Zilveren wijnkan op onderschotel met bijzonder "biezenmanden" vlechtwerk. De onderschotel heeft een inzetstuk voor de4 kan en een gecontourneerde geschulpte rand, 835/000 ( z2), ca. 788gr. totaal. Sch...
Exclusieve grote sigarenkoker van zilver met vuurvergulde binnenzijde, buitenzijde versierd met cloisonne en bekroond met adelaar. 84 solotniks ( 875/000 zilver Rusland). Totaalgewicht 164gr., 19xø2.5...
Snoeren bloedkoraal. Drie snoeren met takjes bloedkoraal. Lengte 45 cm en 2x 50 cm.
Streng Akoya parels. Snoer bestaande uit grillig gevormde parels in diverse wittinten, ø 7-7.5 mm. Lengte 40.5
Broche, GG 585/000 met opalen. Rond bloemmodel, ø 26 mm, met in het midden een ronde witte opaal. Om de witte opaal zit een bewerkte rand met daarnaast peervormige randen met 6 kleine witte opalen. De...
Armband met zoetwaterparels en GG 585/000 slot met emaille. Armband met 3 rijen parels, ø5,5 mm, bevestigd aan GG platte sluiting met rood emaille bewerking. Lengte 18 cm
Collier van parels met GG 585/000 antieke sluiting met bloedkoraal. Collier bestaande uit 5 rijen zoetwaterparels, ø 6 mm, bevestigd aan grote antieke sluiting, ø 36 mm met filigrain en 25 bloedkorale...
Plaatarmband, GG 585/000, met gourmetschakel. Plaatarmband, zonder gravure, plaat 36x 6 mm, met gourmetschakelband, breedte 6 mm, met veeroog. lengte 20 cm ca 11 gr
Ring GG 750/000 met parel. Fantasie slagring, breedte 8,5 mm, met in het midden een cultive parel, ø 6 mm. ø 58 ca 2,8
Oorclips, GG 585/000 met parel. Bloemvormig, opengewerkte oorclip, ø 11,7 mm, met in het midden een parel, ø 7 mm. ca 5,7 gr
Ring GG 585/000 met opaal. Ring met in hte midden een ovale witte opaal, 16x7,5mm, gezet in een brede deels bewerkte rand. ca 3,7 gr, ø 55.
Ring GG 585/000 met camee. Fijne ring met in het midden een fraai uitgewerkte ovale camee, 12x8,5mm, met brede geschulpte rand en verhoogde stukken op de band. ca 3,5 gr ø 66 Nieuw
Bloedkoralencollier met antieke GG 585/000. Collier 3 rijen bloedkoraal , bolle staafjes, 5-9 mm, met antieke langwerpige sluiting met filigrainbewerking en gouden stukjes, 30x27mm. De koralen zitten ...
Parelcollier met GG 585/000 cameesluiting. Collier bestaande uit 4 rijen zoetwaterparels, ø 7 mm, met als sluiting een ovale camee in fraai bewerkte GG rand, 38x30mm. Lengte 40 cm
Snoer bloedkoralen takjes en een snoer verlopende gitkralen, wat beschadigd
5-Delig Hollands zilveren dienbestekje; vleesvorkje, zuurvorkje, botermesje, natfruitschep, sardienschepje. Allen met opengewerkte bloemmotieven, 835/000, MT: van Eldrik Zutphen, ca. 97gr. (samen) L.:...
Mooi groot tafelstuk bestaande uit zeer fraai bewerkte zilveren voet met acanthus-en druivenblad motieven, en gaaf geëtst kristallen opzetschaal( afneembaar). Buitenlands gekeurd. Zilver gewicht ca. 4...
Zilveren filigrain haarkam, bekroond met vergulde adelaar. Duitsland 19e eeuw. B12cm. H 15cm.
Kristallen inktstel met Holllands zilveren kragen en doppen, op houten basement rustend op 3 voetjes, compleet met thermometer en zilveren kroontjespen, 835/000. 18x14cm., Cond.:U
Zilveren gedreven ovale schaal rustend op 4 acanthusblad pootjes versierd met bloemmotieven, 925/000, ca. 332gr., 23x20x5.5cm., Cond.:U
Oorstekers peervorm GG 585/000 met rode steen en topaas. Peervormige oorknoppen , entourage model, met in het midden een peervormige rode steen. Om de rode steen zit een dubbele rand met witte topaas....
Zilveren filigrain Riksja met passagier, 800/000 Ca. 48gr., 8cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren tasbeugel aan ketting met oud-Hollands bewerkte voorstellingen, 2e gehalte Grootkeur, Jaarletter: K: 1920, MT.: J.Rikkoert, Schoonhoven, ca. 180gr., Beugelbreedte 20cm.Cond.:...
Fraai geslepen kristallen bonboniere, ca. 13.5cm., met divers slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie) Nederlands gekeurd ca. 1900.