Negen antieke koperen ikonen, waarschijnlijk gebruikt als drukplaten (later vastgezet op moderne achterkant) 13-19cm. Cond.: R-G
Oude Emile Galle-stijl lamp met prachtige glazen kap (met bloemen opgewerkt). Gesigneerd Galle 2e helft 20e eeuw met ijzeren voet in goede staat 45xø34cm.
Oude gesigneerde Russische lakdoos met voorstelling van drie krijgers te paard. Handgeschilderd in zeer goede originele staat 14x16x3cm.
Grote oude bisquit porseleinen tafellamp ca. 1910 met putti opgewerkt rondom en compositie metalen figuren 52xø18cm. Cond.: G
Drie antieke Hollandse kerkboeken met lederen band,: Dordrecht 1793, Joh.Enschede &Zn. 1832 en Dordrecht 1802. Ca. 15x7x8cm.
Antieke Franse speeldoos met 2 melodieën, Henry deux ca. 1880, met keramieken tegel en noten omlijsting. Fungerend als piedestal 7x28x28cm., Cond.:G
Twee hoge stalampen 2e helft 20e eeuw met houten voet in goede staat 130cm.
Prachtig 19e eeuws messing haardscherm in waaiervorm. In zeer goede originele staat 61x80x13cm.
Duitse 19e eeuwse spaanhouten hoedendoos (beschildering mogelijk later) in goede staat 20x44x28cm.
Prachtig 18e eeuwse theekist met 3 koperen theebussen van mahonie-fineer met intarsia.(Lichte fineerschade). Dik fineer met origineel slot en beslag. Louis Seize 11x19x11,5cm. Cond.: R-G
Oude gesigneerde Russische lakdoos met voorstelling van liefdespaar. Handgeschilderd in zeer goede originele staat 2e helft 20e eeuw 17x15x3cm.
Roodkoperen wijwatervat 18e-19e eeuw met hengsel in goede originele staat 27xø20cm.
Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G
Mechels handgestoken bordenrek met paardenhoofden en daarbij 6 porseleinen bordjes ca. 1880 met Chinees decor en goudrank in zeer goede staat 82x56x13cm.
Prachtig Jugendstil camee tafellamp (bewerkte schelp), voorstellend 3 dansende dames met bloem, geheel gemonteerd op houten voet 18x11x9cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse houtgestoken speculaasplanken in goede originele staat 55-73cm.
Zeer grote (antieke?) Oosterse kopergeslagen vaas met voorstellingen van figuren, bloemen, medaillons etc. Bestaat uit twee delen (verbinding is los), plated 78xø29cm. Cond.: R-G
Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880, geëlectrificeerd 55x25cm. Cond.: R
Vroeg 19e eeuwse Engelse barometer met tinnen wijzerplaat en (Pallisander?) fineer. In zeer goede originele staat 93x28x6cm. Cond.: G
Groot messing kruisbeeld ca. 1900 (bijzondere uitvoering) in goede staat 55x20x14cm.
Zeldzame antieke schildpad toiletset, 13 delig, in originele cassette ca. 1920, In zeer goede staat. 53x31x7cm.
Oud Indiaas zwaard en 2 Indonesische dolken, 20e eeuw. In goede staat. 39-91 cm.
Twee brons gepatineerde tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø24cm.