Grote antieke tinnen wandschotel met portret van B. v. Meer 1882. Verso gesigneerd Gebr. Arens Fect Nijmegen 1906, ø40cm. Cond.: G
Moderne bronskleurige bureaulamp in Art Deco stijl 21e eeuw in goede staat 43x27x20cm. Cond.: G
Oosterse vogelkooi gemaakt van rood draad 20e eeuw met daarin imitatie-zangvogels 49x62x34cm. Cond.: G
Prachtige aparte antieke Remington Paragon typemachine in goede originele staat 28x38x37cm.
Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G
Groot kavel diverse WO II, onder andere foto's, plattegronden en landkaarten
Drie oude Oosterse dolken; 2x lang met bewerkte heft en schede (beschadigd) en 1x met benen heft 48x67cm. Cond.: R
Prachtige oude zwart geëmailleerde Brown H1 trechterluidspreker ca. 1920-1930 in goede originele staat 53x31x29cm.