Prachtige grote Meissen porseleinen beeldengroep ca. 1910 (ontwerp Otto Pilz), voorstellend een boer met koeienspan (Duitsland). 30x42x18cm. In goede originele staat
Grote Duitse porseleinen fruitschaal "Entwurf prof. Fritz Klee, Lorens Hutschenreuther kunstabteilung". Decor van goud en binnenin floraal ca. 1980 14xø24cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws porseleinen 4-delig klokkenstel met diverse figuren etc. Mooie kwaliteit, echter diverse beschadigingen en geen uurwerk. Gemerkt met een bijenkorf (vermoedelijk Wenen of Thuringen) 54x...
Grote oude porseleinen bloempot met ramskoppen(3x) en empire stijl gouddecor 20e eeuw in goede staat 32xø44cm.
Grote oude Chinese "blanc de Chine" figuur met draak 20e eeuw (stukje vinger af), verder in goede staat 64cm. Cond.: G
Zeldzaam 5-delig Hermes koffieservies, decor Cheval d'Orient (Parijs) 2e helft 20e eeuw in goede staat 8-22cm.
Oude Chinese geglazuurde keramieken zuil eind 19e eeuw met opengewerkt floraal decor (slijtageplekken bovenop) 80xø36cm. Cond.: G
Zeer grote Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw Familie Verte met rondom geisha's in tuin en floraal decor. Onderkant gesigneerd in zeer goede staat 57xø22cm.
Chinees imari porseleinen 18e-19e eeuws trekpotje (8-kantig), deksel heeft randschade Cond.: R-G
Chinees porseleinen antieke Kang Xi vaas met rondom landschapsdecor, figuren en boot. Gesigneerd en in goede staat 17xø14cm.
Twee Fayence pronkkannen ca. 1880 (Historisme), vermoedelijk Italië. Handbeschilderd met ramskoppen, figuren en monsters. Minimale glazuurschade 51xø20cm. Cond.: G
Oude Chinees glazen vaas, 20e eeuw met figuren in landschap decor. In goede staat 18.5xø7.3cm.
Grote oude gipsen buste van Donatello 1e helft 20e eeuw in goede staat 60x40x36cm.
Grote oude Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figurendecor in landschap 20,3xø20cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bloempot (mogelijk overgangsperiode) met rondom diepblauw decor van figuren in landschap 15xø19,2cm. Cond.: G
Grote oude Chinese jade dekselcoupe, 1e helft 20e eeuw, met opengewerkte deksel, ringen en drakenkoppen. In goede staat. 23x18x12cm.
Twee grote Villeyroy & Boch cachepotten ca. 1900; 1x met 2 chips en 1x met bovenrand-schade 23x38xø30cm. Cond.: R
Groot 3-delig majolica kaststel met floraal- en figurendecor ca. 1900 in goede staat, 34x20xø14cm. en 28x23xø16cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse waterpot met bruin geglazuurd visdecor in goede staat 7,5xø15cm.
Majolica piedestal ca. 1920 met handgeschilderd bloemendecor (geglazuurd) 71cm. Cond.: G
Antiek gipsen koud beschilderd figuur, voorstellend een moor met tijger ca. 1900 (2 beschadigingen op voet) 38xø23cm. Cond.: R-G
Zes antieke porseleinen handbeschilderde sierschotels met goud- en bloemdecor. Verso gesigneerd J.B. Capellemans Bruxelles. In goede staat ø23,5cm.
Chinees keramieken figuur ca. 1900 voorstellend een aap als matroos, in zeer goede staat 42cm.
Porseleinen specht ca. 1900, gemerkt. (staart stukje af) 16cm. Cond.: M