Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, landschap met watermolen 40x50cm. Cond.: G
J. van Leeuwen? ca. 1930, olieverf op linnen, Hollandse zeilboten bij zeedijk 40x50cm. Cond.: R
A. Torringa ca. 1930, olieverf op linnen, heidegezicht met dorp 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, figuren bij een Fachwerk huis 12x10cm. Cond.: G
R. Zeeman 1936, olieverf op linnen, landschap met meer en zeilboot 60x40cm. Cond.: G
Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.
Zeven antieke tinnen maten 19e eeuw in goede originele staat 5-20cm.
Zilveren drie-lichts tafelkandelaar, twee armig op ronde voet, versierd met lotuskelkmotief en rondom met Kyma motief, 800/000, ca. 476 gr., voet ø11cm., br. 32cm.,h.17cm., Cond.:U
Zilveren 800/000 tasbeugel met petit-point tas. Begin 1900, oud belastingstempel "V"Buitenlandse werken. Beugelbreedte 18cm. Cond.:U
Art-deco plated tafelstuk met geslepen glazen vakverdeling, openwerkt tablet. Geheel uitneembaar. 13x21cm., Cond.:U
Lot zilver, bestaande uit een soort rammelaar met plaatjes en een 3 delig naaigarnituur. ca 66 gr.
Onduidelijk gesigneerd 60-er jaren, olieverf op linnene, meisje met hond 45x38cm. Cond.: G
J. Singa (Bali), olieverf op paneel, Balinese vrouw 22,5x18,5cm. Cond.: G
Roel Frankot ( 1911 - 1986), olieverf op linnen, Amsterdam Nightwalk 1965 abstracte compositie 90x80cm. Cond.: G
Ring, GG/WG 585/000 met Briljant. Ring GG band, uitlopend met in het midden een wat bredere WG gladomzetting waar een briljant in zit van 0.28 crt SI. ca 4.0 gr, ø 55.
Choker GG 585/000. Het breed verlopend middenstuk is bewerkt geruwd goud met een briljant geslepen diamant van 0.05 SI/W, Finse stijl. Aan het brede middenstuk zit een vierkant geschakeld fijn collier...
Chique zilveren poederdoos met goud opgelegde stier, voorstellende toreador in arena., 835/000. Buitenlandse makelij. 7.5x7.5cm.
Indonesische School ca. 1950 (Suratin), aquarel op papier, Indonesisch havengezicht 26x24cm. Cond.: G
H. Oberhäuser ca. 1950, olieverf op linnen, portret Elizabeth Taylor 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met Malle Jan en boer 24x30cm. Cond.: G
Twee grote zilveren kaars kandelaren, vermoedelijk 18e eeuw, gemerkt met 13 (zolotnik ?) voet mooi rondom bewerkt in barok stijl. 33.5x13.5x13.5cm., voeten zijn gevuld. Cond.:G
Antieke Hollandse bijbel met Hollands zilveren beslag en sloten en jasseron draagketting, 835/000, begin 1800 MT.: Joh.Rooth, Amsterdam. 12x17x5.5cm., Cond.:U
Fraaie zilveren koektrommel op vier pootjes met scharnierende deksel voorzien van gravures en florale motieven. De doos is rechthoekig gecontourneerd. 925/000. 15x12x10 cm., Ca. 655gr., Cond.:U
Choker WG 585/000 met briljant. Venetiaans collier met in het midden een maantje pave bezet met briljanten. aan de rand van de maan zitten 7 briljanten verlopend in grootte, ø 2,5-3,5mm, van een mooie...