13xø8,5cm. Cond.: R
Grote keramieken kunstenaars-schaal, gemerkt "Denk Keramische Werkstatte Coburg" 20e eeuw, in goede originele staat ø46cm.
Oude Chinees porseleinen vaas met figuren in tuindecor 20e eeuw in goede staat (gemerkt) 28xø12cm.
Twee Chinees porseleinen borden 18e eeuw met bloemen en vazen decor (minimale randschade) ø23,5cm. Cond.: R-G
Chinese boedha gemaakt van (jade?) 20e eeuw in goede staat 26,5x13,5x7cm.