Grote 19e eeuwse plated messing bouilloir (chocoladekan) in originele staat met medaillon en monogram 41x25x27cm. Cond.: G
Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met omgeslagen rand en voorzien van amandel-en ruitslijpsdel, op vierkante zilveren voet met 4 klauwpootjes. Onbekende keuren. Voet ca. 6x6cm.vaatje 9.5xø7cm
Vijf zilveren miniatuur paardewagens, 835/000. Totaal gewicht ca. 126gr.