Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw met medaillon HL. In zeer goede staat 29xø17cm.
Zeer grote antieke Duitse steengoed baardmankruik 18e eeuw (Nr. 4). bevat oude barst en is verder is goede originele staat 48xø24cm. Cond.: R
Zeldzaam 18e eeuws 8-kantig Chinees porseleinen schotel met floraal- en gouddecor, haarscheur en chips aan rand ø29,2cm. Cond.: R
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met floraal decor en vrucht op het deksel. In zeer goede originele staat
Chinees porseleinen 18e eeuwse schaal met floraal decor, oude restauratie en gekramd 31,5x26cm. Cond.: R
Twee Chinees porseleinen Familie Rose schotels 18e-19e eeuw met floraal decor, beide met oude haarlijn ø22,7cm. en ø23,1cm. Cond.: R
Oosters porseleinen 18e eeuwse vaas met tekst rondom (waarschijnlijk Arabisch) en floraal decor in goede staat 13,5xø7cm.
Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen Familie Roze schotels 18e-19e eeuw met gecontourneerde vorm. Decor van goud, figuren en flora, in zeer goede staat 26,5x25cm.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met geschulpte rand en decor van bloemen, landschap en figuren in coulissen. 3x randschade, 1x goed, 5xø9cm. Cond.: R-G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met vlinder-, bloesemtak, en gouddecor; 2x gaaf, 1x gelijmd, 2x minimale chip, 1x haarscheur met chip ø22,4cm. Cond.: M-R-G
Zeldzaam antieke Chinees porseleinen trekpot met banko earthenware (rondom met Chinese koppen), gemerkt 19e eeuw in goede originele staat 11,5x13,5x10cm.
Grote oude Chinese bewerkte celadonvaas, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw met floraal- en vogeldecor 51,5xø22cm. Cond.: G