Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

19. Januariveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 3. Januar 2014 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, man met pijp
Ergebnis: 60 EUR

A. Künzel ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen (maroufle), visser met tabakspijp 30x40cm. Cond.: G

Ets, Roodenburgh
Ergebnis: 40 EUR

Hendriks E. Roodenburg (1895 - Den Haag), ets op papier, stadsgezicht Utrecht 14x24cm. Cond.: G

Jan Burssens
Ergebnis: 50 EUR

Jan Burssens (1925 Mechelen - 2002), zwarte inkt op papier, fantasie portet 27x35cm. Cond.: G

G.H. Bijlsma ca. 1900
Ergebnis: 130 EUR

G.H. Bijlsma ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met burcht en figuren 30x40cm. Cond.: R-G

Schilderij, bloemstilleven
Ergebnis: 45 EUR

Monogram F.B. ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met viooltjes 36x25cm. Cond.: R

Schilderij, kubistisch
Ergebnis: 70 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 50x40cm. Cond.: G

J. Wiegers
Ergebnis: 500 EUR

Jan Wiegers (Kommerzijl 1893 - 1959 Amsterdam), olieverf op paneel, stilleven met perziken 32x37cm. Cond.: G

2x 19e eeuws
Ergebnis: 75 EUR

Twee werken 19e eeuw; 1x miniatuur mansportret op ivoor (ongesigneerd) 5x3,5cm. en 1x liggende lezende dame HEZ 1884 18x12cm. Cond.: G

Buitendijk, wilde bloemen
Ergebnis: 130 EUR

Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, rhodondenderon 80x90cm. Cond.: G

H.J. Reyers
Ergebnis: 40 EUR

H.J. Reyers 1983, gouache op papier, 3 figuren en liggend naakt 45x38cm. Cond.: G

Schilderij, Thijmann
Ergebnis: 80 EUR

Maria Thijmann ( 1867 - 1928), olieverf op linnen (gedoubleerd), glooiend landschap 50x60cm. Cond.: G

Litho, Heimrad
Ergebnis: 15 EUR

Heimrad Prem '68 (1934 - 1978 München), seriegrafie op papier, 59x41cm. Cond.: G

Schilderij, landweg
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, zandige landweg 24x30cm. Cond.: G

Stadsgezicht ca. 1930
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd (vermoedelijk Duitse School), olieverf op paneel, Impressionistisch stadsgezicht ca. 1930, 63x50cm. Cond.: G

Map schilderijen
Ergebnis: 375 EUR

Map met 8 schilderijen uit begin 19e eeuw met voorstellingen van engelen, putti etc. ca. 1820-1830 (op papier). Stukken van de kaarten af, ca. 38x25cm. Cond.: R

Naar Louis Apol
Ergebnis: 100 EUR

Naar Louis Apol ca. 1900, olieverf op paneel, winters bosgezicht met paardenkar 57x18cm. Cond.: G

Barok schilderij
Ergebnis: 550 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw (op de lijst een naambordje Van der Werff 1659 - 1722), olieverf op linnen, landschap met twee vrouwen en een beeld 40x48cm. Cond.: R

Schilderij, G. Dunkhase
Ergebnis: 60 EUR

G. Dünkhase 1955, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 60x60cm. Cond.: G

Schilderij, Matouschek
Ergebnis: 150 EUR

Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, landschap met wolkenlucht 37x28cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd schilderij
Ergebnis: 60 EUR

J. Sigmans ca. 1920, olieverf op linnen, plasgezicht 42x56cm. Cond.: G

Schilderij, Matouschek
Ergebnis: 160 EUR

Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, duinen (met boek) 37x28cm. Cond.: G

Ikoon, Moeder Gods van Vladimir
Ergebnis: 140 EUR

Ikoon 20e eeuw Roemenië, Moeder Gods van Vladimir in uitstekende conditie 30x23,5cm.

Schilderij, portret
Ergebnis: 190 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (Italiaanse school), olieverf op linnen, portret van een Zuid Europese vrouw 27x20cm. Cond.: G

Laeven, vrouwelijk naakt
Ergebnis: 160 EUR

Laeven?, olieverf op paneel, vrouwelijk naakt 38x64cm. Cond.: G