Zeer groot Japans gesneden figuur van been, voorstellend een liggende geisha 1e helft 20e eeuw in goede staat 56x44x19cm.
Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen Familie Roze schotels 18e-19e eeuw met gecontourneerde vorm. Decor van goud, figuren en flora, in zeer goede staat 26,5x25cm.
Oude Chinees porseleinen vaas met perzikdecor 20e eeuw, in goede staat. 29x18cm.
Collier, 585/000 jasseronschakels, ø 3,2, massief uitgevoerd.ca 31 gr. Lengte 68 cm
Roel Frankot ( 1911 - 1986), olieverf op linnen, Amsterdam Nightwalk 1965 abstracte compositie 90x80cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in de tinten bruin/creme/rood/blauw in redelijk tot goede staat 176x134cm.
Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele schepen (2 kleine gaatjes van 2mm.), 40x60cm. Cond.: R-G
Map met 8 schilderijen uit begin 19e eeuw met voorstellingen van engelen, putti etc. ca. 1820-1830 (op papier). Stukken van de kaarten af, ca. 38x25cm. Cond.: R
Antieke Hollandse vitrine opzetkast midden 20e eeuw in Louis Quinze stijl. gemaakt van een massief tropische houtsoort. Zijkant met glas en in zeer goede staat (stukje lijst mist) 107x41x214cm.
Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.
Grote Louis Quinze stijl schrijftafel 21e eeuw. Rondom intarsia (ook op blad), bronzen beslag en ornamentuur. In zeer goede staat 84x75x153cm.
Twee prachtige grote 19e eeuwse porseleinen vazen, rondom handbeschilderd met figuren en dieren in een landschap. 1 Vaas heeft een haarscheur in de hals 41,5xø18cm. Cond.: R-G
19eEeuwse Chinees porseleinen fam.Verte schaal met binnenin figuren-en landschapdecor, buitenom. 8xø26.5cm., Cond.:G
Chinees terracotta trekpotje Yixing ca. 1900 met rondom Chinees decor in zeer goede staat 10,5x14,7xø10cm.
Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.
Prachtige Lady Di ring, GG 585/000 met Briljant en Blauw Saffier. Entourage ring met in het midden een ovale donkere gefacetteerde Blauw Saffier, 9x6.5 mm. Om de Blauw Saffier zijn het in het GG 12 Br...
Goud op zilver oorhangers met diamant. Antieke stijl oorhangers met 148 diamanten met oud slijpsel. Lengte 74 mm breedte 18,5 mm. Ca 20 gr.
Horloge GG, 585/000 eterna. Dameshorloge, rondmodel, 24,2 mm, met strakke verlopende band. ca 31 gr. Lengte 17 cm. Mechanisch
Groot oud Louis Seize stijl schrijfbureau ca. 1960 met bruin schrijfleer an mahoniehout fineer (bandintarsia). Bevat 2 deurtjes, 1 lade en 2 uittrekbladen 75x79x100cm. Cond.: R-G
Antieke grove coctailring, GG 585/000 met diverse edelstenen. Ring met ovale kop, 24x20mm, waarin diverse edelstenen zitten, smaragd, citrien, granaat, topaas, aquamarijn. De stenen hebben diverse for...
Ring, GG 750/000, bol gevlochten. Ring aan de bovenzijde breed en bol met gevlochten open bewerking. ca 11,7 gr ø 53
Laponia collier, zilver 925/000. Model Aranda naar ontwerp van Bjorn Weckstrom, 1977, lengte 90 cm. ca 71,7 gr
J.H. Ronby? 19e eeuw, olieverf op linnen (maroufle), Oosterse haven met figuren 35x56cm. Cond.: G
C. Klijn, olieverf op paneel, Romantisch stadgezicht met vele figuren (zeer gedetailleerd geschilderd) 30x40cm.