Oude Hollandse Sallandse klok met maanstand, gemerkt Telma 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x22x17cm.
Grote oude Zaanse klok met mahonie kast en bronzen ornamenten. In goede staat met atlas 2e helft 20e eeuw 64x26x16cm.
Oude eikenhouten BimBam regelateur met geslepen glas. gemerkt Junghans met 4 gongstaven 75x35x17cm. Cond.: G
Eikenhouten Bim Bam wandregelateur ca. 1920 in goede originele staat 65cm.