Ronde zilveren ajourgezaagde mand met vogelmotieven en geschulpte rand, 800/000, Scharffenberg 6xø17cm. ca. 194gr. Cond.: U
Vier Hollands zilveren klederdrachtknopen met echtpaar op 2-spanvoorstelling 835/000,ø 2.5cm. totaalgewicht ca. 15gr.,
Hollands zilveren miniatuur arrenslee met paard Amsterdam en rijtuig met paard MT.: onduidelijk 835/000 Gewicht samen ca. 97gr.
Twee Hollands zilveren miniaturen: dubbele schommel, Amsterdam en een meisje op poepdoos met glurende jongen en scharnierende deur, Niekerk, Schoonhoven 835/000 samen ca. 82gr.
Drie Hollands zilveren miniaturen: zeilboot, bloeddrukmeter en visser in bootje, 835/000. Totaal gewicht ca. 81gr.
Mooie markiesvormige zilveren strooilepel, 835/000, met ajourgezaagde bak en parelrand aan lange steel, voorzien van oud belastingteken van oude grote werken (gekroonde V). L.30cm., Cond.:U
Zilveren 835/000 loddereindoosje met zg. gedreven geldmotief met klavertje vier. MT.: S.F.Reitsma, Heerenveen 1877,
Zilveren bewerkt Oosters roomkannetje met divers drijfwerk van boedha-afbeeldingen, A.Bhicajee&Co., Bombay, 835/000, ca. 185gr., ø7x11cm., Cond.:U
Ovaal Hollands zilveren 825/000 snuifdoosje met scheepsafbeelding op deksel. MT.: onduidelijk 6.5x5cm., Ca. 36gr. Cond.:U
Fraai mahoniehouten buro set met o.a. pennenbakjes, deksel met zilveren knop en twee geslepen kristallen inktpotjes met 835/000 zilveren monturen met knopdeksels. MT.: W.Voet & Zn., Haarlem ca. 1910. ...
Zilveren lepelvaasje met dubbele parelrand, 925/000, Grootkeur, Jaarletter: M 1996 MT.D.J.Aubert, Den Haag H. 8.5cm., en acht Hollands zilveren theelepeltjes met getordeerde steel bij aanzet en parelr...
Hollands zilveren miniatuur paardentram 835/000, Amsterdam, L.11cm.,. ca. 65gr.Cond.:U
Twee sterling zilveren kandelaars. Gaaf strak model, 925/000, Fa.Towel, Engeland 8xø8cm., Cond.:U
Twee zilveren zoutvaatjes op vier pootjes, versierd met lauwertakken en gecontourneerde band met glazen inzetbakjes en twee zilveren lepeltjes, gekeurd 800/000, 7x5x4.5cm., Zilvergewicht ca. 88gr.
Twee zilveren fotolijsten met gestyleerde roosmotieven en fluwelen achterzijde. 900/000. 16x25 en 10.5x16cm.
Kristal geëtste hoorn des overvloeds met zilveren voet op zwart houten basement waaronder 3 bolpootjes. H. 18cm., Cond.:U
Antiek zilveren inktstel 835/000 met 2 kristallen flacons en zilveren doppen en 2 zilveren kroontjespennen in houders, ca. 1867, 18x10cm., lichte beschadiging
Filigrain zilveren doosje, kleine plaatje is plated. 8x5x2cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren pillendoos met filigrain bewerkte scharnierende deksel, 835/000 Grootkeur, Jaarletter:P:1849, Dirk de Gilde Koppenol, Schoonhoven, 5x5x1.5cm., ca. 32gr.
Hollands zilveren bloemenschaaltje met gelobde bak en gedreven bloemmotief op de bodem. Jaarletter: R, MT.: F.W., 17.5x11.5x3cm., Ca. 87gr. Cond.:U
Pijpje van een hazensprong met zilveren montuur en kettinkje 835/000. Bijzonder fraai met de hand vervaardigd, L. 15.5cm., Cond.:U
Hollands zilveren empire-stijl schaal op voet met drie parelranden en twee vogelmotief handgrepen, 925/000,Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten Eind 1908, 10xø13.5cm., Ca. 192gr. Cond.:U
Twee zilveren schaaltjes met handgreepjes van engelenfiguurtjes, 900/000, Importeursteken.: G.T. Smit, Gieten 4.5xø11.5cm., en 4xø9.5cm., Samen ca. 205gr. Cond.:U
Vijf diverse zilveren pillendoosjes van diverse gehaltes, bezet met agaat, parelmoer-mozaik, cloisonne en porselein Cond.:U