Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

19. Januariveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 3. Januar 2014 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ongesigneerd, watermolen
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, landschap met watermolen 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, zeegezicht
Ergebnis: 65 EUR

J. van Leeuwen? ca. 1930, olieverf op linnen, Hollandse zeilboten bij zeedijk 40x50cm. Cond.: R

Schilderij, Torringa
Startpreis 100 EUR

A. Torringa ca. 1930, olieverf op linnen, heidegezicht met dorp 40x60cm. Cond.: G

Klein schilderijtje ca. 1900
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, figuren bij een Fachwerk huis 12x10cm. Cond.: G

Schilderij, R. Zeeman
Startpreis 80 EUR

R. Zeeman 1936, olieverf op linnen, landschap met meer en zeilboot 60x40cm. Cond.: G

2 Tinnen schenkkannen
Ergebnis: 50 EUR

Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.

Tinnen matenset
Startpreis 40 EUR

Zeven antieke tinnen maten 19e eeuw in goede originele staat 5-20cm.

Zilveren kandelaar
Startpreis 375 EUR

Zilveren drie-lichts tafelkandelaar, twee armig op ronde voet, versierd met lotuskelkmotief en rondom met Kyma motief, 800/000, ca. 476 gr., voet ø11cm., br. 32cm.,h.17cm., Cond.:U

Beugeltas
Startpreis 60 EUR

Zilveren 800/000 tasbeugel met petit-point tas. Begin 1900, oud belastingstempel "V"Buitenlandse werken. Beugelbreedte 18cm. Cond.:U

Plated tafelstuk
Startpreis 30 EUR

Art-deco plated tafelstuk met geslepen glazen vakverdeling, openwerkt tablet. Geheel uitneembaar. 13x21cm., Cond.:U

Lot zilver
Ergebnis: 50 EUR

Lot zilver, bestaande uit een soort rammelaar met plaatjes en een 3 delig naaigarnituur. ca 66 gr.

Onbekend meisje
Ergebnis: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 60-er jaren, olieverf op linnene, meisje met hond 45x38cm. Cond.: G

Balinese vrouw
Startpreis 250 EUR

J. Singa (Bali), olieverf op paneel, Balinese vrouw 22,5x18,5cm. Cond.: G

Schilderij, Frankof
Ergebnis: 390 EUR

Roel Frankot ( 1911 - 1986), olieverf op linnen, Amsterdam Nightwalk 1965 abstracte compositie 90x80cm. Cond.: G

Ring briljant GG
Startpreis 300 EUR

Ring, GG/WG 585/000 met Briljant. Ring GG band, uitlopend met in het midden een wat bredere WG gladomzetting waar een briljant in zit van 0.28 crt SI. ca 4.0 gr, ø 55.

Choker GG, Finse stijl
Startpreis 600 EUR

Choker GG 585/000. Het breed verlopend middenstuk is bewerkt geruwd goud met een briljant geslepen diamant van 0.05 SI/W, Finse stijl. Aan het brede middenstuk zit een vierkant geschakeld fijn collier...

Zilveren poederdoos
Startpreis 250 EUR

Chique zilveren poederdoos met goud opgelegde stier, voorstellende toreador in arena., 835/000. Buitenlandse makelij. 7.5x7.5cm.

Aquarel, Indonesië
Startpreis 35 EUR

Indonesische School ca. 1950 (Suratin), aquarel op papier, Indonesisch havengezicht 26x24cm. Cond.: G

Schilderij, H. Oberhauser
Startpreis 60 EUR

H. Oberhäuser ca. 1950, olieverf op linnen, portret Elizabeth Taylor 30x40cm. Cond.: G

Onduidelijk gesign., paardespan
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met Malle Jan en boer 24x30cm. Cond.: G

2 Zilveren kandelaren
Startpreis 800 EUR

Twee grote zilveren kaars kandelaren, vermoedelijk 18e eeuw, gemerkt met 13 (zolotnik ?) voet mooi rondom bewerkt in barok stijl. 33.5x13.5x13.5cm., voeten zijn gevuld. Cond.:G

Bijbel 1856, zilv. sloten
Ergebnis: 1.000 EUR

Antieke Hollandse bijbel met Hollands zilveren beslag en sloten en jasseron draagketting, 835/000, begin 1800 MT.: Joh.Rooth, Amsterdam. 12x17x5.5cm., Cond.:U

Koektrommel op pootjes
Startpreis 575 EUR

Fraaie zilveren koektrommel op vier pootjes met scharnierende deksel voorzien van gravures en florale motieven. De doos is rechthoekig gecontourneerd. 925/000. 15x12x10 cm., Ca. 655gr., Cond.:U

Collier WG briljant
Startpreis 1.300 EUR

Choker WG 585/000 met briljant. Venetiaans collier met in het midden een maantje pave bezet met briljanten. aan de rand van de maan zitten 7 briljanten verlopend in grootte, ø 2,5-3,5mm, van een mooie...